Alive (Pop-Rock) - İzmir

franz_ferdinand demiş ki:
arkadaslar aksam yine sizlerle nesemize nese kattık..cok saglam bir oldies performansı cıkardınız.nice organizasyonlara...(bios ust kat grubu...)

Sizin üst katta parti modunda olduğunuzu farkettik zaten. Ama parti bu gün. Günleri şaşırdınız galiba :D . Neyse yine bekleriz. Bu akşamda çılgınca Oldiesden devam edeceğiz, eskileri seven herkezi bekleriz...

hepinizi kutlarım arkadaşlar , grup artık gerçekten oturmuş bence . keyifle dinledim yine sizleri , başarılarınızın devamını dilerim ... kolay gelsin , ii çalışmalar...
özcan

thorax demiş ki:
hepinizi kutlarım arkadaşlar , grup artık gerçekten oturmuş bence . keyifle dinledim yine sizleri , başarılarınızın devamını dilerim ... kolay gelsin , ii çalışmalar...
özcan

Eyvalla saolasın repertuarıda biraz değiştiriyoruz soundda dediğin gibi daha bi oturdu. Yine bekleriz ...

thorax demiş ki:
özcan
çok saol özcancım..senide özledik bayadan beri,gözlerimiz seni arar oldu,dön artık sahnelere..

thorax demiş ki:
özcan

Özcan'ım sahnelere dön artık.. Öyle aşağıdan aşağıdan olmuyor.. Senin gibi bi' gitarist niye evde oturur?.. Protesto ederim bak seni.. Kızarım, kınarım.. :)

Bu gece Ege Üniv. Kimya Mühendisliği tarafından düzenlenen CHEMENG Party kapsamında "Cotique" grubu ile birlikte FELIX Bar'da sahne alıyoruz.. Giriş 7.5 YTL (1 yerli içki dahil). Saat 21.00-22.45 arası "Cotique", 23.00-01.30 arası da biz çalıcaz.. Duyrulur...

Geri