Alive (Pop-Rock) - İzmir

alive

arkadaşlar perşembe akşamı gerçekten çok eğlendik hem bölüm olarak hem grup olarak. sevgili alive; samimiyetiniz ve desteğiniz için teşekkürler :D iyi çalışmalar!
ulaş umarım iyileşmişsindir ben partyden sonra fena dağıldım ki sizin program bayaa yoğundu. tekrar geçmiş olsun ;)

Re: alive

CHeMCaT demiş ki:
arkadaşlar perşembe akşamı gerçekten çok eğlendik hem bölüm olarak hem grup olarak. sevgili alive; samimiyetiniz ve desteğiniz için teşekkürler :D iyi çalışmalar!
ulaş umarım iyileşmişsindir ben partyden sonra fena dağıldım ki sizin program bayaa yoğundu. tekrar geçmiş olsun ;)

Çok teşekkürler.. Bizim için de eğlenceli bi' gece oldu.. Halen tam olarak iyileşebilmiş değilim.. Ama Çarşamba gününe kadar bi' şeyim kalmaz tahminen.. Bi' başka parti ya da programda yeniden birlikte çalarız umarım..

Selamlar Alive;

Bi' halinizi hatrınızı sorayım dedim. :mrgreen:
Beste işleri umarım yolunda gidiyordur. ;) Sizi dinlemeyi özledim, tatilde kopup geliyorum... :p

Cumartesi Didimde partide eğlenen bütün arkadaşlara selm olsun. Çok keyifli bir cumartesi gecesiydi :)
Buarada cuma günü Felix programına yeni parçalar eklemekteyiz

Buarada arkadaşlar elimede 2 tane satılık gitar vardır ilgilenenlere duyrulur.

- Maison EA345 Elektro Solo Akustik Gitar (İnce kasa) 160$

- Aria STB Series 4 telli Perdesiz jazz bas (Sunburst) 160 ytl

Arkadaşlar yeni yaz programımız şöledir;

Perşembe - Mavi Bar (Alsancak) - 23.00
Cuma - Felix Bar (Bornova) - 22.00
Cumartesi - Mavi Bar (Alsancak) - 00.00

İlgilenenlere duyrulur...

Alive grubunun efsane basçısı, bizimle yıllardır aynı sahneyi paylaşan, Kuşadası,Dikili,Bodrum'un ve İzmir'in neredeyse tüm barlarının kahrını çeken, yıllardır saçlarını kestirmemekte direten, sahnede coşkulu insan,slapleri sayesinde çocuğumun olmamasını sağlayan:) yüce insan Egemen Kanca grubuna dahil oluştur. Alive olarak başarılar diliyoruz.

Alive-keyboard demiş ki:
Alive grubunun efsane basçısı, bizimle yıllardır aynı sahneyi paylaşan, Kuşadası,Dikili,Bodrum'un ve İzmir'in neredeyse tüm barlarının kahrını çeken, yıllardır saçlarını kestirmemekte direten, sahnede coşkulu insan,slapleri sayesinde çocuğumun olmamasını sağlayan:) yüce insan Egemen Kanca grubuna dahil olmuştur. Alive olarak başarılar diliyoruz.

ilk alive ile bende başlamıştım rock dinlemeye (canlı) bios bara bir aralar sık sık gelirdim sonraları farklı sebeblerden dolayı bar hayatıma nokta koymuştum ama haberlerinizi egemen den her zaman alıyordum aranızda değişiklikler oldu ama ben yine de alive grubunu her zaman sevdim sizleride o güzel anılarla hatırlayacağım.

size ve egemene hayırlı olsun

umarım daha da güzel yerlere gelirsiniz...

Alive-keyboard demiş ki:
Alive grubunun efsane basçısı, bizimle yıllardır aynı sahneyi paylaşan, Kuşadası,Dikili,Bodrum'un ve İzmir'in neredeyse tüm barlarının kahrını çeken, yıllardır saçlarını kestirmemekte direten, sahnede coşkulu insan,slapleri sayesinde çocuğumun olmamasını sağlayan:) yüce insan Egemen Kanca grubuna dahil oluştur. Alive olarak başarılar diliyoruz.

2001 de grubu kurduğumuzdan beri inatla değişmeyen, Alive grubunun daimi ve kadim 2 üyesi olarak şeref madalyası almamız lazım aslında :LOL: Şaka bi yana çok uğraştık çok emek verdik. Neredeyse çalmadığımız bar, çalmadığımız müzisyen kalmadı. Senin askerlik olayı ve benim Kancaya geçmemle beraberliğimize bi süre ara vermiş olduk.

Buarada yeni Alive ekibine çok çok başarılar. Elimden gelen her türlü desteği vermeye devam edeceğimdir.

Şimdi çaldığım son dönemlerden sevgili grup arkadaşlarımla ilgili ufak enstantaneler;

Ulaş : Dileğe bakarak " Benim gıcık sevgilim ben sana neler...."
Egemen (Gtr): "Abi tizleri kısarmısın" bide " küçük sevgilimi bu gün çalmasak"
Kartal : program sonu "another day çalalım" bide "sushine'in bokunu çıkarmayın"
Çağrı : "Takılalım abi" & " gel çal abi"
Ben : "solo atcam ben something got me çalalım"

Geri