Alive (Pop-Rock) - İzmir

IceAge22 demiş ki:
Arkadaşlar sizi beğenerek izliyoruz ama 1,2 parça bana çok batıyo. Tamam az türkçe çalıyosunuz gecede 3,4 tane ama onlardan bi taneside yıldızların altında olmasın lütfen. ığğyk. Kargoyu seviyosunuz belli oluyo onun yerine Son defa (çalıyodunuz biara) çalsanız çok daha iyi ne dersiniz? Buarada cuma günü kemancıdayız hadi bakalım görelim sizi....
Bence zaten yeteri kadar az türkçe çalıyolar. 3, 5 parçanın ne olduğu önemli değil. Gecede 3, 4 tane yabancı çalıp 30 tane türkçe çalan gruplarda var sonuçta. Repertuar bakımından Alsancak Bornovanın alternatifi durumda o yüzden bırak takılsınlar kafalarına göre :LOL: Benim fikrim bi tane Bulutsuzluk özlemi hiç fena olmaz. Buarada resim güzel çıkmış daha varsa koyun buraya alalım. Kargo konserindede başarılar dilerim.

walla banada ıyyk geldi yıldızların altından baydım walla hiç sorma hiç çalasım yok o parçayı. Neyse yakında bi Bulutsuzluk parçası yapmayı düşünüyoruz arkadaşlar bakalım hangisi olucak? Buarada Cuma günü Kemancıya Kargo konserine bekleriz.
Bi arkadaş başka foto yokmu demişti ben bi afişimizi koyuyorum buraya bakalım beğenicekmi

wanted_keyboard demiş ki:
ewet egemen haklısın cumartesi wanlive gecesiydi yine herşey çok güzeldi.tam gaz yola devam :))
Tam gaz devam tabi ya. Artık Cuma Cumartesi geceleri sahne alıcaz. Haftasonları beraberiz ayni mod takılırız. Buarada yarın Orçunla çalıcaz sizden birileriyle çalışmak çok zevkli oluyo baba..

BaRnY demiş ki:
alive in basarılarının devamını cani gonülden dileriz...
Saolasın baba eywallah.

GEeeeldim nihayet hüleaaaaaaan. Forum gelişmiş gene görmeyeli. Buarada hala sizinle tanışamadık ama kısmet bu güne olcak herhalde akşama bahanedeyim. Buarada Afiş süper kim yaptı bunu ? Daha varsa koyun eski afişleriniz falan varsa .... Kargo konserinde tayfamızla beraber gelicez. bilet fiyatı 15, 20, 22,5 gibi fiyatlar duydum ama hangisi doru bilmiyorum.

dinliyordum da aklima geldi. su bad girl u de wanted la soyleseniz ya... ne gusel olur. anastacia&jamiroquai hesabi. wanted in solisti sahane anastacia sakilari soyluyorkene hazir:D

ElisaDay demiş ki:
dinliyordum da aklima geldi. su bad girl u de wanted la soyleseniz ya... ne gusel olur. anastacia&jamiroquai hesabi. wanted in solisti sahane anastacia sakilari soyluyorkene hazir:D
Bende katlıyorum Bad girlsü Aydokla Çağıl beraber söylerlerse çok güsel olur. seviyoruz sisi cuma gorusmek uzre. Tabi o kalabalıkta ben sizi görebilrim sadece

Öncelikle Alive grubunu gösterdikleri mükemmel performanstan dolayı hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum...
Arkadaşlar artık sadece cumaları ve cumartesileri biostayız demişsiniz...peki o zaman çarşambalara ne oldu:(Çarşamba doğum günüm..sizi dinleyerek eğlenmek isterim...Çarşamba çaldığınız başka bi yer var mı acaba..siz nereye biz oraya bundan sonra:)
İnşallah Cuma da Kemancı da sizinle olucaz:)Ama gelemezsek size ii eğlenceler:)

Çarşamba günü Wanted'ın davulcusuyla soundunuz daha bi pop olmuştu fenada değil hani güzel olmuş. Bundan sonra cuma cumartesimi çalıcaksınız? Kimle çalıcaksınız(davulcu)

laturqa demiş ki:
Öncelikle Alive grubunu gösterdikleri mükemmel performanstan dolayı hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum...
Arkadaşlar artık sadece cumaları ve cumartesileri biostayız demişsiniz...peki o zaman çarşambalara ne oldu:(Çarşamba doğum günüm..sizi dinleyerek eğlenmek isterim...Çarşamba çaldığınız başka bi yer var mı acaba..siz nereye biz oraya bundan sonra:)
İnşallah Cuma da Kemancı da sizinle olucaz:)Ama gelemezsek size ii eğlenceler:)
Şimdilik bi süreliğine çarşambaları cumaya kaydırdık. Eski davulcumuz Asille devam ettiğimiz için böyle bir düzenleme yaptık o hafta içi çalamıyor.

Konser süperdi arkadaşlar çok başarılıydı tebrik ederim. Sizi kemancıda dinlemek ayrıca bi güseldi. Kargoda muhteşemdi ama unutulmaz bir gece geçirdim teşekkür ederim şimdiden. Size doyamadım yarında biostayım.

Dün gece yani Kargo konserinde çok iyidiniz..konser ayrı bi güzeldi zaten..sizi Kemancı'da izlemek çok güzeldi...brz daha fazla çalabilseydiniz güzel olurdu çünkü siz sahneden indikten baya sonra çıktı Kargo sahneye..neyse:)bu gece görüşmek üzere...

sedaozdilmen demiş ki:
Konser süperdi arkadaşlar çok başarılıydı tebrik ederim. Sizi kemancıda dinlemek ayrıca bi güseldi. Kargoda muhteşemdi ama unutulmaz bir gece geçirdim teşekkür ederim şimdiden. Size doyamadım yarında biostayım.
Eywallah saolasın . Kemancının soundu geyet güzeldi bizde gayet eğlenerek çaldık zaten. Bizden sonrada muhteşem bir kargo konseri oldu diyebilirim.

Kargo konserinde baya eğlenmişiniz anlaşılan. Gelemedim neyazıkki İzmirde değildim. Çok isterdim orda olmak duyduğuma göre çok güzel olmuş konser. Buarada Biosta artık cuma cumartesi olmuş. Neden böle bi değişiklik oldukine? şimdi çarşambaları napcaz biz?

Geri