Hard Luck (glam/klasik rock) - Ankara

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. Sizi eğlendirebildiysek ne ala...

BaRYoNikS, çok saol, çok teşekkür ederim ama abartma abi ne penası :)

RunRabbitRun, beğenmene sevindim saolasın... Böyle müzisyen şahsiyetler tarafından iyi yönde eleştirilmek çok güzel...

fonurb, sen kendine bak lan!!! alla allaaa...

Yolcu IN Rock - 21:00 Perşembe
Insula - 20:00 Cuma

Görüşebilmek dileğiyle...

panayır konserinde çok fazla sıçışlarım oldu ama en eğlendiğim konserlerden biri oldu. teşekkürler herkese.

gitaristimiz iyidir onu aslında "he-man" adlı çizgifilmden tanımış olmanız lazımdı kendisi tam bir "hayvanadam"dır efendim. ayrıca davulcu da he-man'dendir davul çalmadığı zaman adam çalarken de he-mani oynamıştır. (bi tek ben mi banzetiyom gökhanı he-mana ya saçlar sarı, ve de küt daha ne olsun)

Perşembe akşamı yolcuda süperdiniz akidişler, acayip eğlendim :D :dans , özellikle "highway star"ı muhteşem çalıyosunuz, aytaç'ı tebrik ediyorum; attığı solo bu kadar başarılı olabilir. valla gözlerimi kapıyom karşımda blackmore var sanki :taptim , yakup da dinlediğim vokaller arasında en başarılılardan, basçınızın basına da hayran kaldım(adını hatırlayamadım pardon :oops: ), grupça da gayet uyumlu ve oturmuş çalıyosunuz.
Kısacası favori grubumsunuz, acayip coşturuyonuz beni :metalhead , nice başarılar dilerim.
Uriah heep' i çalmazsınız biliyom ama ben yine de bekliyom :D
Bir dahaki programda görüşmek üzre :elsalla

Perşembe akşamı yolcuda süperdiniz akidişler, acayip eğlendim , özellikle "highway star"ı muhteşem çalıyosunuz, aytaç'ı tebrik ediyorum; attığı solo bu kadar başarılı olabilir. valla gözlerimi kapıyom karşımda blackmore var sanki , yakup da dinlediğim vokaller arasında en başarılılardan, basçınızın basına da hayran kaldım(adını hatırlayamadım pardon ), grupça da gayet uyumlu ve oturmuş çalıyosunuz.
Kısacası favori grubumsunuz, acayip coşturuyonuz beni , nice başarılar dilerim.
Uriah heep' i çalmazsınız biliyom ama ben yine de bekliyom
Bir dahaki programda görüşmek üzre

tesekkurler efenim. teveccuhunuz :)

yeni sarki ekleyemeyiz bu aralar galiba, malum final minal. ama CD aytacta annesi gidince bi bakacak sarkilara o zaman ekleyebiliriz, neden olmasin.

tüm dinleyenlere teşekkür ederiyorum ben de...

hakkımdaki he-man, bebek yüzlü, çılgın bilim adamı saçlı, vs. yakıştırmalarının devamını bekliyorum yakkuliciim... :D senin bombaların sayesinde sahnede çok eğleniyoruz... :D

--------------------------------
17 Mayıs 9:30 314-Physical Properties
18 Mayıs 13:30 416-Unit Operations Lab
22 Mayıs 9:30 407-Process Control

gecen persembe bazı sebeplerden butun program orda duramadım...ve don't cry ı calmadınız o sürede... bu sefer kurtulusunuz yok... yarın yani Perşembe Yolcu da Cuma da Insula dayım haberiniz olsun :))
hatta cuma adam topladım, bi terslik olmasın :D

carnage_drummer cok tesekkur ederiz begenin icin.
ama persembe degil ya cuma ordaydik biz ;) benim de kafam karismaya basladi, insula girisindeki afiste carsamba ciktigimiz yaziyo sen persembe dinledim diyosun, ulan biz sadece cuma cikmiyomuyuz :D

Sevgili klasik rock hard rock severler cuma 20:00 - 23:30 arası INSULA bardayız...

deep purple
led zeppelin
guns'N roses
skid row
whitesnake
mr. big
scorpions
aerosmith
rainbow
acdc
bonjovi

ve daha niceleri...

Yolcu’da programınız olurken sizi yakalayamadığıma üzüldüm. Ha bu gün ha yarın derken, mekanın da handikapları olunca göremedik sizi tabi.
Hardbeat ve Hard Luck, bence Yolcu’da programı sürmesi gereken 2 gruptur.
Hem adam gibi çalıp hem de eğlenen/eğlendiren, playlisti, izleyici sayısı ve mekan sahiplerinin motivasyonu (olsaydı eğer!) performansı her hafta sürpriz yaratacak olan ve bize biralarımız eşliğinde metal ile poprock arasında bir soluk alma fırsatı veren 2 grupsunuz.
Insula’da bir kere izledim ve kendi başıma olmanın el verdiği ölçüde tepindim ama kesmedi tabi ;)
Insula’daki program cumartesiydi. Şimdi artık Cuma mı, yoksa cmts mi? Gelcem, takılcam o bakımdan..

Doğru. Hamleleri yanlış olan bir mekan. Güzel yerini türkü bar yapıp, Tandoğan’daki gafletinin ardından ssk içine tıkılmış olması kötü. Ne olursa olsun, bu şehirde adam gibi grupları çıkaran tek mekan. Mekan-dı olması ihtimali de var. Gümleyebilir tabii. İşletenleri mal sahibi olsaydı eğer, gruplar konusunda böyle istikrarsız olmazlardı diye düşünüyorum.
İşin bir de seyirci tarafı var. Mesela Recep koymuş mekanın stilini ortaya, Hard Luck çıkarıyor. Günlerden hafta sonu. Herkes nerde?

coraline demiş ki:
Insula’daki program cumartesiydi. Şimdi artık Cuma mı, yoksa cmts mi? Gelcem, takılcam o bakımdan..

Insuladaki programımız da bitti malesef. Yaz sezonunun gelmesiyle mali açıdan iyice zorlaşıyor canlı müziğe yer vermek. Artık Eylül'ü bekleyeceğiz sanırım.

Yolcu'yla ilgili yorumlara da katılıyorum, öyle veya böyle oranın da kaderi bizimki gibi galiba.....

Geri