Hard Luck (glam/klasik rock) - Ankara

öyle demeyin, forum çok önemli! biz hard luck "ekibi" olarak böyle ünlü olduk. :LOL: şimdi paraya para demiyoruz...

bu arada onur ve can, sevgili müzisyenler arkadaşlar; gökhan'ın gazına gelip bazı işlere kalkışıyormuşsunuz. aman diyim... playlistin yarısı gökhan'ın fikriydi, bakın halimize :)

Melatonin diye bir gruptan bazı kendini bilmezlerin attığı mesajlar nedeniyle haber arka sayfada kalmış, yine hatırlatayım: :)

Hard Luck bu cumartesi 9.30da yolcu'da tuşe'nin yerine çalacak. Bekleriz...

Onurcuğum imzaya dikkat :D

Ozan_eklips demiş ki:
bu hafta bi değişiklik yapıp wicked game mi çalsanız acaba :D

Olabilir ya sıkılıdık artık deep purple'lardan, kimse gelmiyo valla... şöyle bi muse'den muscle museum mu patlatsak acaba... :D

Yarın Süleyman Bağcıoğlu'unun yeni grubu (adını unuttum) bizden sonra sahne alacakmış, biz de 21.00da çalmaya başlayacağız, duyurulur...

ben lisedeyken bir gün okuldan kaçıp 10. odtü rock şenliğine gitmiştim.o zaman wormz du isminiz iyi arkadaşım can abi de basçınızdı.çok süper çalmıştınız hatta youth gone wild da kafa sallamıştım hatta çok özenip playlist inizin kağıdını bile çalmıştım :) bir daha dinlemek isterim.başarılar dilerim.

fyrad demiş ki:
ben lisedeyken bir gün okuldan kaçıp 10. odtü rock şenliğine gitmiştim.o zaman wormz du isminiz iyi arkadaşım can abi de basçınızdı.çok süper çalmıştınız hatta youth gone wild da kafa sallamıştım hatta çok özenip playlist inizin kağıdını bile çalmıştım :) bir daha dinlemek isterim.başarılar dilerim.

heheh hatırlıyorum :) hatta biletleri imzalatmıştınız bize geyik olsun diye :D fazla bişey değişmemiş valla, hard luck her ne kadar farklı bir grup olsa da o gün bugündür youth gone wild çalıyoruz işte.... :D

voodoo medicine

İstanbuldan slmlar arkadaslar voodoo medicine grubu basarılar diler yolunuz açık olsun buralara gelirseniz bekleriz bu tarzı yapan azınlıktayız ne güzel sizde bu olayı yapıyosunuz hepinize kolay gelsin :)

FOREVER HAIR METAL ;)

Ne diyeyim çok eğlendik, elinize ayağınıza ağzınıza sağlık, bu arada hala izlemeyenler var ise Ankara'nın sayılı gitaristlerinden Aytaç'ı mutlaka izlemelisiniz arkadaşlar...

Geçtiğimiz çarşamba yolcuda yine "Ankara'nın Yıldızları" tadında :D bir program yaşandı. Bu evlere şenlik programa gelip, sahneye çıkan sevgili dostlarımız Can, Çağrı ve Ozan'a çok teşekkürler... :D

Oooo Beyler...!

Artık haftasonu sahne alıyormuşsunuz...

Hayırlı olsun.

Hafta içi bira 3'e düşmüş, bundan yararlanamayacaksınız ama...

Tam programı merak ediyoruz...

Bu haftalık hem çarşamba hem de cuma günü yolcudayız. Yarın yani çarşamba saat 22.00 sularında başlıyor programımız, bekleriz...

Ha, bir de hatırlatayım tabi yarın bira 3 ytl.

Geri