Demir Demirkan

walla ben onubunu bilmem pentagramdan ayrılmasına üzülmüştüm ama anladım ki boşa üzülmüşüm iii olmuş ayrılsın tabe yalnız çok güzel denk geldi POPÇULAR DIŞARI albümünden sonra ayrıldı. ve hadi bi umut albümü çıktı aldık ama albüm alakaya maydonuoz direk pop ehuehu.neyse yane adam kendi albümlerinde çalmıo dooru dürüst bence ve böyle mutluysa konuşmak boşa

sanatçılar herzaman her istedikleri albümü yapmazlar tarz olarak.yapmaları için kendilerini anlayacak şirketlerle çalışmaları lazım.ben bu konuyu demirden dinledim.adam ilk 2 kasetinde çok sert şeyler yapamadı çünkü ortamı uygun değildi.istanbul 2004 demirin özgürce içini döktüğü kasettir.ondan önceki kasetlerinde de göçmen olsun,sen başkasın olsun,dağlar dayanmaz olsun,istemek yetmedi olsun,dünyanın yolları olsun,ölmek yaşarken olsun çok sert şarkılardır.

9 eylül cumartesi - Extreme Festival
yedikule zindanları - 15:00
10 YTL

I.Bölüm
Anima
Zardan Adam
Demir Demirkan

II.Bölüm[/b9
Yeni Türkü
Mavi Sakal
Duman

III.Bölüm
DJ DIRTY FACE

Flaş Flaş Flaş Şok Şok Şok.

Pentagram yeni kadrosuyla çok yakında sizle olcak.Beklenen sadece para.Ve asıl Flaş Haber şu

Pentagramın şuanki ekibine "Demir DEMİRKAN'da katılacak.Yani pentagram Iron Maiden gibi birşey oluyor.3 gitaris metin,demir ve hakan aynı grupta.Düşünün bakalım nasıl olcak.Yeni haberler geldikçe sizlere ulaştıracağım.

arkadaşım bilgi kaynağın neresi bilmiyorum ama bu söylediğin imkansız.demir asla böyle bişey yapmaz bunu demiri çok çok yakından tanıyan birisi olarak söylüyorum böyle bir şey yok

ben de duydum ama öle bişiy.nyse dd gerçekten ii müzik yapıyo ama türkiye de en sert müziği yapan kişi biraz abartı sanki.saten bu göreceli bi kavram yani sana göre öle olabilir ama bence değil.bi de dd ın pentagram la tekrar birlikte çalışması çok ii olur bence

baRock demiş ki:

Pentagram yeni kadrosuyla çok yakında sizle olcak.Beklenen sadece para.Ve asıl Flaş Haber şu

Pentagramın şuanki ekibine "Demir DEMİRKAN'da katılacak.Yani pentagram Iron Maiden gibi birşey oluyor.3 gitaris metin,demir ve hakan aynı grupta.Düşünün bakalım nasıl olcak.Yeni haberler geldikçe sizlere ulaştıracağım.

kaynak gostermessen herkes(ben dahil) bu habere yalan gozu ile bakar

sound666 demiş ki:
baRock demiş ki:

Pentagram basligi altinda dile getirmistim ama burada da tekrar etmekte fayda olacaktir. Arkadasimizin verdigi haberin kaynagi dusler ve kabuslar forumu.. Burada basta Caglan Tekil ve G.Erkin Erkal olmak uzere rock ve metal camiasinin onemli isimleri tarafindan dile getirilmis bir durum.. Hatta beraber provalarin baslamis oldugu hatta ve hatta ilk gun kondisyon dusuklugunun ortaya cikmasi nedeniyle calismalarin kisa kesilmesi gibi bircok ayrintiya deginilmis durumda.. Bir cok gelismenin ilk olarak su yuzune ciktigi soz konusu forumda dile getirilmis olan bu gelismelerin dogruluguna inaniyorum acikcasi...

bakın arkadaşlar tekrar ediyorum demiri yakinen tanıyan.görüşen,fikirlerini ve projelerini bilenler böyle bir şeyin asla ama asla olmayacağını bilirler.Böyle birşey kesinlikle yok.Demir müzisyen ve yorumcudur tekrar bir gruba dahil olmayacak bu kadar net ortaya koyuyorum.Haber asılsızdır.

Burock1905 demiş ki:
sound666 demiş ki:
baRock demiş ki:

Pentagram basligi altinda dile getirmistim ama burada da tekrar etmekte fayda olacaktir. Arkadasimizin verdigi haberin kaynagi dusler ve kabuslar forumu.. Burada basta Caglan Tekil ve G.Erkin Erkal olmak uzere rock ve metal camiasinin onemli isimleri tarafindan dile getirilmis bir durum.. Hatta beraber provalarin baslamis oldugu hatta ve hatta ilk gun kondisyon dusuklugunun ortaya cikmasi nedeniyle calismalarin kisa kesilmesi gibi bircok ayrintiya deginilmis durumda.. Bir cok gelismenin ilk olarak su yuzune ciktigi soz konusu forumda dile getirilmis olan bu gelismelerin dogruluguna inaniyorum acikcasi...

arkadaşlar ben bu haberi grup elemanlarından birinden duydum.şuana kadar verdiğim penta haberleride hep aynı kaynaktır.yalan değildir.ilerleyen zamanlarda doğruluğpunu anlayacaksınız.hatta provalara bile başlandı haberiniz olsun

Abi pardon.. Verdigin bilgiler benim haberi ogrenmis oldugum kaynaktakilerle birebir oldugu icin dvk'dan duymus oldugunu sandim.. Kusura bakma.. Bu durum haberin dogrulugunu kanitliyor.. Hepimize hayirli olsun..

son albümünü ilk albüm olarak süper buldum ama yeniside gelsin artık,bize lazım virtüöz bir abimiz yada bazı dar kafalılara göre türkiyenin en iyi gitaristlerinden.
Bence en iyisi şimdilik o...Başarılarının devamını diliyorum

Geri