Demir Demirkan

orası balans,kemancı,alman bira evi,studio live,rockfest falan değil cemaat,orası ideolojik amacı olan bi stanttı ve demir orada kişisel mesajlar veremezdi.organizasyon amacına ulaştı o kadar.kimse oraya rock müzikten nasibini almaya gitmedi.

Demir Pentagram ile devam etmeli çünkü gerçekten pentagram'a çok güzel şeyler katabilir.
Pentagram'ı yoldaki bebe bile bu tarz müzik ile tanıyorsa bunlar gerçekten bir şeyler yapmış demektir. Yoldaki bebeler Demir Demirkan'ın müziği gibi müzik yapanları zaten tanır(kötülemek için demiyorum) ama Pentagram'ın tarzında Pentagram dışında bir de Metallica'yı bilirler bence bu harikadır.

junkcan,bugün en basit bi şarkıcının konserine git her tipten adamı,kalabalığı bulursun ama demirin bi konserine git o zaman düşüncelerinin yanlış oldunu göreceksin.herkes demiri dinlemez hatta çok az sayıda insan demiri dinler ama öz dinler.az ama öz.bu nedenle demirin yaptığı müziği öyle herkes anlayamaz.sahneye iki gitarla çıkar bi bascısı kerem abi bide geriye kalanlar yani bas hariç hepsini kendisi çalar soloları sahneyi yıkar demirin o nedenle bu konu hakkında biraz daha düşün.hayali güzel olabilir ama demir artık hiçbir grubu elmanı olmayacak bunu da böyle bil.

rüzgar adlı parçayı dinledik beğendik ama klip olarak buldum mp3 ü yokmu acaba...
şimdi demir abimiz albüm yerine biliyosunuz mp3 olarak satışa sunuyo şarkılarını ama bunun bi dez avantajı şarkı çıkalı bayaa bi zaman olmasına karşın biraz geç haberimiz oldu eskiden albüm çıkınca promosyon çalışması vs. haberimiz hemen oluyodu böyle kimse duymuyo ....
şarkı yumuşak demir demirkan ın yumuşak şarkıları da oldukça başarılı efendim....

vakti zamanı var o şarkıyı dinlemenin öyle her ortamda ve her saatte dinlenmez rüzgar.denilen doğrudur öyle kahpe gibi her an veya sıklıkça dinlencek bi şarkı değil.
demirin single ları ile ilgili dakika dakika gelişmeleri www.hitindir.com dan takip edeceksiniz.o site demir ve sertaba ait.ayrıca samimi arkadaşlarının klip ve mp3 leri orada bulunuyor.teoman vs...
zindanlarda mükemmeldi.hayat nedir tshirt ü ile çıktığı konserlerinde performansı 2 kat artıyor.

"rüzgar" parçası.. evet her saatte dinlenmez haklısın =) öyle garip bir parça ki demir'in yapmayı çok fazla tercih etmediği bir şey (benim fikrim) kısa cümlelerle çok derin şeyler anlatmış.. ben onun bu tarzını zaten çok seviyorum "rüzgar" da çok farklı bi çalışma olmuş. girdiği ortamı böyle deniz kıyısındaymışsınız gibi kendine çekebilen güçlü bi parça.. rüzgar çok güzel....

ya rüzgar ın sözleri benim de çok hoşuma gitti saten ama nyse ya boşverin.ya yanlışlıkla pentagram forumunda sorduğum soruyu yineleyim dd nin yeni projeleri var mı albüm(böle bişiy artık pek yapmıo ama)klip filan

şimdi şöyle söyliyim demir,bu korsan meselesini köküyle çözmek istiyor ve piyasanın günümüzde rezil bir halde olduğunu söylüyor bu rezil piyasa günümüzde primde yapıyor.hem korsan hem de piyasanın bu durumu yüzünden 2 senedir albüm yapmıyor ve uzun bi süre daha yapmayı planlamıyor.single şeklinde şarkı besteleyip kendi kurduğu hitindir adlı web adresinde yayınlıyor hem mp3 hem de klip şeklinde.şu ana kadar hayat nedir ve rüzgar adlı singleları yaptı ve burada yayınladı.ayrıca film müzikleri gibi projeleri araştırıyor geliboluyu yi yaptığı gibi.prodüktörlüğüde bıraktı.sadece sertabda ve kendisinde bu alanla ilgili bilgilerini kullanmayı düşünüyor.

eyvallah ama hala albüm düşünmemesi üzdü beni.aslında bi bakımdan da haklı adam naapsın albüm çıkarıo zarar edio bilinçsiz dinleyici bu hale sürüklüo sanatçıları umarım bi gün bütün sanatçılar aynı şeyi yapmaz bu gidişle müzik piyasası çöküşe kadar gidebilir valla

dark_and_shadow demiş ki:
ya rüzgar ın sözleri benim de çok hoşuma gitti saten ama nyse ya boşverin.ya yanlışlıkla pentagram forumunda sorduğum soruyu yineleyim dd nin yeni projeleri var mı albüm(böle bişiy artık pek yapmıo ama)klip filan

demirle ilgili resmi bilgileri ve projeleri demirdemirkanfan.com adresinden takip edebilirsin demirin yapacağı bütün çalışmalar demirin isteğiyle ve katkısıyla bu sitede yayınlanıyo haberiniz olsun ;)

Bu arada söylemek isterim demirdemirkanfan.com un kurucusu olarak demir demirkan pentagrama katıldı haberini vermek isterim.

evanes demiş ki:
dark_and_shadow demiş ki:

demirle ilgili resmi bilgileri ve projeleri demirdemirkanfan.com adresinden takip edebilirsin demirin yapacağı bütün çalışmalar demirin isteğiyle ve katkısıyla bu sitede yayınlanıyo haberiniz olsun ;)

Bu arada söylemek isterim demirdemirkanfan.com un kurucusu olarak demir demirkan pentagrama katıldı haberini vermek isterim.
demir pentagrama mı döndü hönk! 8O
neyse hayırlısı olsun....

Geri