Demir Demirkan

Demir Demirkan'ın 2004 İstanbul albümünü severek dinlerim. Albüm baştan sona buram buram rock kokuyor! Gitar soloları enfes!!! Vokaller kaliteli!!!! Yalnız DD'ın diğer albümlerini dinlemedim. Sevgiler.

hayır arkadaşlar fan resmi bir site değildir kesinlikle.resmi tüm açıklamalar www.demirdemirkan.net tedir.www.demirdemirkan.net resmi sitesinden hiçbir açıklama gelmediği sürece kesinleşmiş bir durum olamaz.demir asla ve asla gruba resmi olarak dahil olmayacak sadece gitarından gruba fayda sağlayabilir o kadar.tekrar tekrar söylüyorum geri dönüş yok pentagram üyesi olmayacak bu bizzat kendisinden dinlediğim düşünceri,fikirleri özetle bakış açısıyla çıkardığım bir genel resim.dd olarak hayatına devam edecek.

ters bi durum olmazsa pentanın 3 konseri olcak istanbul,ankara,almanya.olasılık,demirin bu konserlerde pentanın gitaristliğini yapmak o kadar.grubun üyesi veya gruba geri dönüş gibi bi durumu yok,olmayacakda çünkü kendisinin çok planı,gerçekleştirmek istediği tasarıları var ve mantelitede asla bir grup yok tamamen tek başına insanlara yetmek ay daha çok şey biliyorum da zamanı değil siz sadece gruba katılmasının demirin müzik hayatındaki emellerinin tam tersi oldunu bilin yeter.

eengin demiş ki:
ters bi durum olmazsa pentanın 3 konseri olcak istanbul,ankara,almanya.olasılık,demirin bu konserlerde pentanın gitaristliğini yapmak o kadar.grubun üyesi veya gruba geri dönüş gibi bi durumu yok,olmayacakda çünkü kendisinin çok planı,gerçekleştirmek istediği tasarıları var ve mantelitede asla bir grup yok tamamen tek başına insanlara yetmek ay daha çok şey biliyorum da zamanı değil siz sadece gruba katılmasının demirin müzik hayatındaki emellerinin tam tersi oldunu bilin yeter.
garip 8) :roll: :twisted: :D
Demir`in emellerini bile biliyo olman beni şaşırtmadı değil açıkçası.
Ama ben dönmesinden yanayım..Dönmezsede Metin zaten Demir`i aratmıyor :twisted: 8)

aratma meselesi değil metin de demir kadar ii bi eletrocu ama bence olay farklı;piyasanın yazık haline bi gövde gösterisi.bu sebeple iiler yine bi çatı altında toplama fikri.

eengin demiş ki:
aratma meselesi değil metin de demir kadar ii bi eletrocu ama bence olay farklı;piyasanın yazık haline bi gövde gösterisi.bu sebeple iiler yine bi çatı altında toplama fikri.
eengin dediğimi doğru şekilde anlayıp cevap yazarsan iyi olur.bunları demek istemediğimi sende biliyosun ki üstlerde yazdığıklarımdan anlaşılıyo olması lazım..
:twisted: :twisted: saygılar...

şükür ya yıllardır beklediğim konser geldi:

27 EKİM CUMA 22:00 DEMİR DEMİRKAN

BALANS MUSİC&PERFORMANCE HALL

BİLETLER BİLETXDE 20 YTL.

Balans mükemmel bi atmosfer.orada izlediğim konserlerin tümünden memnun kaldım.son teknoloji kalıbı vardırya işte aynen öyle.ışıklar,ses,stand,bar hepsi mükemmel.balansta demirin ilk konseri olacak.çok sabırsızlanıyorum...

gündüzün ortası bi saate denk gelen yedikule performansında, insanları nasıl deliye çevirdiğini görüp, bir kez daha hayran oldum kendisine.
konser ise kaçmaz diye düşünüyorum.

yelda13 demiş ki:
gündüzün ortası bi saate denk gelen yedikule performansında, insanları nasıl deliye çevirdiğini görüp, bir kez daha hayran oldum kendisine.
konser ise kaçmaz diye düşünüyorum.
bende o konserdeydim çok iyiydi gerçekten..
gerçi çoğunlukla eski şarkıları çaldı ama gerçekten çok iyiydi..

balansın o muhteşem atmosferinde tahminimce 12 ye doğru sahne alacak.girişte yine 5 dakka solo atacak ve 'dünyanın yolları'nı girecek.balans yılın konseri olacak iddia ediyorum.
ya zaten en son 2004 te albüm yaptı.toplamda 3 albümü var.konserde pentadan uzun ince bir yoldayımı çalar gerisi üç kasetten mix.1 cover gerisi mix ve çoğu hard şarkılar slow en fazla 3 tane.bu nedenle yoğun tempolu oluyor konserleri.

Geri