Demir Demirkan

Albüm adı:Dünya Benim
Şarkı adı:Resim
Demir Demirkan:Klasik, Akustik ve Elektro gitar
Nurkan Renda:piyano ve Klavyeler
Alen Konakoğlu: Davul ve perküsyonlar
Tarkan Gözübüyük: Bas gitar
İsmail Soyberk: Bas gitar
Hamdi Akatay, Mehmet Akatay:Türk perküsyonları
Gmg: Nefesliler
Sio(Çin Flütü):Yang Fu Lin
Vokaller: Özkan Uğur, Tuba Önal,Özge Fışkın, Sertab Erener,Nil Karaibrahimgil.

Rengi solmuş bir fotoğraf, hiç habersiz çekilmiş
Belli ki çok eğlenmişiz nananana
Donuk bir an o geceden, o konuşan resimlerden
Tanıdık sesler ve bir şarkı nananana
Gün ettik derken günleri bir baktım geçmiş yıllar
Terkettiğim şehirler, dostlar, sevgililer
Kaybolmuş birer birer
Yine aynı şarkı çalıyor nananana
Başka dostlar etrafımda
Bir resimdi bu geceden
Bir evde toplanmışız, herkes güzel giyinmiş
Belli ki çok önemsemişiz, nananana
Donuk gözler fotoğraftan, o konuşan resimlerden
Tanıdık sesler ve bir şarkı nananana

eengin buraya yazmışsın bak gene "resim " damarım tuttu :LOL: eline sağlık ;) Gene dinlemeye başladım Yine aynı şarkı çalıyor nanınanına Başka dostlar etrafımda bir resimdi bu geceden.... harika sözler harika müzik işte Demir Demirkan ;)

evet türkiyede çekilen ilk sesli klip yani klip esnasındaki sandalyenin yere değişindeki efektler bile şarkı ile temas halinde fakat tabiiki daha a desibelle yayına sokulmuş.

eengin demiş ki:
hayır arkadaşlar fan resmi bir site değildir kesinlikle.resmi tüm açıklamalar www.demirdemirkan.net tedir.www.demirdemirkan.net resmi sitesinden hiçbir açıklama gelmediği sürece kesinleşmiş bir durum olamaz.demir asla ve asla gruba resmi olarak dahil olmayacak sadece gitarından gruba fayda sağlayabilir o kadar.tekrar tekrar söylüyorum geri dönüş yok pentagram üyesi olmayacak bu bizzat kendisinden dinlediğim düşünceri,fikirleri özetle bakış açısıyla çıkardığım bir genel resim.dd olarak hayatına devam edecek.

abi zaten bizim site resmi site değil öyle birşey de yazmadım bi daha oku yukarısını benim siteye yazdığım her bir haber ya da bilgi bizzat bana demir demirkanın menejeri Emrah Günkaya tarafından verilmektedir. Ben kafamdan haber uydurup yazmıyorum hatta bizde resmi siteden bile önce birçok haber verdik ve çok yakın zamanda da vereceğiz yeni haberler tabi Emrah beyin katkıarıyla . Bizim forumumuz Demir Demirkanın şu an RESMİ FORUMUDUR!

Olay budur. Yanlış anlaşılmasın yani.

ben senin fan sitesini demirin resmi sitesidir şeklinde lanse ettiğini söylemedimki.böyle aktaranlar oldu ben lafı ortaya attım seninle ilgili bizzat bi söylemim yok,olamazda çünkü böyle bir iddiada bulunmadığını biliyorum.Evet orası resmi forumudur.Emrah abiyede sonsuz saygılar :D

Yeni bir albüm geliyor demir demirkan dan sanırım ,şarkıları yazıyorum dedi Herhalde albüm basmama orucunu bozmaya karar verdi :LOL: :LOL: iyide etti kartonet bakmak yazanları okumak teşekkürler kısmını incelemek çok zevkli :p buarada dün akşam yuxexes de barışarock için özel bir parça yaptığını sonra konudan koptuğunu farkedip kaydetmeden şarkıyı çöpe attığını söyledi :LOL: :LOL: pentagram işlerimi aksatmayacak solo albümede devam edeceğim dedi...

demir demirkan olarak müzik hayatına devam edecek ama eskiden olduğu gibi kendisine ihtiyacı olanların bi kısmına da hayır demeyecek ve elektrosunu konuşturacak bu kadar basit.

Yanlış bir şey mi yazdım acaba ???? eengin bana mı yazdın öyleyse eğer bir yanlış anlaşılma var herhalde her neyse :roll: :roll: ben demir demirkanın bir daha solo iş yapmayacağını söylemek istememiştim ...

Tamam o zaman eengin dostum yanlış anlaşılmalar oluyor arada ;) kusura bakma :) dediğin gibi buadam elektrosunu her zaman konuşturacak... ne kadar şanslıyız demir demirkan gibi bir müzisyene sahibiz ;)

evet ya forum artık öyle bir hal aldıki millet nem kapıyo birden tabii zaman zaman ben de dahil olabilirim...
valla elektrosunu sevdiği herkes için konuştursun ama isminden asla taviz vermesin hep kendi yoluna gitsin çünkü dikiş tuttu artık...

eengin demiş ki:
ben senin fan sitesini demirin resmi sitesidir şeklinde lanse ettiğini söylemedimki.böyle aktaranlar oldu ben lafı ortaya attım seninle ilgili bizzat bi söylemim yok,olamazda çünkü böyle bir iddiada bulunmadığını biliyorum.Evet orası resmi forumudur.Emrah abiyede sonsuz saygılar :D

Ok:) problem yoktur o zaman :D

eengin demiş ki:
evet ya forum artık öyle bir hal aldıki millet nem kapıyo ...
Çok haklısın ama insan olan her yerde bu tür sorunlarla çok karşılaşıyoruz herkes senin benim gibi anlayışlı olamayabiliyor örneğin ben sana çok sert bir şekilde cevap yazabilirdim sende bana aynı üslupla cevap verebilirdin.. Önemli olan saygı sınırını aşmamak ..başlık demir demirkan ve evet isminden taviz vermeyecek yegane insanlardan biri .. buarada ben kurbanın eski basçısının demirle çalışmasına çok sevindim ekleyim istedim....

çok şaşırdım eengin demir hakkında o kadar şey bilip kerem in kurban da çaldığını bilmemek ilginç :D neyse şaşır bakalım da kurban artık olmadığı için bir şey fark etmiyor yani ayrıca kerem abi hücum kedi nin de basçısıdır

dediğin gibi demir hakkında çok şey biliyorum kerem abi hakkında değil :D ya şaka bi yana ben bunu bilmiyodum.kerem abi ustad ya konserlerin neşe kaynağı bi insan bu kadar mı sevecen olur

Geri