Demir Demirkan

'köle kral' ın girişinde bi bas şov yapar sonrada milleti mimikleriyle güldürmeye... grup çok ii ve hepsi çok yakışıklılar nedim,ozan,kerem ve demir..cidden ya hepsi çok ii Allah bozmasın :!:Bas şov için dinleyin muhakkak.Haykonun da keyboardları müthiş.

KÖLE KRAL

Davul: Arbak Dal
Bas: Kerem Tüzün
Elektro,Akustik ve Klasik Gitarlar & Vokal: Demir Demirkan
Klavye:Hayko Cepkin
Düzenlemeler: Demir Demirkan, Kerem Tüzün
Söz ve Müzik: Demir Demirkan

eengin demiş ki:
kerem abi kurbanın bascısı mıydı?
Hocam öyle bir sormuşsun ki kendi bilgimden bile şüphe ettim :LOL: :LOL: şaka bir yana bende çok şaşırdım tepkine :p .... herneyse kerem tüzün sanırım bir kaza sonucu parmaklarından birini iyi kullanamıyor bu yüzden penayla çalıyor bası helal olsun ... Sahnede çok hareketli çok güler yüzlü seyretmek de dinlemek de ayrı bir keyif demir demirkan konserlerinde :D ...

Bende askerlikten dolayı olduğunu hatırlıyodum ama emin değildim sağol soru işareti kalktı kafamdan zeynep_busra ...eengin hocam valla tepkilerin süper :LOL: :LOL: sen bir kerem tüzün araştırması yapabilirsin mesela :LOL: :LOL: ...

metalistan, o zaman 27 ekimde 22:00 da balansta ol ;)
Demirin resim adlı çıkış parçası dünya benüm albümüne ait ve o zaman alen konakoğlu davulcusuydu.

eengin demiş ki:
İstanbul'da değil misin?
2004 İstanbul albümünde de davulda Arbak Dal vardı sanırım o da şimdi haluk leventle çalıyo.
Değilim maalesef şu an o yüzden zaten kendimi çok kötü hissediyorum :cry: :LOL: Ya allah kahretsin zaten ne zaman gereksiz boş günlerim olsa istanbul da olurum... :D Siz bize konserden sonra herşeyi anlatırsanız pek güzel olur ama :D Gidemeyenlere de yazık değilmi ;)

anlatırız anlatırız sen merak etme gerçi daha çok var ama olsun balansta olması beni şimdiden heyecanlandıryo.
yeni kaset çıkarabilir tabii korsan konusunda biraz kendini tatmin ettiyse...yeter yav çıkarsa da bi kaset anadolu dahil bi turne yapsa yine..

eengin demiş ki:
anlatırız anlatırız sen merak etme gerçi daha çok var ama olsun balansta olması beni şimdiden heyecanlandıryo.
yeni kaset çıkarabilir tabii korsan konusunda biraz kendini tatmin ettiyse...yeter yav çıkarsa da bi kaset anadolu dahil bi turne yapsa yine..
Balans çok güzel bir yer.Hakkaten ortamı falan epey eğlenirsiniz umarım. Albüm geliyor herhalde ama bu hitindir olayı başlarken sanki bir daha hiç albüm çıkarmayacakmış gibi konuşmuştu bende çok üzülmüştüm.Umarım kararından caymaz tekrar sanal aleme şarkılarını aktarmaz . anadolu turnesi konusunda da yürekten katılıyorum dd dinleyenler sadece istanbul ankara izmir le sınırlı değil ;)

ya demir zaten en olumsuz durumdayken dahi akustik bile olsa anadolu turnesine çıkmıştı.e şu anki durumu da ortada.yeni kasetle karış karış dolaşır türkiyeyi.

Zaten her ne kadar yeni şarkılar çıkarmış olsa da bu albümsüz dönem benim için suskunluk dönemiydi... o da bol bol konser vermek istiyordur eminim dd çünkü dinleyicisiyle iletişim kurmayı en çok seven müzisyenlerden birisi kesin aksilikler çıkmıştır şimdi pentagram işi de yoğunlaşırsa.... artık kartonet incelemek istiyorum :LOL: :LOL:

Öncelikle bi düzeltme yapalım;Demir, pentagrama dönmedi sadece konserlerde çalıcak o kadar.
Açıklama yaptı:pentagrama yardım etmek kendi programını hiç aksatmayacakmış,sözler hemen hemen hazırmış,yeni albüm yakın demektir..
İstanbulda,izmirde,ankarada konserleri hep var.Ortalama her ay 1 tane olmak üzere zaten konser veriyor zaman zaman çanakkale,bursa,adana da yapıyor.En yakın dediğim gibi 27 ekim istanbul balans konseri var.

haberi verildi mi bilmiyorum verilmişse bi tekrar olsun.

Demir Demirkan
27 Ekim Cuma 22:00
Mekan : Balans Music & Performance Hall
Bilet Fiyatları : 20 YTL
18 YAŞ SINIRI VARDIR..

Geri