Demir Demirkan

ben diyorum bugun burda bir eksiklik var tabi ya 27si bugun yani şu günlerdir merakla beklenen balans konseri var.. eenginin yokluğu belli oluyor beah :D şimdi gelir her şeyi yazar sağolsun ;) gidemedik tabi :(

Gece çok gelmem nedeniyle hemen foruma yazamadım çok yorgundum.

Tek cümleyle 'Balansı Yıktı.'
2 Dakikalık 'intro'dan sonra dünyanın yollarını girdi ve bittiğinde;
'bu en yavaşıydı,zaten aramızda duygusal kimse yok,bu balansa ilk çıkışımız fakat sanırım son olacak kahpeden sonra buranın yıkılacağını tahmin ediyoruz,'kahpeden sonra burayı yıkmayacak olan var mı?' diye sorması inanın kulaklarımı tıkamama sebep oldu,en ateşli konserdi.
'resim' ile konser bittikten sonra herkes demir diye bağırmaya başladı,ve demir abim yukardan yürürken belirdi ve o karizmatik gitar takışıyla yine ciddi modunu aldı ve son kez kahpeyle balans yıkıldı.
Günün espirisi kerem abidendi.Demir abimin 'grubun en yaşlısı bu adam' demesi üzerine kerem abi'bu yaşlıya KURBAN' dedi ve koptuk :D
demir yine tek tabancaydı profesyonel anlamda yedek gitarlarda bulundurdu ama çok şükür herhangi bi ihtiyaç duyulmadı.
gecenin en enteresan hareketi demir abinin bira şişesiyle olan sololarıydı çıldırmış olan kitleyi iice delirtti :twisted:
şeref konuğumuz sertabdı ve terastan izledi konseri.
sertabdab aşk ve gitti gider akşamın 2 slow şarkısıydı.bu nedenle çok yorulduk.
evet,böyleydi işte...4aydır konser yoktu.iice bi toksin attık.rahatladık... ve fotoğraflar,buyrun:

öncelikle sağol eengin herşey için eğlenmişsin şahane :D fotoğraflar için de teşekkürler (sen çektiysen eğer geçen koyduklarına göre daha güzel. ;) ilerleme mi var ne :D :D ) resimi söylemiş dd (favori parçam) dinlemek isterdim umarım seyretme şansım olur :( :D yine yıkmış işte ne denir başka... :twisted:

Evet usta ben çektim;hepsi benim mahsulüm :D inşallah www.demirdemirkanfan.com ' a da koycaz ferock'la.
ne kıskanması ya onlar aştılar artık ;) demirin de dediği gibi normal ilişkilerde 1+1=2 iken demirle sertabınki 1+1=3 oluyormuş :)
yalnız abimin kıyafetlerinde değişiklik var.bu 'demirkan yatırım a.ş.' yi kurduktan sonra biraz daha ağır giyinmeye başladı.süet ayakkabı,lacivert gömlek falan,daha da bi karizmatik oldu valla.. ee ne de olsa artık hem müzisyen,hem yorumcu hem de 'iş adamı'...
yok wild senin sorunun cevabını ben de bilmiyorum ama öğrenirsem söylerim sana burada yazarım.
bu arada bir resim unutmuşum:

(30 Ekim Hürriyet-Kelebek)
Demir Demirkan:'Teklif geldi kabul etmedim'

Konser öncesinde Demir Demirkan, kendisine Eurovision'dan teklif geldiğini ama kabul etmediğini söyledi.

Demir Demirkan önceki akşam Beyoğlu Balans'ta konser verdi. Sevilen şarkılarını seslendirdiği konsere izleyenler arasında sevgilisi Sertab Erener de bulunuyordu.

Eurovision şarkı yarışması için TRT ile görüşmelerin devam ettiğini dile getiren Demirkan, "Bu sadece bir yarışma bunu toplum meselesi yapmamasa gerek yok. Sadece bu bir yarış ve yarışı kazanmak için girmeliyiz. TRT ile görüşmeler sürüyor. Henüz bir isim belirlemedik. Benden yine şarkı yazmamı istiyorlar ama ben şu an kabul etmedim. Şarkı kesinlikle İngilizce olmalı benim yaptığım "Every Way That I Can' Türkçe olsaydı dereceye bile giremezdi" dedi.

Geri