Kehanet (Heavy Metal) - Ankara

_KehaneTEmre_ demiş ki:
Hepinizi seviyoruz.Garage ın tonmaster ı hariç :)

abi kesinlikle sevmemekle haklısın.. işini yapacaksan yap kardeşim yepmayacaksan şittir git kardeşim demi ama yani.. sizin vokal; "abi şunun sesini açalım diye bağırıyor, o tonmaster da küfür ediyor.. ne açacam diye.. çok kızmıştım tonmaster a... gerçi tonmaster'dan başka herşeye benziyor ama neyse konuşmayım :twisted:

Bence Kehanet en düşük sesle çalan gruptu ve iide yaptılar sahnede en anlaşılır sound onlarınkiydi, bencede grupta büyük değişmeler olmuş tebrikler arkadaşlar

dünki grublardan en beğendiğm
garage nin ses düzeni bide ii olsaydı
başarıların dewamı dileğiyle
:twisted:
emre resimleri msni mi al resimleri atayım

Gerçekten herkese teşekkürler...

inhofeld dostum ekledim saolasın.

3 ay kadar önce toparlanma süreci bittiginde Kehanet ' te sizlerinde söyledigi gibi değişiklikler olmuştu.

kehanetgrpft7ca.jpg

Konsere gelemeyenlere kadromuzu görmeleri için grupça çekilmiş bir resmimizdir :)

Verdiginiz destegin bizim için nekadar önemli oldugunu hatırlatmak isterim:)Sizler sayesinde umarım daha iyi işler çıkaracagız.

Konserden sonra farkettimki 10-15 civarında kişi resim çekmekten bizi dinleyememiş.Bugün yolladılar elimde Garage konserine ait 250 civarında poz var 8O Bir dostumuz videoya almış konseri.Sizler için bir kaç kesit koyacagım yakında :) Birkaç tanede fotograf...

Konserlerde görüşmek dilegiyle...

Sevgiler & Saygılar

kehanet budur

son garage konserlerini bizzat izledim..hernekdr konserde fotoğraf konusunda brs ayrımcılık yapsamda:) heavy metal sevnleri için izlenmesi gereken bigrup..ayrıca heriflerin boylarına dikkat!en kısası sanırım 1.80:)arkadaşlar siz on the top sınız:)

maresalx demiş ki:
ortadaki kim ben onu hic gormedim ?

Sen bizim bugüne kadar hiç konserimize geldinmide ortadaki elemanı veya soldakini görüceksin?:) Böyle garip arkadaşlarda var işte napalım...

Neyse ben yazayım

Soldan Sağa sırayla :)

kehanetgrpft7ca.jpg

(Baterist)Kerem - (Gitarist)İlter - ( Vokalist ) Baran - ( Gitarist ) Emre (Basist)Semih

Ayrıca Misery dostum teşekkür ederiz :)

Geri