Kehanet (Heavy Metal) - Ankara

dün gecenin en iyi grubuydu kehanet..harika bi gece yaşattılar bütün olumsuzluklara rağmen..sahne şovları ayrı bi güzeldi..ayrıca seyircileri kırmayıp trooper çaldıkları için de çok teşekkürler.

başarılar...

30 - 35 kişi vardı ama seyirci canavar gibiydi gerçekten.Yorumlar ve o saate kadar bizi yalnız bırakmayanlar için çok teşekkür ederiz.

"dhresden" , dostum sizde bu gücü enerjiyi görelim yeterki istediğiniz tooper olsun ;)

anti-social demiş ki:
yok mu ipucu emre...kshdakshdka fln gibi :D bu sefer harbi değişik bi şarkı çalın da bilemeyeyim bari

Sen müzik dinleyerek 7/24 Pes oynadıkça bilememen imkansız gibi...Ama az kaldı kuruyup kalcaksın...:LOL: Pesin rövanşınıda yapalım bi ara : )

Birdahaki konsere görüşmek üzere ( yakında )

Sevgiler & Saygılar...

Kehanet @ 14 Mayıs Pazar If Rock Bar Metal Explosion da Sahnede

Afiş yakında...

Tobb Etu Universitesi Bahar Şenliği konseri ayrıntılarıda yakında...

Sevgiler & Saygılar...

afis8xd.jpg

Herkesi bekliyoruz !!!

14 Mayıs ' a az kaldı.

Ondan önce bir şehir dışı konseri gözüküyor kesin olmamakla beraber.

Yine ondan önce tobb etu bahar şenliği gözüküyor.

10 Mayis Çarsamba Tobb Etu Bahar Senligi

17.00 abes
18.30 kehanet
20.00 melatonin
22.00 aylin aslım

şeklinde bir liste verildi bize fakat melatonin grubunun başlığında 8 mayıs ' ta çıkcakları yazıyor.Bende pek güvenemedim tobb a kesin birşey demiyim bu sebepten.

Evet 10 Mayıs'ta Gazi'de çıkacağımız daha önceden belli olduğu için değişiklik talep ettik ve kırmadılar değiştirdiler sağolsunlar, umarım başka bi aksilik olmaz. Kehanet grubuna başarılar diliyorum, hiç dinleme fırsatım olmadı maalesef :( 14 Mayıs'ta aynı sahneyi paylaşacağız(Endorphine), umarım bir gün Melatonin'le de ortak bi konseriniz olur ;) şöyle bol heavy'li güzel bi konser :D

Teşekkürler sizede ( Endorphine ve Melatonin) başarılar dileriz.:) Umarım olur bir gün bol heavy li bol balkabaklı:p sizde çalıyormuşsunuz sanırım :D

Birde ipucu:rfrpcohfyieoep

Bu şarkı bundan sonraki tüm Kehanet konserleri için geçerli :D

İlk bilenede ilk konserin giriş ücreti artı bira benden :) Hadi bakalım Caner efendi göster hünerlerini:D

Sevgiler & Saygılar...

Geri