Kehanet (Heavy Metal) - Ankara

Ahahaha olsun lan 1 bira nolacak içsinler beraber eylenelim allala :LOL:

Kolay olduğunun ben farkındayım : )

Zaten maharet şifreyi bilmekte değil , İLK bilmekte.Eninde sonunda cahil olmayan biri çözer onu zaten :) Basit şeyler yazıyorum.Ben bira içmiyorum konserden önce , bari hakkımı onlar içsin boşa gitmesin :D

( çok düşüneliyimdir :p )

2 konserdir anti-social ( Caner ) kazanıyor :)

Ama bu konserde biralar daha güzel susuz.

Hadi bakalım 1 şifre daha gelebilir ozaman.

aciliskucuk5re4xh.jpg

Afişimizide cilalayalım bari :)

bugun andaçta superdiniz..sizi ilk defa izledim ve buyuk keyif aldım.. boynum tutulmasa daha cok eğlenebilirdimde barkodda costurdu :p fear of the daark diyesim geldi nese bidaha izlemek dileğiyle...:)

andac rock konserine son damgayı harbiden iyi vurdunuz...
ben varya şerefsizim kurşun dokturucegim...
hertürlü aksilige ragmen cokkk iyiydiniz..
sizin alnınızdan öpüyorum..
terinize saglık..

dinleyebildiğim kadarıyla çok iyiydiniz.. yarık crossunuzun sorumlusu olduğum için üzgünüm. davulcu arkadaşın yardımları ve iyi niyeti için de tekrar çok teşekkür ederim kendisine.. başarılar!

Çok eğlendim. Geyik ötesi oldu konser :D Geç saate kalmamızdan dolayı mekan boştu ama kalan arkadaşlar saolsun yine desteklerini esirgemediler...

mutlaka her organizasyonda aksilikler olur... önemli olan aksiliklere kendini kaptırmadan, profesyonel kaprislerine girmeden, amatör ruh içinde müziğini yapmaktır.. her nekadar teknik aksaklıklar izin vermesede.......

kehanet bunu yaptı.. çıktı, çaldı... ister 100 kişi olsun ister 10.. o sahne doluydu.....

elinize ağzınıza sağlık arkadaşlarım... çok teşekkürler..

Arkadaşlar uzun zamandır dinlememiştim sizi. Oldukça iyiydiniz aksaklıklar biraz belinizi büktü ama elinize sağlık. eriksuyu buarada kehanet ten önceki grup barkod değil defakto idi yanlış anlaşılma olmasın. Görüşmek üzere.

abı hepınıze bınlerce helal gırsın...

ne dıyım adamlar calıyor aksaklıkların g.tune koyıım bıze bı sey olasın dedıler ve yapılacak seyın en ıyısını yaptılar...

kralsınız hepınız

Dün gece çok iyi bi performans artı amatör değil profesyonelce şeyler gördük ama herşeye rağmen Kehanet yine çoşturdu ellerinize sağlık...

Geri