Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

Konser gayet canavardı. Sound da iyiydi performans da iyiydi. 10 üzerinden 10 veriyoruz.
kös kös oturan seyirciyi ayağa kaldırdılar. Başarılar diliyoruz hepsine..

bugun izledim bu grubu sonunda..pek şahaneydi..
Bazı gruplar gibi artizlik yapmadılar, havalara girmediler, olabildiğince sıcak kanlı ve samimiydiler..
Sınıf 64 ten sonra çıkan grupların bu gruba teşekkür etmeleri gerekir, seyirciyi gazlayan ilk gruptur fitili ateşlemiştir..

Tebrikler..

Lazy_Coder demiş ki:
bugun izledim bu grubu sonunda..pek şahaneydi..
Bazı gruplar gibi artizlik yapmadılar, havalara girmediler, olabildiğince sıcak kanlı ve samimiydiler..
Sınıf 64 ten sonra çıkan grupların bu gruba teşekkür etmeleri gerekir, seyirciyi gazlayan ilk gruptur fitili ateşlemiştir..

Tebrikler..
cok tesekkür ederim grubum adına bu güzel yorumun için... hiçbizaman öyle olmaya çalışmadık zaten... biz çıkıp dediğin gibi fitilleri ateşlemeye çalıştık, hep de öyle olucaz... ;) :)
ayrıca konserden sonra ayrılmak zorunda kaldım izleyemedim diğer grupları, kusura bakmasınlar... ;)

(silenoz'a da teşekkürler ;) )

Peki coverlar pek şahaneydi hakkaten, ama beste var mıdır?

(belki çok konuşulmuş olabilir bu konu burada ama önceki 55 sayfayı dolaşmayı gözüm yemedi)

konser

ya harbiden konser nasıldı benim haberim bile olmadı zaten çalışmalara başladığımdan beri hiç vaktim olmuyor yakında gümbür gümbür geliyoruz grup_moryel :metalhead

her sayfanın bitişinde yaşanılan olayın kurtarıcısı olarak yazayım dedim izmir e de gelin artık buraya hep aynı şeyi yazmaktan sıkıldım ben

Silenoz, desteğin ve ilgin için tekrar teşekkürler abi, çok memnun oldum tanıştığımıza :)

Lazy_Coder demiş ki:
Peki coverlar pek şahaneydi hakkaten, ama beste var mıdır?

(belki çok konuşulmuş olabilir bu konu burada ama önceki 55 sayfayı dolaşmayı gözüm yemedi)

Beste yapmaya "yavaş yavaş" başladık ama biraz fazla yavaş oldu :) Konserin girişinde çaldığımız enstrümental şarkı bizim bestemizdi... Yakında yenileri de geliyor, umarım yaz tatilinde elimizdeki materyali adam gibi toparlayıp eylül-ekim gibi de bir demo çıkartırız :)

Burdan İtü Rock Klübüne tekrar teşekkür ediyorum Sınıf 64 adına...

bence çok dandiktiniz.bir daha sizi izlemeyi düşünmüyorum.kaçak konserine gideceğim ben :D ya da eren kömürlü:D

ya oldukça iyiydi konser.kafamızı şişirdiniz gerçekten de:)

uzun süredir oturupta bir megadeth dinlememiştim evde, ordan çıkıpta eve geldiğimden beri albümleri aldım tozlu raflardan..beni bile gazladınız ulan :)

o değilde, holy wars pek karambol oldu gibi geldi bana en sonunda..zor bir şarkı elbet, fakat önce çaldıklarınıza nazaran çok karambol oldu..belkide yorgunluktur artık bilemem :)

Lazy_Coder demiş ki:
uzun süredir oturupta bir megadeth dinlememiştim evde, ordan çıkıpta eve geldiğimden beri albümleri aldım tozlu raflardan..beni bile gazladınız ulan :)
Megadeth 1 tanedir :D Çok sevindim tekrardan dinlemeye başlamana :) Bir boka yarıyormuşuz gibi hissettim hatta kendimi :mrgreen: Hatta benim için Youthanasia dinle abi :D

Lazy_Coder demiş ki:
o değilde, holy wars pek karambol oldu gibi geldi bana en sonunda..zor bir şarkı elbet, fakat önce çaldıklarınıza nazaran çok karambol oldu..belkide yorgunluktur artık bilemem :)

Valla buna üzüldüm desem yalan olmaz :) Konserin başındaki olaylardan da anlayabileceğin gibi sahne içindeki ses pek iç açıcı değildi, ve açıkçası Holy Wars'ın ilk kısmında, yani punishment due'ya kadar olan kısmında bana da, net olarak duyamasam da biraz düşe kalka gidiyormuş gibi gelmişti.. Ama dediğim gibi emin olmam zordu :D

Şarkının 2. kısmında ise tam aksine çok iyi gittiğimizi düşünüyordum çünkü sololar zamanlama olarak iyi oturdu gibi gelmişti bana :)
Ama tabii dediğim gibi ben iyi duyamıyordum içeride, eğer dışarıda karambol duyulduysa öyledir :)

Norton_Antor demiş ki:
mixerboard'un başındaki adma çok süper yetenekli bir adamdı bence sorun onda değil sizde:D ya adam çaycı falandı kesin alakası yoktu o işlerle.

ehehehe... :LOL:
adama ilk grup sahnedeyken, altolardan hiç ses gelmiyo dedim, "biliyorum" dedi, sonra bişey yapmadı :LOL: :D
sonra baktım sahne salon gibi aydınlık, sahnenin ışıklarını söndürmemişler, gittim onu da söyledim, "mahmut abi" dedi, "ışıkları kapatsana". onu bile kendisi yapmadı, sonra renkli ışıklarıyla konser sahnesine benzedi ortalık... :p
yoksa salonda babasına annesine gitar çalan çocuklar gibi olcaktı halimiz ya da müzik konulu konferans... :D :D

ya ışıklar çok felaketti.yani insan soliste ya da solo atan gitariste falan tutar.ışığın iyi kullanıldığı tek yer sizin bassçıya ışık tutmuş olmalarıydı five magics'de.

Geri