Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

DaveMustaine_64 demiş ki:
Valla buna üzüldüm desem yalan olmaz :) Konserin başındaki olaylardan da anlayabileceğin gibi sahne içindeki ses pek iç açıcı değildi, ve açıkçası Holy Wars'ın ilk kısmında, yani punishment due'ya kadar olan kısmında bana da, net olarak duyamasam da biraz düşe kalka gidiyormuş gibi gelmişti.. Ama dediğim gibi emin olmam zordu :D

Şarkının 2. kısmında ise tam aksine çok iyi gittiğimizi düşünüyordum çünkü sololar zamanlama olarak iyi oturdu gibi gelmişti bana :)
Ama tabii dediğim gibi ben iyi duyamıyordum içeride, eğer dışarıda karambol duyulduysa öyledir :)

Hakkaten tonmaister(buyur?) hem artiz, hemde birşeyden anlamıyordu.. önceki gün biz çıktığımızda şarkıların sıçmasına sebeb oldu.. Monitorlerden ses gelmedi, kendimi zor duydum çalarken içerden..dışarda nispeten davul duyulmuş..

İlk bölümde hakkaten pek karmaşa oldu dediğin gibi, düşününce ikinci kısım o kadarda kötü değildi..

Olsun olsun, çok güzeldi konser.. ciddi anlamda hayranlığımı kazandı sınıf 64 o günden sonra :)

daha önceki konserlerde monitörlerden hiç ses alamazdım, kimseyi duyamazdım (hele bir önceki istanbul konserinde :) ), ama bu sefer kulağım sağır oluyodu monitörden gelen sesten, ki o monitörü de ben istedim, yoktu normalde yani... :) :)
ama olsun güzel konserdi, herkese ve İTÜ Rock'a teşekkürler tekrardan...

bu bir konser duyurusudurrr...

SINIF 64; 13 MAYIS PAZAR GÜNÜ GAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAKÜLTESİ DONDURMA ŞENLİÐİ KAPSAMINDA SAAT 18:30'DA SAHNEDE OLACAKTIR...
YARINA TÜM PROGRAMI YAZARIM BURAYA... ;)
HERKESİ BEKLİYORUZ...

Ayrıca;
12 Mayıs'ta amatör gruplardan sonra NEV...
14 Mayıs'ta profesyonel sayılabilecek gruplardan sonra da,:twisted: KURBAN :twisted: var...

Bir ekleme daha, 15 Mayıs'ta Ankara Üniversitesi Rock Topluluğu ( ya da Klübü, emin değilim affetsinler :) ) tarafından düzenlenen bir konserde Garage Barda çalıyoruz. Ona da bekleriz...

Melatonin ve Knightmare sahne alacak diğer gruplar. Aslında Ankara Üniversitesi Rock Kültür Topluluğu :D Berkaycım, görüşmek üzere.Sizinle tekrar aynı sahneyi paylaşmak çok güzel olacak!

DaveMustaine_64 demiş ki:
Bir ekleme daha, 15 Mayıs'ta Ankara Üniversitesi Rock Topluluğu ( ya da Klübü, emin değilim affetsinler :) ) tarafından düzenlenen bir konserde Garage Barda çalıyoruz. Ona da bekleriz...
black tooth-self torture-surofhest(böyleydi galiba) konseriyle aynı güne denk gelmiş daha kötü bir durum ise benim 2 konseride izliyemiyecek olmam :(

VII. Geleneksel Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dondurma Şenliği

YER: Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Bahçesi - Maltepe/ANKARA

12 Mayıs (Ücretsiz)

12.00 Açılış-Madalya Töreni
12.45 Kent Orkestrası
14.00 Akla Zarar
15.00 Eşli Dans Gösterisi
15.30 Beyaz Gürültü
16.30 Crew
17:30 Red Handed
20.30 NEV (Giriş:10 YTL)

-------------------------------

13 Mayıs (Ücretsiz)

12.00 Hazırlık Rock Topluluğu
13.30 Mehteran Gösterisi
14.30 Black Tooth
15.30 Kara Leke
16.30 Suck-R
17.30 Nightshot
18.30 :twisted: Sınıf 64 :twisted:
19.30 Gryllus
20.30 Melatonin

14 Mayıs (Giriş:10 YTL)

13.00 Purplerain
14.00 The Aliminium Co.
15.00 Kaotik
16.00 Tushe
17.00 Cin Seddi
18.00 440
20.30 KURBAN

Üstte de belirttiğim gibi;
ilk gün amatör gruplar ücretsiz, Nev Konseri 10 YTL,
ikinci gün tamamen ücretsiz,
üçüncü ve son gün ise Müzik Festivali kapsamında okula giriş 10 YTL...

Biletler için: Gazi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, Dost Kitabevi...

Not: Konserlerin hiçbirinde yaş sınırı yoktur...

ankara.jpg

Gökhan afişi nerden buldun ya?Ben koyacaktım koyamadım :D valla helal olsun ne diyim. Melatonin başlığına da koy zahmet olmazsa :). Bi köstebek var galiba ;) Neyse evvela 13 mayıs sonra 15 mayıs görüşmek üzere. Kolay gelsin arkadaşlar!

13 Mayıs Gazi üniversitesi Şenliği
15 Mayıs Ankara üniversitesi Rock Kültür Topluluğu Garage Bar konseri

Ayrıca 14 Mayıs'ta Odtü Bahar Şenliğinde Müzik Toplulukları sahnesinde Dementia adlı grubumla çıkıp çalıcam, uzun bir aradan sonra ilk Dementia konseri olucak bu, bekliyoruz :)

Şimdi madem Cuma Gazi'desiniz... O zaman ben hiç kasıp da Pazar gelmiyorum... Zaten Cuma da kesinlikle Pin-up için falan değil... Tamamen size geliyorum yani... Ben niye Pin-up için gideyim ki zaten??

Geri