Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

Sınıf 64 çok iyiydi..Özellikle Berkaya bi parantez açmak lazım Friedman'a rakip olacak yakında :p .Performansınız çok iyiydi beyler tebrikler.En yakın zamanda tekrar dinlemek isterim sizleri. ;)

Beyler harikaydınız.. Muhteşem performansınız için tebrik ediyorum.. Holy Wars tam bi cehenneme çevirdi bizizi.. :metal :metal :metal Tekrar konserlerde buluşmak üzere...

Bu arada bence bu konserimizin playlisti çok iyyidi ben şahsen çok sevdim, ilk yarısı modern metal müzik son yarısı ise Megadeth'ti

Sırasıyla

Death - The Philosopher
Nevermore - The River Dragon Has Come
Sepultura - Territory
Sınıf 64 - Likemore
Megadeth - Five Magics
Megadeth - Hangar 18
Megadeth - Tornado Of Souls
Megadeth - In My Darkest Hour
Megadeth - HolyWars

Playlist süperdi canım ona laf yok..Tabi bide şu var 1 hafta içinde Berkay beni 2 kere keklemiş oldu..Biri abi Megadeth çalmıcaz dedi ta 4. şarkıya kadar.2.de istiklal caddesinde işim var :twisted:

Hangar 18 ve diğer kasıntı Friedman sololarına diyecek bişi bulamıyorum Berkayın parmaklarında kemik denen bişi yok herhalde 8O :p

berkay bir daha seni dinlersem 2 olsun...olm sen insanın moralini bozmak için mi doğdun...lisede neydin ne olmuşsun yaw...

gerçekten muhteşemdiniz arkadaşlar...söyleyecek başka şey bulamıyorum...

sınıf 64ten sabırsızlıkla besteler bekleyenlerden biri de benim...

basarılar.......

KehaneTEmre demiş ki:
Ya öyle bestemi yapılır hadi oturun beste yapalım die :) böyle ilham gelmesi gerek , içinden gelcek insanın :p

Neyse kolay gelsin...

İlham gelmesi için de oturup beklemek lazım değil di mi :) Genelde böyle buluşmalarda güzel şeyler çıkıyor ortaya, ama zaten esas amacımız eldeki materyali adam etmeye çalışmak :)

KehaneTEmre demiş ki:
Ya öyle bestemi yapılır hadi oturun beste yapalım die :) böyle ilham gelmesi gerek , içinden gelcek insanın :p

Neyse kolay gelsin...

Tek bestemiz olan Likemore'un iskeletini oturup yapmıştım, sanırım Berkay da 2. yarısını oturup yazmıştır :)

Ha deyince beste yapılmaz diye bir şey yok ama, biz de eli boş değiliz otururken... 8)

Jeff_Loomis demiş ki:
KehaneTEmre demiş ki:

Neyse kolay gelsin...

Tek bestemiz olan Likemore'un iskeletini oturup yapmıştım, sanırım Berkay da 2. yarısını oturup yazmıştır :)

Ha deyince beste yapılmaz diye bir şey yok ama, biz de eli boş değiliz otururken... 8)

Gökhanlara gitmiştim oturup beste kasarız diye, Likemore'un iskeletinin davullarına çalışmak için şarkıyı çalıyoken bir anda 2 riff de tepeden indi :D

Jeff_Loomis demiş ki:
Cumartesi oturup beste yapıyoruz arkadaşlar, duyurulur!

Vaaaayyy, nihayet beklentiler gereçekleşecek. Çok sağlam şeyler çıkacağından eminim. Deniz bilir, bilgisayarın başına oturduğum anda Cem'in besteleri dinliyorum. :LOL: Annem de dinliyor hatta biraz zorunlu olarak. :LOL:

Bu adamlardan otururken de beste çıkar, içerken de, sıçarken de... Güveniyorum ben onlara (İyice verelim gazı da iyi bir şeyler çıksın :p ). Yazdan sonra besteler ve yeni coverlarla beraber (sıktım bunu ama tutar belki) bomba gibi bir Sınıf 64 gelecek.

deerrudolf demiş ki:
Jeff_Loomis demiş ki:
Cumartesi oturup beste yapıyoruz arkadaşlar, duyurulur!

Vaaaayyy, nihayet beklentiler gereçekleşecek. Çok sağlam şeyler çıkacağından eminim. Deniz bilir, bilgisayarın başına oturduğum anda Cem'in besteleri dinliyorum. :LOL: Annem de dinliyor hatta biraz zorunlu olarak. :LOL:

Bu adamlardan otururken de beste çıkar, içerken de, sıçarken de... Güveniyorum ben onlara (İyice verelim gazı da iyi bir şeyler çıksın :p ). Yazdan sonra besteler ve yeni coverlarla beraber (sıktım bunu ama tutar belki) bomba gibi bir Sınıf 64 gelecek.

Saolasın Çağlarcım, yazdan sonrası için benim süper bir cover fikrim var :D Umarım bizimkilerin de aklına yatar da seneye çalarız konserlerde :)

DaveMustaine_64 demiş ki:
Bu arada bence bu konserimizin playlisti çok iyyidi ben şahsen çok sevdim, ilk yarısı modern metal müzik son yarısı ise Megadeth'ti

Sırasıyla

Death - The Philosopher
Nevermore - The River Dragon Has Come
Sepultura - Territory
Sınıf 64 - Likemore
Megadeth - Five Magics
Megadeth - Hangar 18
Megadeth - Tornado Of Souls
Megadeth - In My Darkest Hour
Megadeth - HolyWars

Evet gerçekten harika bir repertuar... Konsere gelmiştim ama sizi izleyemedim bunun sebebide konser ortasında başımın çok ağrıyor olmasıydı (sanki kafamda slipknot ın davulcusu sürekli twin e abanıyordu.).

Bir dahaki konser sanırım bir dahaki seneye olacak ama konser olduğu zaman kesin gelmeye çalışacağım...

Berkay senide zayıf gördüm biraz ya kilo mu verdin sen görmiyeli :) Neyse hadi kolay gelsin...

konser cok iyiydi...
ayrıca berkay'ın konserin megadeth faslını CAN'a itaf etmesi cok güzeldi :) elinize, kolunuza,bacağınıza (gökhan için :) ) sağlık...

nice konserlere... umarım yakın zamanda olur... :metal

Anthrax demiş ki:
konser cok iyiydi...
ayrıca berkay'ın konserin megadeth faslını CAN'a itaf etmesi cok güzeldi :) elinize, kolunuza,bacağınıza (gökhan için :) ) sağlık...

nice konserlere... umarım yakın zamanda olur... :metal
ehehe... sagol sercan'cım :p
arkadaşlar buradan da ilan ediyim artık davulumu sercan asistanımla kurcam ayarlıcam konserlerde... çok zorlanıyordum iyi olcak böylece...
hatta ben yatarım sercan yapsın yardım da etmem banane, parasını veririm, çalışsın... :twisted:

Geri