Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

dün gece çağlar Likemore u yolladı girişini falan dinlemiştim galiba Berkay hatırlıyomusun yollamışmıydın bana :D neyse çok güzel ben beğendim söz yazın vokalde girsin bide öyle dinliyelim

ehem ehem başlık önlere gelsin ayrıca birşey söyliycem
bu garaj daki sitenizi gördümde grubun kemik kadrosu olarak 3 kişiyi söylemişsiniz ayıp olmuş bu biraz yani diğer elemanlara esas çocuklar biziz istediğimiz an sizi çıkabiliriz ona göre gibi bir anlam sezdim sezmedim değil hani :D

Aslında haklısın ama eminim ki grup elemanlarının o anlamda bir kastı yoktur. Zaten o yazı da bayağı eski. Düşün ki Serkan girdi, çaldı, sonra yerine Hamit girdi.

"2003 yılının mart ayında "sinif 64"te liseli mantığı ile kurulan grup odtu metal günlerinde çaldıktan sonra kadrosuna vokalist yakup ve basçı serkan'ı dahil etti...
kemik kadro;
berkay demirer [g]
cem saydam [g]
gökhan çavuş [d]
yakup pekön [v]
serkan şahin "
:metalhead

Sınıf 64 elemanlarına ve fanlarına selam göndereyim dedim :) EP ya da albüm projeniz yok mu yakın zaman için? 1 bestenizi dinlemiştik İstanbul Durock'ta. Kaç tane oldu şimdi?

Teşekkürler, iyi ettin valla :D, Sevindik ailecek...

Beste sayımız 1di, 0.75e düştü :mrgreen: O şarkıda köklü değişikliklere gidiyoruz onun için şu anda tam bir şarkı değil diyebilirim. Bunun yanısıra 0.25 x 5 = 1.25 bestemiz daha var :) Yani 2 ediyor toplamda :D

Çok tembeliz çook...

Geri