Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

Helal olsun size bu yollar, harika bir akşamı paylaştık, süfer eğlendik. Canavar gibi çalıyosunuz, Yakup da favori vokalistimdir, burdan ilan ediyorum :D yeni konserlerde görüşmek dileğiyle...

Bende o akşam çok eğlendim.Sınıf 64 amatör gruplar içinde izlediğim en iyi grup içi senkronizasyonu olan topluluk.Ses sistemi şu bu bahane etmeden çalıyorlar adamlar vallahi :D Tebrik ederim...

ben izleyemedim. sınavdan saat 7'de çıkan gökhan'ı bizim konsere yetiştirmek için konya yolunda makaslar atıyordum valla siz sahnedeyken. ama sınıf 64 süper grup gerçekten. berkay'ın yüzüne de söyledim burda da söylerim cem ve berkay favori metal gitaristlerimdir şu alemde. yeni konserlerde buluşmak üzere inşallah.

kafaları kopan herkese teşekkürler. :) taylan beye de over the wall için teşekkürler.

ayrıca o sweatshirt taaa lise2'den kalma. baktım sıkıyo kollar falan, bindim üstüne, vurdum makası, vurdum makası :)
çok severim bu arada dark avenger şarkısını

"burning death destruction
raping their daughters and wives
in blood i take my payment
in full with their lives"

nıhahahahah

Gazi müh.te ilk defa dinledim ama cok begendim hatta caldıgınız bestelerinizin demolarını nerden bulabilirim dşye sormadan edemicem...
ama lead giter sahneden iyiki düsmedi kıyıda kosede durdu cok :)
Tam gaz devam edin hep...

Bahsettiğin tarzda bir demo yok piyasada. Bu hızla gidilirse de önümüzdeki 2-3 sene daha bekleyeceğiz (Ouuvvv, sitemkar üslup... Birilerinin bana yanıt yazması lazım).

Odun Zopha tayfası olarak geçtiğimiz günkü olaylara inat 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda Anıtkabir'de aldık soluğu. Bu ülkenin yobazlara, gericilere, sıkmabaşlılara, irticaya, laikliğin tanımını değiştirmek isteyenlere kalmayacağını göstermek için, birnevi görevimizi yapmak için oradaydık. Beklediğimizden az kişiyi Anıtkabir'de görmek üzdü tabi bizi ama yine de insanlarda kimi bilinçlerin uyanacağına inanıyoruz.

Şu anı fotoğrafını da koymadan edemedim.
Kelleler soldan sağa: Taylan (deepdreamer) - Halit (V_Bassman) - Onur (Mike) - Caner (anti-social) - Çağlar (deerrudolf) - Berkay (DaveMustaine_64) - Can (wastelander) - Sercan (Anthrax)
Fotoyu çeken de Deniz'dir (Rebel_Werewolf).

Ben de oradaydım tabi ki... 8)
antkabir0564jk.jpg

Arkadaşlar gerçekten çok şık bir hareket yapmışsınız.Konser yüzünden şehirdışında olmasaydım ben de gidecektim ama kısmet olmadı :cry: Tekrar tekrar tebrik ediyorum.

deerrudolf demiş ki:
Odun Zopha tayfası olarak geçtiğimiz günkü olaylara inat 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda Anıtkabir'de aldık soluğu. Bu ülkenin yobazlara, gericilere, sıkmabaşlılara, irticaya, laikliğin tanımını değiştirmek isteyenlere kalmayacağını göstermek için, birnevi görevimizi yapmak için oradaydık. Beklediğimizden az kişiyi Anıtkabir'de görmek üzdü tabi bizi ama yine de insanlarda kimi bilinçlerin uyanacağına inanıyoruz.

Her zaman söylüyoruz, metalci adam sadece bir olay olduğu zaman duyarlı olmaz her daim duyarlıdır, olmalıdır diye . Burda yani bu olayda ise esas duyarlılık olay sonrasında tepki vermekti. Çünkü gerçekten ülke genelinde büyük bir sitem, karşı çıkış tavrı hakim. Bunu mümkün olduğu kadar yükseltip olayı bir kırılma noktasına getirmek gerekiyordu. Galiba oldu da, hükümeti körü körüne destekleyen bazı medya kuruluşları bile desteklerini çektiler hükümetten bu olayda.

Onun için bugün Anıtkabir'e gittiğimizde keşke daha fazla olsaydık, keşke dün de gitseydik... ama bunlardan önemlisi umarım bundan sonra her olayda tepkimizi koyarız, daha sıkı daha bilinçli bir şekilde... :metalhead

Ülke için olaylar bizim yaşadığımız dönemde hiç iç açıcı olmadı zaten ve sanırım şu sıralar ,en azından bizim yaşam süremiz boyunca, en keskin virajı geçiyoruz.Belki karşı koyduğumuz gruplar,insanlar,kurumlar kadar çok değil sayımız ama eğer bir tepki vereceksek bunu birlik olarak vermeliyiz.Zaten bu duruma geldiysek o yobazlar kadar birlik,o yobazlar kadar teşkilat olamadığımız için geldik

Eskiden müzik ya da thrash benim için amaçtı.Artık araç olarak görüyorum son zamanlarda.Sırf bu yüzden yeni amaca ulaşmak için aracı kullanabildiğim kadar kullanacağım,hala devam etmemin tek sebebi bu,metalciyim diye geçinen hayal mahsülü insanların ossurup ipe dizerek yaptıkları şeyler de umrumda değil.Metali kadere isyan müziği ya da karı kız düşürme müziği oalrak görenleri de bu yola davet ediyorum.Tepkiniz olsun dik durun diye

Kısacası benim söyleyecek sözüm var.Bizim söyleyecek sözümüz var.Bu böyle bilinsin

hatta curse the gods a.k. :metalhead

Göhan ya, senin bu inandırmak huyuna hastayım var ya. :LOL:
Daha önce de kazandığın madalyaları bana göstermek için teknolojinin her türlü nimetlerinden yararlanmış ama tarafımdan yapılan "Eee, onun madalya olduğu nereden belli olum. Çikolata belki" yorumuna maruz kalmıştın. :LOL:

En yakın zamanda fotoğrafları bekliyoruz ama peşin peşin söyleyelim; burada o fotoğraflara çeşit çeşit kılıf uyduracak birsürü adam var. :LOL:

Geri