Echoes

abii konsere gelemedim ben.bikaç tane salak maazeretten dolayı....çok üzgünüm tabii sizi hayal edebiliyorum nası bişey yaptığınızı daha çnceki deneyimlerimden oyüzden tebrikllleeeeer
ya bide odtü ye siz katılmıycaksınız da kimler katılcak üzüldüm gerçekten neyse onların takdiri

Çok güseldi performansınız , ilk defa dinledim ve çok beğendim tebrik ederim, hele led zeppelin şarkılarını çok güzel yorumluorsunuz, iişallah sizden bigün voodo child da dinleriz 😉

Konserinizin olduğunu çarşamba akşamı öğrenebildim 🙁 .. Gelmeyi çok isterdim ama şanssızlık. Sizin ve bizim gibi gruplar biraz daha çoğalsa ve yapılan müziğin kalitesi biraz daha artsa diye düşünmekteyim..

Bu arada hoş bir rastlantı olacak galiba. 9 mart günü Pink Floyd'un Echoes parçasını çalacağız 😉 .

Sahne performansınızı çok beğeniyoruz... Grubun gitaristi Serkan fazlasıyla iyi bir gitarist... genel olarak grup sorunsuz zaten...
Bu grubu takip etmeye ve dinlemeye devam edeceğiz...

Trioparty demiş ki:
Sahne performansınızı çok beğeniyoruz... Grubun gitaristi Serkan fazlasıyla iyi bir gitarist... genel olarak grup sorunsuz zaten...
Bu grubu takip etmeye ve dinlemeye devam edeceğiz...
çok teşekkür ederim,"fazlasıyla" biraz fazla bi övgü ama çok minnettarım.. 😀
Echoes pek yakında tekrar sahnelerde olucak arkadaşlar..

Sonunda çalıyoruz bu uzun aradan sonra..

Echoes 18 mart CUMARTESİ 19:00 da yeni açılan YOLCU BAR'da sahnede olucak arkadaşlar..
Yeni yolcu SSK en üst katta..

Herkesi bekleriz..

Pazar günüde konserimiz olucak, afiş tamamlanınca buraya konucak derhal..

Grüşmek üzere

valla aylar sonra ilk defa su Turkrock forumlarina bakabildim... iyi ki de bakmisim... Haftasonu icin memleket havasi almaya Ankaraya gelicem... 🙂bu konser haberini almak cok iyi oldu yaw... Coooook buyuk bir aksilik olmazsa gelcem dinlemeye... ozledim yaw sizin muziginizi...

nefesafis1913qj.jpg

Selamlar.. Pazar günü HAIR ve OYUN'la birlikte Nefes'teyiz. Bekleriz herkesi..

DeLorean demiş ki:
valla aylar sonra ilk defa su Turkrock forumlarina bakabildim... iyi ki de bakmisim... Haftasonu icin memleket havasi almaya Ankaraya gelicem... 🙂bu konser haberini almak cok iyi oldu yaw... Coooook buyuk bir aksilik olmazsa gelcem dinlemeye... ozledim yaw sizin muziginizi...

Eniscim gelll gelll 😀 Ben de seni özledim valla.Yaşasın çok sevindim bu habere. Ne kadar kalacaksın bilmiyorum ama Cumartesi ve Pazar var konser hangisine denk gelirse artık. :zipla

Yıldırım benim avatarımı kasteddi sanırım..🙂
şöyle söyliyim gelenler de avatarımdaki gibi olucak sanırım çünkü PAZAR günkü konserde bol bol PINK FLOYD çalınacak,ilk defa tarz olarak benzer gruplarla sahne alacağız açıkçası bu beni çok heyecanlandırıyor..DEEP PURPLE,LED ZEPPELIN'ler de cabası..Yani sanırım çok keyifli geçicek..şöyle 35 yıl kadar eskilere gitmek isteyenler Pazar günü NEFES'te olsun derim..
Ancak CUMARTESİ YOLCU'da da bizi yalnız bırakmayın isteriz..

Eniscim geleceğine çok sevindik bizde seni özledik..

Selam arkadaşlar kurşun asker şarkınızı dinledim kayıt her ne kadar kötü olsada başarılı bir çalışma olduğu bir gerçek 🙂 eleştri olarakta bu şarkıyı açıkcası sonuna kadar dinlemek baya zor bişey çünkü bir süre sonra müzik sıkıcı hale geliyo ne kadar trafik değişmeye çalışsada bi baygınlık olduğunu düşünüyorum tabi bu benim fikrim iyi kayıt ve biraz daha düzenlemeyle çok daha güzel bi hal alıcaktır diye düşünüyorum. iyi bakın kendinize cümleten başarılar.

Yaa afis cok guzel olmus.Ben cok begendim.Konserin temasi direk ortaya cikmis.Ilginc ve basarili bir organizasyon olacagina inaniyorum.Zira dun Echoes'un studyosunda kendimi 35 yil oncesinde gibi hissettim.Konserde neler olur bilmiyorum.Bu arada Hair grubu hakkinda da cok iyi duyumlar almistim onlarida cok merak ediyorum...

Echoes'a başarılar!!! Zaten çok iyisiniz,eğer program kapmak istiyorsanız kaparsınız,eğlendirmek istiyorsanız eğlendirirsiniz... 😉 Artık herşey sizin isteklerinize kaldı ama ben şahsen Echoes gibi bir grubun düzenli bir günü ve saati olması taraftarıyım, eminim benim gibi düşünen birsürü insan var ve demin de demiş olduğum gibi,gerisi size kalmış 🙂
Arkadaşlığınız ve yaptığınız müzik için çok teşekkürler.
Saygı&Sevgi...

warsavas demiş ki:
Selam arkadaşlar kurşun asker şarkınızı dinledim kayıt her ne kadar kötü olsada başarılı bir çalışma olduğu bir gerçek 🙂 eleştri olarakta bu şarkıyı açıkcası sonuna kadar dinlemek baya zor bişey çünkü bir süre sonra müzik sıkıcı hale geliyo ne kadar trafik değişmeye çalışsada bi baygınlık olduğunu düşünüyorum tabi bu benim fikrim iyi kayıt ve biraz daha düzenlemeyle çok daha güzel bi hal alıcaktır diye düşünüyorum. iyi bakın kendinize cümleten başarılar.

Yorum için teşekkürler WARSAVAS.Fakat Kurşun Asker bir grup ismi şarkı adı değil ve Echoes grubu ile benim vokalimin dışında uzaktan yakından alakası yok 😀 Çok farklı müzikler.

ilgili link burada:

http://www.turkrock.com/ftopic25862-100.html

Geri