RectifieR (Thrash Metal) - Ankara

Purgatory demiş ki:
Bundan sonra gelecek olanlarda bu ruhun olup olmayacağı konusunda ben bu kadar olumsuz değilim.

İyimser olmanı anlayabiliyorum ama bizden sonrasına baktığımızda hiçbir somut şey göremiyoruz biz. :evil: Böyle düşünmekten de kendimizi alıkoyamıyoruz.
Eğer İstanbul'larda somut birkaç örnek varsa 8 Mart'ta burada olsun, bir görüşelim. :LOL:

Belki de idealist bir bakış açısı oluyor ama ben yine de inanmıyorum.. Belki de inanmak istemiyorum.. Gelmek istememe rağmen gelemeyeceğim de kesinleştikten sonra hepinize başarılar diliyorum.

sanırım maçların tekrarı golleri cartı curtu tekrar tekrar yayınlanır ama odtude kopacak kıyamet tekrar yayınlanmaz.

kardeşlerim yanınızda olamayacağım konserde ama maç yüzünden değil askerlik yüzünden...

odtude kopmayan kafa kalmasın.... :metalhead :metal :metalhead

afs20td.jpg

Metin-Ali-Feyyaz Till Death

:D bu resim geyik amaçlıdır kesin bi afiş yok yani :mrgreen:

afismidi.jpg

tanguna ulaşarak onay aldığım için burayada afişi upload ediyorum arkadaşlar.gruplar konserde yer alma sıralarına göre afişte yer almışlardır. afişteki tuaf durum logosunu yetiştiremeyen arkadaşlardan kaynaklanmıştır. ard niyet yoktur.. 7 martta sahnede yer alacak tüm gruplara başarılar

yakko demiş ki:
afismidi.jpg

tanguna ulaşarak onay aldığım için burayada afişi upload ediyorum arkadaşlar.gruplar konserde yer alma sıralarına göre afişte yer almışlardır. afişteki tuaf durum logosunu yetiştiremeyen arkadaşlardan kaynaklanmıştır. ard niyet yoktur.. 7 martta sahnede yer alacak tüm gruplara başarılar

Aslında 3 grubun yazı fontunun aynı olması, 3 grubun da aynı tarz olduğunu ifade eder gibi olmuş :)

arkadaslar odtu rock senlıgıne dısarıdan giris kesınlıkle sorun olmayacaktır.. senlık bıletı olan herkes odtuye rahatca gırebılecektir.. RECTIFIER MINDCRIME SNF 64 VE REWIND gruplarını ızlemek ıcın ıstenen bılet fıyatı 2 ytl...

exodus_deniz demiş ki:
arkadaslar odtu rock senlıgıne dısarıdan giris kesınlıkle sorun olmayacaktır.. senlık bıletı olan herkes odtuye rahatca gırebılecektir.. RECTIFIER MINDCRIME SNF 64 VE REWIND gruplarını ızlemek ıcın ıstenen bılet fıyatı 2 ytl...

Biletleri nerden nasıl temin edebiliriz? Bir de araba ile giriş sorun olur mu?

Geri