voodoo

Bence love süper olmuş bu şarkıyı tüm sevdiklerime armağan edebilirmiyim.Askerdeki kuzenime,lise sıra arkadaşım elif'e,geçen gün müesseden çerez ikram eden garsona ve bassman sana........sevgiler herkese

hoşgelin efendim büyük mutluluk duyarız, bi kaç yeni voodoo büyümüz daha ekleniyor bu akşam hem :roll:
ben yine beri bar 22:00 demekte bir sakinca görmüyorum ;)

Woodoo gözlerimle baktım ona,beynimdeki çığlığa sakladım öfkemi ve tüm kötü anılarını hikayemin,boş bakışlarla baktı bana büyülenmişti gözleri en kötü büyümü yapmıştım ona bir duvar olup dikildim karşısına hayalet yumrukları içimden geçti.Kırmızıya boyandı elleri,kırmızıya boyandı duvarım.Ve öfke kırmızısına kavuşup tatmin olduğunda sessizlik de evine döndü.

dün gece çok güzel bir geceydi.sizi canlı dinlemek çok güzelll:)) yeni eklenen şarkıda gayet yerinde verilmiş bir karar(sadece birini dinleyebildim:()
ayrıca bence vokalist gayet sıcak sadece gitarist biraz kendi halinde takılıyor gibi geldi bana:) çok başarılısınız arkadaşlar
temmuzda umarım yine görüşebiliriz...
vodoo geceleri harbi güzelmiş ama ben en çok vokalistin sesine hayran kaldım...başarılar arkadaşlar..

katalan demiş ki:
dün gece çok güzel bir geceydi.sizi canlı dinlemek çok güzelll:)) yeni eklenen şarkıda gayet yerinde verilmiş bir karar(sadece birini dinleyebildim:()
ayrıca bence vokalist gayet sıcak sadece gitarist biraz kendi halinde takılıyor gibi geldi bana:) çok başarılısınız arkadaşlar
temmuzda umarım yine görüşebiliriz...
vodoo geceleri harbi güzelmiş ama ben en çok vokalistin sesine hayran kaldım...başarılar arkadaşlar..

gecikmiş teşekkürlerimizi voodoo adina sunuyorum efenim :roll: her hafta bir iki şarkı eklemeye çalışıyoruz, yeni şarkı önerilerinize de her zaman açığız. .
özgünümüz öyle kendi halinde bi adam, gitarı yediği için böyle olduğunu düşünüyorum :LOL: sahnede onu ve gitarını kendi hallerine bırakıyoruz o da alıp başını uçuyo kopuyo tutamıyoruz :LOL:

her zaman bekleriz, bu sefer erken kacmak olmasın ama ;)

aboooowwww!!!

canlı dinlediğim en iyi gitarist diyebilirim...o armoni bilgisi bir parçada kullanılan 500 ayri akor..solalarda izlediği yol mükemmel..kısaca özgün marty'den sonra gördüğüm en özgün gitarist!! :?bi de böyle iyi bi adamın bu kadar mütevazi olması da bu övgüleri daha bi arttırma hevesi doğuruyo içimde...sadece bununla bitmedi vokalin sempatik hareketleri ve o mükemmel sesi ah be niye daha erken doğmadım dedirden bir olay..sevgili wodoo param olmadığı için bir pazar akşamı sizi anca forumda alkışlayabiliyorum..sahnede bu kadar iyi anlaşabilen ve bu kadar hatasız çalabilen bi grup olmak zor iş....saygılar!!! :roll:

Teşekkür ederiz efem,övgülerinize layık olmaya çalışıyoruz :):)
Ayrıca bugün beride olan herkese çok teşekkür ederiz ben şahsen çok eğlendim bugün,,müthiş bi keyifle çaldık...Nice güzel voodoo gecelerine...

Geri