voodoo

bi haberim var, geçen gün Voodoo' nun bascısını TRT' de yayınlanan bi programda, sanırım eski grubuyla çekmiş olduğu bi klipte gördüm, gözlerim beni şaşırtmadıysa :roll: . Klip dönüyo yani, ;)

morcu82 demiş ki:
bi haberim var, geçen gün Voodoo' nun bascısını TRT' de yayınlanan bi programda, sanırım eski grubuyla çekmiş olduğu bi klipte gördüm, gözlerim beni şaşırtmadıysa :roll: . Klip dönüyo yani, ;)

Doğrudur. Çare'nin albümünde ki hemen hemen tüm şarkıların baslarını çaldım ve klibinde yer aldım. Klibin gösterilmesine de çok sevindim. Ancak şu an Çare'ye bas gitarıyla Serhat eşlik etmekte. Buradan kendilerine başarılar diliyorum. Bu arada voodoo'yu ben de çok özledim. Begüm işlerini çabuk bitir lütfen. :)

ben de sizleri çok özledimmmm :!: !!!! çok yakında bu hasret biteceekkk
VooDoo kısa zaman sonra tekrar sahnelerde olacak.. ;) bizleri unutmamış olan tüm dinleyicilerimize sevgiler selamlar arkadaşlar ;)

Voodoo yu hiç canlı dinleyemedim ama iyi oldugunu çok duydum.....Bi de sanirim demolari vardi bi kaç şarki ordan dinlemiştim...grup çok saglam hele solistleri bence çok iyi bi sesi var...işallah canlı da dinlerim. :roll:

başarilar....

arkadaşlar sizde bnm gibi bi hata yapmayın.. :!: bende vodoo'yla 2 hafta önce tanıştım.. tabii ki ismini ve bayaa ii olduklarını çok duydum... ;) mükemmeller... tek kelimeyle... o yüsden dinlemeyenler mutlaka bu zevkle bi tanışsınlar...

bi şebnem ferah manyağı olarak.. şebnemin şarkılarını kimselere yakıştıramasken.. begüm süpper yorumluossun... :p çok keyifli bi prodram.. pazar ve pazartesi günleri akşam yapilacak daha keyifli bi aktivite düşünemiorrum... :D yapışştıım ... ;) yandınısssssss :LOL: :LOL: :LOL:

Pazartesi nihayet bende dinledim ..bahsettikleri kadar varmiş süperler bence...Grup zaten saglam...ama en iyisi tabiki solist...başarılarinizin devamini dilerim :roll: Bundan sonra iyi bir Voodoo dinleyicisi olacagim... ;)

selamlar.....Voodoo bu hafta sahne alamıyacak (bayram nedeniyle)

Pazar Kanca sahnei alicak

Pzaratesi de DETONE sahne alicak....

Öteki hafta aynen Voodoo programlari kaldigi yerden devam edicek uyarmadi demeyin..8O

Kanca ve Detone ye teşekurlerimizi sunariz .(biras konik oldu ama neyse hehe) ;)

punkserkan demiş ki:
selamlar.....Voodoo bu hafta sahne alamıyacak (bayram nedeniyle)

Pazar Kanca sahnei alicak

Pzaratesi de DETONE sahne alicak....

Öteki hafta aynen Voodoo programlari kaldigi yerden devam edicek uyarmadi demeyin..8O

Kanca ve Detone ye teşekurlerimizi sunariz .(biras konik oldu ama neyse hehe) ;)

Evet kanca'ya ve detone'ye çok teşekkürler. Biras daha komik oldu. :)

yico demiş ki:
Aaa! tebrik ederim, Başarılar dilerim, iyileşir iyileşmez dinnemeye geliciim. Özlemişiz Begüm hanım'ın sesini..

yico tekrar geçmiş olsun :roll: biz de seni özledik, malum her gün gelemiyorum izmire, o nedenle kanca prgramlarını da izleyemiyorum, artık iyileştiğine göre bize bekleriz efenim şöyle bi endamınızı görelim 8O :LOL:

tRibaLL demiş ki:
arkadaşlar sizde bnm gibi bi hata yapmayın.. :!: bende vodoo'yla 2 hafta önce tanıştım.. tabii ki ismini ve bayaa ii olduklarını çok duydum... ;) mükemmeller... tek kelimeyle... o yüsden dinlemeyenler mutlaka bu zevkle bi tanışsınlar...

bi şebnem ferah manyağı olarak.. şebnemin şarkılarını kimselere yakıştıramasken.. begüm süpper yorumluossun... :p çok keyifli bi prodram.. pazar ve pazartesi günleri akşam yapilacak daha keyifli bi aktivite düşünemiorrum... :D yapışştıım ... ;) yandınısssssss :LOL: :LOL: :LOL:

:oops:

Geri