voodoo

pazar günkü prog. bi harikaydı.. eğlenceli parçalar gerekti bu

repertuara,süpper oldu...

çok eğlendik ...coşştuk....

çağlar hoşgeldin... ii ki geldin... ;) gruba iii yakıştıını düşünüorum..

enerjin çok güsel... herşeyin daha da ii olucaana eminim...

vodoo... :!: :!: :!: ver coşkuyuuuu :D :arrow: :arrow:

Efendiiim, geldik, izledik, begendik... Gec kaldigimi dusunuyorum Voodoo icin.. Caglar'dan oncesini bilmedigim icin yorum yapamayacagim ama uyum yerindeydi, gayet basariliydi bence. Ben asil kameranin yanimda olmayisinda uzuluyorum, Begum'u davulda, Serkan'i gitarda, Caglar'i vokalde ve ne enteresan,Ozgur'u bassta :LOL: kaydetmeyi kacirdigimiz icin... Sevgiler, yine gorusmek uzere...

ps, Ozgur'cum, sagol!!!!

Valla yeni gitarci da çok hoş olmuş bence... zaten grup elamanlarindan yetenek fışkırıyo...herkes her estrumanı biras çalabilio herhalde ne gusel yaaa çok eğlendik ellerinize saglik...

Pazar pazartesi yapilacak en iyi iş Voodoo yu izlemek herhalde diye düşünüyorum..saygilar ;)

Teşekkur ediorm arkadaslar utandırmayınız beni :)

Ilerleyen haftalarda bana bir mikrofon ayaklıgı ve mikrofon bulursak daha guzel olcak sanki :)

Serkanın da dedigi gibi:
Pazar - Pazartesi herkesi Beriblues Bar'a beklioruz.. ;)

WhinginWoman demiş ki:
Efendiiim, geldik, izledik, begendik... Gec kaldigimi dusunuyorum Voodoo icin.. Caglar'dan oncesini bilmedigim icin yorum yapamayacagim ama uyum yerindeydi, gayet basariliydi bence. Ben asil kameranin yanimda olmayisinda uzuluyorum, Begum'u davulda, Serkan'i gitarda, Caglar'i vokalde ve ne enteresan,Ozgur'u bassta :LOL: kaydetmeyi kacirdigimiz icin... Sevgiler, yine gorusmek uzere...

ps, Ozgur'cum, sagol!!!!

pazar gecesi (dün) özgürü de gitara aldık :LOL:

punkserkan demiş ki:
WhinginWoman demiş ki:

ps, Ozgur'cum, sagol!!!!

pazar gecesi (dün) özgürü de gitara aldık :LOL:

sen de bass mi caldin o zaman :?: :?:

splash8 demiş ki:
Valla yeni gitarci da çok hoş olmuş bence... zaten grup elamanlarindan yetenek fışkırıyo...herkes her estrumanı biras çalabilio herhalde ne gusel yaaa çok eğlendik ellerinize saglik...

Pazar pazartesi yapilacak en iyi iş Voodoo yu izlemek herhalde diye düşünüyorum..saygilar ;)

tesekkurler! pazar - pazartesi gibi iki ölü geceyi biraz olsun canlandırabiliyosak ne mutlu bize ;)

Benim fikrim geldiii!!! :idea: :idea: :idea:

Mayin Tarlasi'nda aradaki oooouuuuwwwooooooowuoooohhh seklindeki vokali Begum, aradaki sozleri soylemek icin kisa kesmek zorunda kaliyor ya, nie Caglar okumuyor?? Soyle inceden?? :LOL: :LOL:

Bu arada, Caglar, iste o benim!!!

;)

Sevgiler arkadaslar....

Herkese selamlar sizin forumunuzdaki ilk mesajım ve bunu atmamın nedeni ise bu akşam kısa sürede olsa beriye girip çıkmamdı. Sahnede muhteşem bi ses ile karşılaştım ilk dinleyişimdi sizi. Kutluyorum bütün grup elemanlarını, önümüzdeki hafta kesinlikle programınızı baştan sona dinlemek istiyorum..

dogusksk demiş ki:
Herkese selamlar sizin forumunuzdaki ilk mesajım ve bunu atmamın nedeni ise bu akşam kısa sürede olsa beriye girip çıkmamdı. Sahnede muhteşem bi ses ile karşılaştım ilk dinleyişimdi sizi. Kutluyorum bütün grup elemanlarını, önümüzdeki hafta kesinlikle programınızı baştan sona dinlemek istiyorum..

Evet arkadasim, sahnede muhtesem bir ses ve muhtesem yetenekli muzisyenler var. Bastan sona dinle, emin ol cok keyif alacaksin..

Yeni eklenen Cranberries harika..

Mayin Tarlasi fikri uygulandi, hos da oldu bana gore... :LOL: :LOL: oooooooouuuuuuuuuuuoooooohhhhhhhhhhhhhwwwwwwwwwwwwhhhh.. Soyle bakalim Caglar!!! Ehi ehi ehi!!!

Sevgiler..

Geri