voodoo

dogusksk demiş ki:
Herkese selamlar sizin forumunuzdaki ilk mesajım ve bunu atmamın nedeni ise bu akşam kısa sürede olsa beriye girip çıkmamdı. Sahnede muhteşem bi ses ile karşılaştım ilk dinleyişimdi sizi. Kutluyorum bütün grup elemanlarını, önümüzdeki hafta kesinlikle programınızı baştan sona dinlemek istiyorum..

butun voodoolar adina tesekkurlerimizi sunarim :oops:

Voodie demiş ki:
dogusksk demiş ki:
Herkese selamlar sizin forumunuzdaki ilk mesajım ve bunu atmamın nedeni ise bu akşam kısa sürede olsa beriye girip çıkmamdı. Sahnede muhteşem bi ses ile karşılaştım ilk dinleyişimdi sizi. Kutluyorum bütün grup elemanlarını, önümüzdeki hafta kesinlikle programınızı baştan sona dinlemek istiyorum..

butun voodoolar adina tesekkurlerimizi sunarim :oops:

Bişey değil bunlar geçekler.. Buı arada sahneye çok yakıştığınıda sölemeden edemiyeceğim....

WhinginWoman demiş ki:
dogusksk demiş ki:

Evet arkadasim, sahnede muhtesem bir ses ve muhtesem yetenekli muzisyenler var. Bastan sona dinle, emin ol cok keyif alacaksin..

Yeni eklenen Cranberries harika..

Mayin Tarlasi fikri uygulandi, hos da oldu bana gore... :LOL: :LOL: oooooooouuuuuuuuuuuoooooohhhhhhhhhhhhhwwwwwwwwwwwwhhhh.. Soyle bakalim Caglar!!! Ehi ehi ehi!!!

Sevgiler..

Bu hafta sonu kesinlikle gelicem ve dinleyeceğim... Bir insan bu kadar güzel sese sahip olur ve sahneye bu kadar güzel yakışır.. Nazar değmesin inşallah bizede maşallah demek düşüyor.. MAŞALLAH :)

Voodie demiş ki:
sevgili voodoo dostlari,
repertuara yeni sarkilar arayisindayiz, onerilerileriniz itinayla degerlendirilecektir efenim

selamlar :D The Litte Willies - Roly Poly pek güzel olur. kaç kişi bilir diye sorarsanız cevabım pek iç açıcı olmaz ama çok eğlenceli :D kolay gelsin her ne kadar izmire gelemesem de seviyoruz müziğinizi...

BandRoll demiş ki:
Voodie demiş ki:
sevgili voodoo dostlari,
repertuara yeni sarkilar arayisindayiz, onerilerileriniz itinayla degerlendirilecektir efenim

selamlar :D The Litte Willies - Roly Poly pek güzel olur. kaç kişi bilir diye sorarsanız cevabım pek iç açıcı olmaz ama çok eğlenceli :D kolay gelsin her ne kadar izmire gelemesem de seviyoruz müziğinizi...

o bilmeyenler listesinde ben de varim :roll: ama hemen indirelim dinleyelim 1 sarki 1 sarki 2 sarki 2 sarki 3 sarki 3 sarki 4 sarjh.... :kaydim

selamlar..
çarşamba gecesi VooDoo ve Detone Beri Barda İ.İ.B.F partisindeyiz, giriş 6,5 ytl 1 içki dahil..
saygilar..

NOT: VooDoo bu gece Beri Bar'da herzamanki prgram akışını sürdürmekte efenim..

özgün ün yerini ancak çağlar doldururdu herhalde tabi back vokallerde süper , tatil yapabildiğimiz iki sevgili başbaşa kalabildiğimiz tek gün pazartesi olduğu için dinlemeye gidemiyoruz çok üzülüyoruz basçılarıda bizim basçıya çok benziyo allah allah :)

Voodie demiş ki:
selamlar..
çarşamba gecesi VooDoo ve Detone Beri Barda İ.İ.B.F partisindeyiz, giriş 6,5 ytl 1 içki dahil..
saygilar..

NOT: VooDoo bu gece Beri Bar'da herzamanki prgram akışını sürdürmekte efenim..

aaaallllaaaaa... :zipla partiye bak beee.....gelmeyen bööle

osssuunnn :zombi hehehe ;)

:arrow: :arrow: :!:

beliar demiş ki:
özgün ün yerini ancak çağlar doldururdu herhalde tabi back vokallerde süper , tatil yapabildiğimiz iki sevgili başbaşa kalabildiğimiz tek gün pazartesi olduğu için dinlemeye gidemiyoruz çok üzülüyoruz basçılarıda bizim basçıya çok benziyo allah allah :)

Saol kardesim :) Bugun beraberiz.. KANCA-VOODOO partisi var gelin eglenelim herkesi beklioruz :arrow:

Bascı konusuna gelince biz seviyoduk Kanca'nın bascısını Dr. Özgün sagolsun beraber bi klonunu yaptık simdi aynı tadda voodoo'dada calıyo.. Bizimki daha iyi yani :p :LOL:

arkadaşlar bi önerim olacak bar yetkililerine, iletirseniz sevinirim.. Sizlerin pazar ve pazartesi günlerinin dışında bi değişiklik söz konusu olabilirmi bilmiyorum ama ben cumartesi günü çıkmanızı öneriyorum.. Malum iş güç.. Bu önerimi önemserseniz beni çok mutlu edersiniz...

tarantino_ksk demiş ki:
arkadaşlar bi önerim olacak bar yetkililerine, iletirseniz sevinirim.. Sizlerin pazar ve pazartesi günlerinin dışında bi değişiklik söz konusu olabilirmi bilmiyorum ama ben cumartesi günü çıkmanızı öneriyorum.. Malum iş güç.. Bu önerimi önemserseniz beni çok mutlu edersiniz...

evet dostum bende katılıyorum sana. İlgilenirseniz sevinirim arkadaşlar.

pazar pazartesi, bi sonraki iş günü nedeniyle gercekten de sakat geceler, yine de uykusuzluğu yorgunluğu göze alıp bizleri dinlemeye gelen herkese cok tesekkur ederiz ..
su an icin gunlerle oynayamiyoruz isim nedeniyle :? ama ben yine de önerinizi ileticem, tesekkurler.. :roll:

Geri