440 (Rock) - Ankara

10aralik31sg.jpg

hoş parça arkadaşlar, başarılar. ancak miks ve tonlamalar kulağımı tırmaladı ne yalan söyleyeyim. o konuda atacağınız yeni adımların ve çabaların müziğinizin daha güzel duyulmasını sağlayacağına inanıyorum.

tekrar başarılar.

hokus-pokus demiş ki:
hoş parça arkadaşlar, başarılar. ancak miks ve tonlamalar kulağımı tırmaladı ne yalan söyleyeyim. o konuda atacağınız yeni adımların ve çabaların müziğinizin daha güzel duyulmasını sağlayacağına inanıyorum.

tekrar başarılar.

teşekkürler hokus-pokus böyle yorumlar beklentileri algılamamıza yardımcı oluyor ve ufkumuzu genişletiyor açıkçası. kayıt konusunda tabi ki henüz istediğimiz yerde değiliz her ne kadar kaydın son günü ses kartımız bozulduysa ve kafamızdakileri tam olarak yapamasak da (grupça biraz cenabetlik hakim bize) yine de anlatmaya çalıştığımız şeyi sunabildiğimiz kanısındayım... dinledikçe eksiklikler çıkıyo tabi o da ayrı konu... dinlediğin ve yorum yaptığın için tekrar çok teşekkürler. iki gün kaldı bakalım ilk on'un açıklanmasına, kimle konuşsam "yarışmanın sonucunu bekliyorum" diyor. herkes heyecanlı bu aralar.

bu arada bu gün garage'daki konsere gelip bizi dinleyen herkese teşekkürler, gerçekten çok zevkli bir konserdi, ilerki konserlerimizde görüşmek üzere...

nokia'da başarısız olduk ama dünyanın sonu değil bu tabii (hatta yolun başı bile değilmiş belki de)... baş koyduğumuz yolda devam arkadaşlar...

arkadaşlar yarışmalar hiçbir zaman bizi yıldırmayacak.biz çok hırslıyız ve ben dahil grubum müziğe hayatımızı verdik,ama siz yanımızda olursanız daha güzlü olucaz buna emin olun,tüm destekleriniz için de teşekkür ederim,başkoyduğumuz yola devam....

yauwww! doğru diosun walla gökian biey! yapalım bu aralar bi konser, hatta adı da "nokyaküskünleri herkül mega saund konserler dizisi #1" olsun kapıya da harun tekin, tarkan g.büyük, şebnem ferah (hastasıyız hala ayrı konu) bi de oldu olcak ekşi sözlük'teki "çapsız" yazısı için güven erkin erkal'ın fotoğrafını koyalım "bunlar giremez kardeşim" yazalım... kim çıksın? siz biz bi de kalan 470 gruptan bir iki tane daha :)

bu konuya eğilelim...

ya valla gökhan bi yer ayarlayalımm konser yapalımm yaa...yarışma neymişş boşverinn,onlar seçmedi diyee oturcakk değilizz hareketlenelimm arkadaşlarrr hadiii tam gaz....

vokaliniz Megadeth dinliyormuş, gitaristiniz Thrash metalciymiş, basçınız da heavy metal denen türün icraatçisiymiş, satanik eğilimleriniz ne derecededir? böyle satanik müzikler dinlemeye utanmıyor musunuz?

Geri