Abartı Ilanlar

Ben daha onceki 2 gitar alisverisimde magazadan nakit alimda do-re muzik'ten internet'deki inakit fiyatlari uzerinden ek olarak %10-12.5 arasi indirim aldim.

Aynen hatta sürekli gittiğiniz bi yerse daha büyük indirimler oluyor ben Fender tele 1650 tl iken 1450 tlye almıştım zuhalden aynı şekilde 930 liralık amfiyi 800 liraya aldım dore müzikten 1180 liralık amfiyi 950 liraya aldım yani rica etmeyi bilirseniz güzel indirimler Yapılıyor :)

1250 TL'ye TS9DX, yalnız TS-9 modu için TS808 devresi yerleştirmişler pedalı açıp. Nasıl oluyorsa o...
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...808-tube-screamer-meraklisina-209275137/detay

Diğer ilanlarına bakılırsa müzisyen biri arkadaş, ilan büyük ihtimalle doğrudur; ama müzisyen biride orjinal 808 içini çıkarıp 9dx e ne diye takar anlamak mümkün değil..
Bildiğim kadarı ile analogman modları bu şekilde oluyor...

Ibanez Tube Screamers
"It uses many expensive components to make the TS-808 circuit really come alive." denilmiş...

Ibanez TS9 and TS808 Tube Screamers, Maxon OD9 and similar effects pedals and mods
"We can modify any TS-9, original or reissue, to 100% TS-808 specs, using the original type JRC4558D IC chip."

Sanırım burada da anlatılmak istenen o...

Sevgiler ve saygılar...

Gitarın replika olduğu belirtildiği için sahte gitarlar başlığına değil de, abartı ilanlara koymak istedim.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

İlgimi çeken nokta, adamlar sahtesini üretirken sanırım maun harcanmasın diye akçaağaç kullanmışlar :D

Zakklar'ın sapı akçaağaçtır normalde. Gövde de akça ise iyiden iyiye superstratvari bir gitar olur :D

Adama hilti teklif ettim bakalım ne diyecek :D
d8398f3eb74804002ca5c1758d1cba05.jpg

Geri