Abartı Ilanlar

Yuh kere yuh!

Daha birkaç gün önce Ankara'dan tanıdığım bir insan tarafından satıştaydı, elimdeki kv3 gövdesinin kalanının tamamı bu alette, gövdenin nasıl boyandığını da az çok tahmin edebiliyorum. Kılıfta pek yabancı gelmeyecektir sanırım sana Abi :D @devastator
Ekran Alıntısı.JPG

Yuh kere yuh!

Daha birkaç gün önce Ankara'dan tanıdığım bir insan tarafından satıştaydı, elimdeki kv3 gövdesinin kalanının tamamı bu alette, gövdenin nasıl boyandığını da az çok tahmin edebiliyorum. Kılıfta pek yabancı gelmeyecektir sanırım sana Abi :D @devastator
99032 eklentisini görüntüle
Basit bir boya çıkarıcı ilke çıkarıp istediğiniz renge hemencecik boyayabilirsiniz hatta paint bu işlem 2 saniye :D

IMG_0501.PNG

Plutonda sıfırı 841 TL yazdıktan sonra bana n11 fiyatını örnek göstermek komik :) bide engellemiş :(

Arkadaşlar bir ürünü almadan önce pluton musicten sıfırını kontrol edin çünkü Google aramasında çıkmıyor.yeni tatlı su kurnazları türedi sarı sitede :)

Bunun sıfır fiyatına 466 :)
IMG_0502.PNG

99127 eklentisini görüntüle
Plutonda sıfırı 841 TL yazdıktan sonra bana n11 fiyatını örnek göstermek komik :) bide engellemiş :(

Arkadaşlar bir ürünü almadan önce pluton musicten sıfırını kontrol edin çünkü Google aramasında çıkmıyor.yeni tatlı su kurnazları türedi sarı sitede :)

Bunun sıfır fiyatına 466 :)
99128 eklentisini görüntüle

yahu ikinci elleri 450-500 değil mi bunun, tek bu adamlarda mı varmış bu aletler :) insan düşünür acaba diğerleri ne fiyata koymuş diye :)

Yuh kere yuh!

99032 eklentisini görüntüle

Bu gitarı bana takasla önerdi.bendeki gitar çok aradığı bir gitarmış.benim gitarı 1500 liraya ilana koymuştum.kendisi gitarını 3500 TL'ye ilana koymuş.kafa kafaya takas önerdi.Ben gitar sahtemi orjinal mi bilmiyorum ama reddetmiştim zaten.Yalnız bu jackson'ı kaça ya da o gitar jackson mı merak etmedim değil ?

Fender gemini 3.
Fender'in kore'de 80-90'larda ürettiği yığınla modelden biri.Daha önce 1991 san miguel modelini kullandım.Şuanda da 2.gitar olarak 1990 model gemini 2 kullanıyorum.
Fiyat/performans oranı iyi olmakla birlikte vasat gitarlar.Ucuz işçilik.Piyasada bolca bulabilirsiniz.San Miguel'i 200-250 dolara alıp modifiyelemiştim.Gemini 2'yi ise 85 dolara almıştım.Elden almadığım için berbat durumda çıktı,elden alsam almazdım yani.(Çalınabilir durumda ama sap oldukça hasarlı,kamyon geçmiş resmen üstünden).Temiz durumda olsaydı türkiye piyasası 300-500 TL aralığındadır diye düşünüyorum,ki sahibinden'de bir kişi 300 TL'ye satıyor şuan.Ebay'de de zibille var.80-120 dolar aralığında satılıyor.

Sahibinden'de 1 adet gemini 3 akustik gitar ilanı.Buyrun.
2000 TL

V0X4by.jpg

ldrnVB.jpg

oj8B1Q.jpg

Bu gitarı bana takasla önerdi.bendeki gitar çok aradığı bir gitarmış.benim gitarı 1500 liraya ilana koymuştum.kendisi gitarını 3500 TL'ye ilana koymuş.kafa kafaya takas önerdi.Ben gitar sahtemi orjinal mi bilmiyorum ama reddetmiştim zaten.Yalnız bu jackson'ı kaça ya da o gitar jackson mı merak etmedim değil ?

Gitar toplama diyeyim, gövdesi ve single manyetiği hariç herşeyi 1999 KV3, vaktinde gövdesini takaslamıştık Ankara'da bir tanıdıkla, kalan tüm donanımı elindeki kendi boyadığı bir gövdeye takmıştı, gövde de bildiğiniz sprey boya tarzı birşeyle kaportacı usulü boyanmış, instagram hesabında yakından resimleri vardı. KV3te 96 değil 99 ağustos üretimi, çok birşey değiştirmeyecek ama onu da söyleyeyim dedim :D baştan aşağı kolpa bir ilan.

O gitarın ederi taş çatlasın 2000 TL dir... 2500 TL'ye bile alıcı bulamayacağını göz önüne alırsak, 7500 TL'ye torunlarına bırakacağı güzel bir hatıra olarak kalır evinde :)

Geri