Abartı Ilanlar

750 usd hadi vergi nakliye hardcase vs 1500 usd. Acaba abi 2 tane birden mi veriyo 3.000 usd ye?

Bu gitara bir de 40bin tl teklif edilmiştir diye yalan söylemek neyin kafası acaba?
Bundan 6-7 yıl önce o zamana göre çok ama çok ucuza satılmaya çalışılan bir SC420 vardı piyasada. Yanlış hatırlamıyorsam da Eskişehir'deydi gitar.

İnsanoğlu çok garip.
Kendi malını padişah malı sanıp, elinkini çöp gibi düşünüyor.

Onu da geçtim, Ibanez'in bana göre "kötü" manyetikleri v1-v2 bulunan bir gitara 3000 dolar istemek, komik bir hal olmaktan da uzaklaşıyor.

750 usd hadi vergi nakliye hardcase vs 1500 usd. Acaba abi 2 tane birden mi veriyo 3.000 usd ye?
Hocam kargo, vergi falan bakarsak Türkiye'de 100 dolara satılan her pedalı 300 dolar üzerinden hesaplamamız gerekir. Benim gözümde bu gitarın ederi 10 binden fazla değil, ne gitarlar var 15 bin ve üstüne.

Hocam kargo, vergi falan bakarsak Türkiye'de 100 dolara satılan her pedalı 300 dolar üzerinden hesaplamamız gerekir. Benim gözümde bu gitarın ederi 10 binden fazla değil, ne gitarlar var 15 bin ve üstüne.
Yok senle hemfikiriz zaten, ben abarta abarta yazdim rakami, yoksa 350 usdye de vardi bi sitede. Thomanndan 300 eur ye 120 eur vergi nakliye odedim daha yeni, yani ikiye katlamasi soz konusu degil. Hadi 750 1500 olsun 3.000 nedir lan deme bicimimdi o 😀

Reverbdeki bu ilan hatalı.

bu gitar 1997-2003 yıllarında üretildi.

Reverbdeki bu ilan hatalı.

bu gitar 1997-2003 yıllarında üretildi.
Acikcasi bu gitara sahip olmadigim ve olmayi dusunmedigim icin sorgulamamistim ve bende sizin gibi ilani asiri detayli okumamistim, siz soyleyince baktim biraz assagilara ve soyle bi paragraf var, ne ifade eder bilemem..

This a early model with a 1996 serial number, while officially the Ibanez S-Classic 420 was available beginning in 1997 so it's quite likely this was built in 96' to be prepared for it's launch in 97'. There are a few variations of the Ibanez S-Classic including the SCA220, SC620, SCA1620, and this version we have here for sale today the SC420.

Acikcasi bu gitara sahip olmadigim ve olmayi dusunmedigim icin sorgulamamistim ve bende sizin gibi ilani asiri detayli okumamistim, siz soyleyince baktim biraz assagilara ve soyle bi paragraf var, ne ifade eder bilemem..

This a early model with a 1996 serial number, while officially the Ibanez S-Classic 420 was available beginning in 1997 so it's quite likely this was built in 96' to be prepared for it's launch in 97'. There are a few variations of the Ibanez S-Classic including the SCA220, SC620, SCA1620, and this version we have here for sale today the SC420.
hiç bir şey ifade etmez aslında.
Bu sitedeki şüpheli ilanlar başlığı için ideal bir ilan sadece.
Yok lansman için 1996 da üretilmiş olabilir falan hikaye bunlar.
Hangi enstrüman üreticisi 1 yıl önceden bir ekipman üreteceğini ilan etmişte öncesinde konspet model sunmuş. Bırakın enstrüman üreticisini her hangi bir üretici.
Piyasa koşullarına aykırı bir kere. Adam önceden modeli ve donanımı belirtirse rakipleri ondan önce piyasaya sürer.

Hangi enstrüman üreticisi 1 yıl önceden bir ekipman üreteceğini ilan etmişte öncesinde konspet model sunmuş. Bırakın enstrüman üreticisini her hangi bir üretici.
Piyasa koşullarına aykırı bir kere. Adam önceden modeli ve donanımı belirtirse rakipleri ondan önce piyasaya sürer.
Benim çalıştığım firmada prototip modeller üretilir ve distribütorlere gönderilir. Geliştirme ve düzeltmeler için geri dönütler sağlanır ve çoğunlukla bu ürünler finale yakındır. Bazı bilgiler gizli tutulur bazı bilgiler yayınlanabilir. 1 yıl önce lansmanı yapılmış ve piyasaya hala sunulmamış ürünler de var üstelik. Yani pek mümkün söylenen ama gerçek mi onu bilemem.

Cogu bilinen gitar firması yılın son birkaç ayında bir sonraki yılın özellikleri ve model yılı adı ile gitar üretip piyasaya sürdü ve muhtemelen halen sürüyor. Bu şekilde birçok İbanez, Gibson ve Fender gitar biliyorum.

Geri