Abartı Ilanlar

jackson ps2 için biraz fazla istemiş.

Bu arada 30000tl'lik zoom 9.2tt ilanını gördüm, bende bu profesörden var, kaça gider hiçbir fikrim yok kullanmıyorum uzun süredir. Ne kadardır ederi fikri olan var mı?
Zoom 9.2tt, gerçekten talihsiz bir cihaz. Devasa ve sağlam yapılmış, çok özelliği var ve aslında kullanışlı şeyler de var içinde. Ama artık demode bir cihaz ve çok hantal. Öyle bir cihaza insanlar düşük fiyat koymak da istemiyor. Ama GE300 Lite dediğimiz cihaz (içinde yok yok) 13-15 bin TL bandında ikinci elde satılıyorsa, bu cihaza 5 basamaklı fiyat konması gülünç olur. 200-250 dolar bandında bir şey makul olur. Biliyorum, tuhaf geliyor, çünkü vaktiyle çok pahalı bir cihazdı.
Bugün Digitech Genesis 3 ARTI Controller X pedalını 3500 TL'ye gördüm. Zoom G9'un Digitech muadilleri Rp500 ve Rp1000 serileridir. Genesis 3 de bir önceki kuşak cihazdır.

jackson ps2 için biraz fazla istemiş.

Bu arada 30000tl'lik zoom 9.2tt ilanını gördüm, bende bu profesörden var, kaça gider hiçbir fikrim yok kullanmıyorum uzun süredir. Ne kadardır ederi fikri olan var mı?
PlayStation 2 satıyor PlayStation 6 fiyatına, çöp gibi gitar. Alan kişi en az 3-5 de masraf yapacak ki çalınabilir duruma gelsin

Gitarın perdeleri yayla olmuş buradan belli, ps2-4 falan baya kötü kalite floyd rose'a sahipti o bile belki değişecek. Alttaki pivot vida da değişmiş gibi ve biraz yamuk duruyor yuvasında sıkıntı olabilir.

Ya ben o pedalı 5-6 yıldır kullanmıyorum ve böyle dönem dönem satasım geliyor, satmadığım/satışa koymadığım hergün zarar. Zamanında bir arkadaşa Almanya'dan getirtmiştim haliyle alırken Türkiye fiyatının altına almış olmam tek tesellisi şu an. Yıllarca sahnelerde kullandım, çok işime yaradı, çok güzel tonlar aldım konserlerde, ancak o dönem bitti, evde boş boş yatıyor yıllardır. İyi bari bu aralar satışa koyacaksam o fiyatı göz önünde bulundurayım, daha yüksek koyacağız elbette, millet indirim isteyecek, indirim yapacağız.

Son düzenleme:
Geri