Abartı Ilanlar

Yalnız ticaretsever biri o gitarı direk alır. Köprüsünde EMG 81 olan herhangi bi gitarın ederi 110 TL'den yüksek. Zeki, ticaretsever bi arkadaşa gider büyük ihtimal 1-2 güne :)

Açıklama kısmına bayıldım yalnız :D

Bu nedir ya ? Zamanında 800 - 1000 lira arası bile zar zor alıcı bulan bu gitar türkiye stoğundan çekildikten sonra ve sırf bir kaç kişi gitarın son zamanlarında iyi gitar dediği için kaderi tech 21 tm 60 gibi oldu. Dikkat ediyorum; Herhangi bir enstürmanı 2 kişiden fazlası övdüğünde normal 2.el fiyatının 2 katına çıkıyor kısa bir zaman sonra. Hemen fırsatçılar açığı kapatmakta sakınca görmemiş. Şu anki değeri maksimum 1500 lira. Hatta prestige 1570 lerle fiyat seviyesi aynıydı bu gitarın. Birde arkadaş fender stratla takas düşünüyormuş, pek bir alçakgönüllü. Ben direk Custom suhr + 500 usd'a anlaşacak diye tahmin etmiştim.

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...lbert-signature-made-in-japan-200235967/detay

Son düzenleme:
Bu nedir ya ? Zamanında 800 - 1000 lira arası bile zar zor alıcı bulan bu gitar türkiye stoğundan çekildikten sonra hemen fırsatçılar açığı kapatmakta sakınca görmemiş. Şu anki değeri maksimum 1500 lira. Hatta prestige 1570 lerde fiyat seviyesi aynıydı bu gitarın. Birde arkadaş fender stratla takas düşünüyormuş, pek bir alçakgönüllü. Ben direk Custom suhr + 500 usd'a anlaşacak diye tahmin etmiştim.

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...lbert-signature-made-in-japan-200235967/detay
Telleri bile düzgün saramamış hırbo.

Belki orjinal diildir o?Bi ara çakma emgler dolanıyordu tünelde, fatih yılmaz anlatmıştı hatta turkrocka filanda resimlerini koymuştu.
Aslında yazısı gayet düzgün ve orjinal duruyor resimdekinin ama altına bakmadan kesin emin olunamaz.
Doğru haklı olabilirsiniz. Ama öyle almayı düşünen biri manyetiğin arkadan fotosunu görmek ya da direk gelip görmeyi ister büyük ihtimalle. Ama sahte EMG'leri bilmiyordum Fatih Yılmaz'ın postunu aramaktayım bilgilenmek için teşekkürler

Eskiden fender uğraşmıyordu :D Sx shitini çıkarana kadar baya eski üretimdir, Direk sahte abi benim bildigim emglerin kapaklarının çıkmıyor olması gerek :D ve emg yazıları ortada oluyor

Screenshot_2015-02-20-18-27-25.png

Screenshot_2015-02-20-18-27-44.png

Geri