Abartı Ilanlar

Musisican Friend de öyle gördüm gerçi doğru onların standart indirimlerinden sonraki fiyat 850 olabilir yanlış görmedim eminim. Sonra fiyatı artmışsa pardon derim.
ESP LTD Deluxe EC-1000 Electric Guitar | Musician's Friend

2093 tl diyor bugün. Buyrun.

2ur74ue.jpg

Son düzenleme:
Pera kapandı, şuanda satmıyor artık gitarları. Bir de bu stokta yok fiyatlarını göz önüne almayın. Stoğa girince gitar telinden penasına amfisine kadar fiyat %10-20 ortalama oynuyor. Tabi ki artaacak şekilde. Stokta olmayıp da arayıp sorduğunuzda fiyatı düşen ürün görme ihtimalinizi yüzdeli oran vermek bile anlatamaz o derece 🙂

İsteyen 3000 TL versin yada 3000 € versin ben objektif bir durumu yazdım umurumda değil. 2400 verip alsınlar o zaman ne diyeyim yukarıda 09.02.2015 musician friend sayfasındaki satış rakamını koydum ki o sıfır bir gitar.

Can Bey;
Gitarı 2. elde 2000 Tl hatta 3000-5000 TL ve civarına alabilirsiniz yada satabilirsiniz umurumda değil 10 tane alın hatta bu gitarı 2400'e de kaçırmayın. Zira vergiden hariç nakliye çok tutuyor 😀

Ben Bu gitarın dünyadaki fiyat iile ülkemizdeki fiyatı farklılığından bahsettim. Aynı fark Ibanez, PRS SE gibi gitarlarda yok hatta burada daha ucuzlar. Onlar öyleyken bence de bu gitarın ikinci eline 2000 TL ver üzerini ödemek isteyen bazı arkadaşlar bu bilgilendirmeden faydalanır diye düşünüyorum.

Türkiyede sıfırını 300 400 liraya alabiliyorduk sanırsam suan sıfır fiyatı yok , Tek bir ped fiyatı 24 lira 😀 5 tane pedle geliyor dersen zaten arayüzüde sadece bilgisayara bağladıgına göre. 200 300 den fazlasını sıfırda haketmez

Bu ara aynı gitardan sattığım için gözüme çarptı.Sıfırı 650-700 arası giden squier bullet stratocaster.

Fender squier bullet stratocaster - En Uygun Fender Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 199389959

Arkadaş bir ben salağım herhalde 250 den satıyorum etiketi üstünde duran gitarı 🙂

Bu arkadaşa azcıkın esprili bir özel mesaj gönderdim gitarın 650-700 Lira olmadığına dair gelen cevap:

"Gerçekten öyle inanmazsan annene sor 🙂) bak abisi bu mesajı okuyunca önce seri model ara bakalım karşına ne çıkacak şu anda antalya ezgican müzikte sıfırı 850 lira birdahada kulağına küpe yap kimsenin vaktini boşa harcama özellikle benimkini bellimi olur belki benim kadar kibar olmayabilirler akıllı ol tamammı abisi"

sonra hemen engellemiş 😀

ismi : Barış Bankaoğlu
numara : yazmıyorum şimdi herifi ifşa etçez diye forumda taklaya gelmeyelim.

Geri