Abartı Ilanlar

Çoğunuzun canını yakacak bir örnek vereyim. Geçen bir bağlamacı abimiz roland jc-120 sattı. 750 tl kadar aptal bir paraya. Sorduğumda çoktan satılmıştı.

bende diyorum ki git zuhale sıfırını iste nakit kaca alınabilecek. su ulkede amerikan standart uretim bir jackson isterse kız gibi sıfır olsun ikinci eli her sekilde 3500 tlnin ustnde olması abartı ilan. Bu düşünce benim görüşüm katılıp katılmama senin elinde. Soralım diger forum uyelerine abartımı uygunmu nasıl diye.

bende diyorum ki git zuhale sıfırını iste nakit kaca alınabilecek. su ulkede amerikan standart uretim bir jackson isterse kız gibi sıfır olsun ikinci eli her sekilde 3500 tlnin ustnde olması abartı ilan. Bu düşünce benim görüşüm katılıp katılmama senin elinde. Soralım diger forum uyelerine abartımı uygunmu nasıl diye.

Katılıyorum, böylesine maddi olarak pahalı bir gitarın sıfırını alırken mağazada baya bir yardımcı olur diye düşünüyorum. Yine adamın 2. el fiyatına alırsınız hatta.

Aşırı pahalı bir Fender Strat. Fiyatı yüksek yazabilmek için yazmış da yazmış.

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...h-anniversary-takas-oncelikli-160793735/detay
Ahah bu "Türkiye'de bir eşi daha olmayan" gitarın daha iyice kondisyonlusunu hardcase ile beraber daha geçen sene forumda 1500 liraya sattım, buradakinde kayıp olan 40th Anniversary amblemi de duruyordu inanır mısınız zarar da etmedim güzel bir alışveriş oldu. İşin komiği standart bir strattan tek farkı o amblem o da kaybolmuş düşmüş zaten. Valla uzun mesaj değil Dostoyevski romanı yazsa fayda etmez bu gitar bu fiyata satılmaz.

geçen gün 100 liraya dls effects ultra chorus II ilanı vardı sahibindende, hem sevdiğim tarz bir chorus olmadığı için hem de al sat olayından bıktığım için ilgilenmedim, ilan 2 saate kalmadı kapandı ya satıldı ya da başka bir şeyler oldu:) bir kaç ay önce de 75 liraya ibanez flanger satılıyordu, satanla anlaştık buluşmak için ama daha sonra gün içinde konuşmayınca benim de başka bir işim çıkınca gidemedim, (biraz da sıkıntılı alet olabilir uğraşmayayım diye de boşverdim), adam saat gelince aradı haklı olarak dayadı döşedi, sonra da başkasına sattı.. böyle abartı ilanlar çıkıyor da insanın aklında "bi lan ya bi yamukluk çıkarsa" diye takılıyor

meraktan aradım sordum yanlıslıklamı 15 bin yazdınız 1500 mi yoksa die 15 binlira yanlış yok dedi :D Buna benzer muhabbet oncedende olmustu megadeth imzalı cp ve plaklarım var 100 bin tlden satısamı sunsam diye dusunuyorum :D birde loomis kim ya bu arada ? guzel gitar calabilen birisi ama bir efsane bir virtüöz değil millet uçmuş

meraktan aradım sordum yanlıslıklamı 15 bin yazdınız 1500 mi yoksa die 15 binlira yanlış yok dedi :D Buna benzer muhabbet oncedende olmustu megadeth imzalı cp ve plaklarım var 100 bin tlden satısamı sunsam diye dusunuyorum :D birde loomis kim ya bu arada ? guzel gitar calabilen birisi ama bir efsane bir virtüöz değil millet uçmuş
Katılıyorum.Milleti kekleme pesinde, hem de 2 imzası varmış az bile yazmış oraya :D

Geri