Abart─▒ Ilanlar

Bu daha once paylasildi mi bilmem ama bana az birazcik abarti geldi ­čśâ
Evet. Alacakt─▒k asl─▒nda 350 bine ama i┼čin ehli-erbab─▒ olmad─▒─č─▒m─▒z i├žin satmad─▒ bize ­čśů

Evet. Alacakt─▒k asl─▒nda 350 bine ama i┼čin ehli-erbab─▒ olmad─▒─č─▒m─▒z i├žin satmad─▒ bize ­čśů
Sat─▒lmad─▒ ise reverb piyasas─▒nda 2.850 usd

jemsite.com sitesinde en son verilen fiyatta 2002 y─▒l─▒nda maksimum 1.000 dolar.

"Fiyat i├žin mesaj at─▒p ele┼čtiren arkada┼člar Oluyor ; Gitari bilmedikleri ve calmadiklari i├žin normal kar┼č─▒l─▒yorum."

Bilmiyosan─▒z mesaj at─▒p adam─▒n vaktini ├žalmay─▒n

750 usd hadi vergi nakliye hardcase vs 1500 usd. Acaba abi 2 tane birden mi veriyo 3.000 usd ye?

Bu gitara bir de 40bin tl teklif edilmi┼čtir diye yalan s├Âylemek neyin kafas─▒ acaba?
Bundan 6-7 y─▒l ├Ânce o zamana g├Âre ├žok ama ├žok ucuza sat─▒lmaya ├žal─▒┼č─▒lan bir SC420 vard─▒ piyasada. Yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam da Eski┼čehir'deydi gitar.

─░nsano─člu ├žok garip.
Kendi mal─▒n─▒ padi┼čah mal─▒ san─▒p, elinkini ├ž├Âp gibi d├╝┼č├╝n├╝yor.

Onu da ge├žtim, Ibanez'in bana g├Âre "k├Ât├╝" manyetikleri v1-v2 bulunan bir gitara 3000 dolar istemek, komik bir hal olmaktan da uzakla┼č─▒yor.

750 usd hadi vergi nakliye hardcase vs 1500 usd. Acaba abi 2 tane birden mi veriyo 3.000 usd ye?
Hocam kargo, vergi falan bakarsak T├╝rkiye'de 100 dolara sat─▒lan her pedal─▒ 300 dolar ├╝zerinden hesaplamam─▒z gerekir. Benim g├Âz├╝mde bu gitar─▒n ederi 10 binden fazla de─čil, ne gitarlar var 15 bin ve ├╝st├╝ne.

Hocam kargo, vergi falan bakarsak T├╝rkiye'de 100 dolara sat─▒lan her pedal─▒ 300 dolar ├╝zerinden hesaplamam─▒z gerekir. Benim g├Âz├╝mde bu gitar─▒n ederi 10 binden fazla de─čil, ne gitarlar var 15 bin ve ├╝st├╝ne.
Yok senle hemfikiriz zaten, ben abarta abarta yazdim rakami, yoksa 350 usdye de vardi bi sitede. Thomanndan 300 eur ye 120 eur vergi nakliye odedim daha yeni, yani ikiye katlamasi soz konusu degil. Hadi 750 1500 olsun 3.000 nedir lan deme bicimimdi o ­čśÇ

Reverbdeki bu ilan hatal─▒.

bu gitar 1997-2003 y─▒llar─▒nda ├╝retildi.

Reverbdeki bu ilan hatal─▒.

bu gitar 1997-2003 y─▒llar─▒nda ├╝retildi.
Acikcasi bu gitara sahip olmadigim ve olmayi dusunmedigim icin sorgulamamistim ve bende sizin gibi ilani asiri detayli okumamistim, siz soyleyince baktim biraz assagilara ve soyle bi paragraf var, ne ifade eder bilemem..

This a early model with a 1996 serial number, while officially the Ibanez S-Classic 420 was available beginning in 1997 so it's quite likely this was built in 96' to be prepared for it's launch in 97'. There are a few variations of the Ibanez S-Classic including the SCA220, SC620, SCA1620, and this version we have here for sale today the SC420.

Say ulan o zaman diyeceksin. Madem say─▒l─▒ ­čśů­čśé
Zaman─▒n Gitarlari PRS ve Gibson a nispet olarak ├╝retilen bu gitar japon i┼č├žiliginin ilmik ilmik i┼člendi─či gitarlardan Birisi.

Bu do─čru ben orada ki tek tarafl─▒ z─▒mparayd─▒m hocam. Toplan─▒p i├ž ├žeke ├žeke s─▒rf inattan bu gitar─▒ yapt─▒lar. Fiyat az olmu┼č

Acikcasi bu gitara sahip olmadigim ve olmayi dusunmedigim icin sorgulamamistim ve bende sizin gibi ilani asiri detayli okumamistim, siz soyleyince baktim biraz assagilara ve soyle bi paragraf var, ne ifade eder bilemem..

This a early model with a 1996 serial number, while officially the Ibanez S-Classic 420 was available beginning in 1997 so it's quite likely this was built in 96' to be prepared for it's launch in 97'. There are a few variations of the Ibanez S-Classic including the SCA220, SC620, SCA1620, and this version we have here for sale today the SC420.
hi├ž bir ┼čey ifade etmez asl─▒nda.
Bu sitedeki ┼č├╝pheli ilanlar ba┼čl─▒─č─▒ i├žin ideal bir ilan sadece.
Yok lansman i├žin 1996 da ├╝retilmi┼č olabilir falan hikaye bunlar.
Hangi enstr├╝man ├╝reticisi 1 y─▒l ├Ânceden bir ekipman ├╝retece─čini ilan etmi┼čte ├Âncesinde konspet model sunmu┼č. B─▒rak─▒n enstr├╝man ├╝reticisini her hangi bir ├╝retici.
Piyasa ko┼čullar─▒na ayk─▒r─▒ bir kere. Adam ├Ânceden modeli ve donan─▒m─▒ belirtirse rakipleri ondan ├Ânce piyasaya s├╝rer.

Hangi enstr├╝man ├╝reticisi 1 y─▒l ├Ânceden bir ekipman ├╝retece─čini ilan etmi┼čte ├Âncesinde konspet model sunmu┼č. B─▒rak─▒n enstr├╝man ├╝reticisini her hangi bir ├╝retici.
Piyasa ko┼čullar─▒na ayk─▒r─▒ bir kere. Adam ├Ânceden modeli ve donan─▒m─▒ belirtirse rakipleri ondan ├Ânce piyasaya s├╝rer.
Benim ├žal─▒┼čt─▒─č─▒m firmada prototip modeller ├╝retilir ve distrib├╝torlere g├Ânderilir. Geli┼čtirme ve d├╝zeltmeler i├žin geri d├Ân├╝tler sa─član─▒r ve ├žo─čunlukla bu ├╝r├╝nler finale yak─▒nd─▒r. Baz─▒ bilgiler gizli tutulur baz─▒ bilgiler yay─▒nlanabilir. 1 y─▒l ├Ânce lansman─▒ yap─▒lm─▒┼č ve piyasaya hala sunulmam─▒┼č ├╝r├╝nler de var ├╝stelik. Yani pek m├╝mk├╝n s├Âylenen ama ger├žek mi onu bilemem.

Cogu bilinen gitar firmas─▒ y─▒l─▒n son birka├ž ay─▒nda bir sonraki y─▒l─▒n ├Âzellikleri ve model y─▒l─▒ ad─▒ ile gitar ├╝retip piyasaya s├╝rd├╝ ve muhtemelen halen s├╝r├╝yor. Bu ┼čekilde bir├žok ─░banez, Gibson ve Fender gitar biliyorum.

├ťst