Abartı Ilanlar

bu mersin'liler bi değişik zaten,
2015 model 1700cc Harley Davidson parasına 750cc 2007 model VT750 koyuyorlar ilana.
bide harley'i kötüleyip o küçük japon hurdasını övüyor, daha temizini fabrikası bile üretememişmiş.
eskiden 10 yıllık 1450cc harley dyna için 2 tane 5 yıllık VN800, 1 tane enduro parası veriyorduk. şimdi 750cc hurdalara takas harley versek üste borçlu çıkarıcak utanmazlar.

anlaşılan 145 bine ihtiyacı var hanzonun.
pandemiden sonra kayışlar kopmuş. covid aşısının yan etkileri sebep galiba, millet malın ederini değil de ihtiyacı olan miktarı yazıyor. ama dedim yapmayın, etmeyin, aşı olmayın, dinlemediler.
abanoz klavye yekpare usa jackson varken, zaten ana vatanı japonya olan bi gitara bu parayı istemek de ayrı zavallılık

Son düzenleme:
Hurda olduğunu düşünmüyorum bu aletin.Fiyatı konusunda araştırma yapmadığım için bir şey diyemiyorum ama hurda gibi de görünmedi bana.

Not: bana ait bir illan değildir

Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.
Bakın kelepir ilanlar başlığına kendi ilanınızı yazdınız, saygı çerçevesinde cevap verildi anlayışla...
Abartılı bulunuyorsa bir ilan, ilan sahibi olarak sattığınız ürünün neden abartılı olmadığını içeren bi' şeyler yazabilirsiniz. Benim ilanımda zamanında abartılı bulundu forumda bakabilirsiniz. Sizin gibi saygı çerçevesini aşan yorumlarda bulunmadım/ bulunmamda....
Bir malın satış fiyatını satıcı belirler, piyasa böyle oluşur, ancak burası bir forum ve abartılı görüldüyse bunun cevabı yazdığınız üslupla olmamalı.
Forum moderatörü falan değilim sadece naçizhane 2. kez uyarmak istedim, doğru davranmıyorsunuz!

Bakın kelepir ilanlar başlığına kendi ilanınızı yazdınız, saygı çerçevesinde cevap verildi anlayışla...
Abartılı bulunuyorsa bir ilan, ilan sahibi olarak sattığınız ürünün neden abartılı olmadığını içeren bi' şeyler yazabilirsiniz. Benim ilanımda zamanında abartılı bulundu forumda bakabilirsiniz. Sizin gibi saygı çerçevesini aşan yorumlarda bulunmadım/ bulunmamda....
Bir malın satış fiyatını satıcı belirler, piyasa böyle oluşur, ancak burası bir forum ve abartılı görüldüyse bunun cevabı yazdığınız üslupla olmamalı.
Forum moderatörü falan değilim sadece naçizhane 2. kez uyarmak istedim, doğru davranmıyorsunuz!
Bakın kelepir ilanlar başlığına saygı çerçevesinde ve anlayışla yazdığınız cevabı aynı şekilde saygı çerçevesinde ve anlayışla karşıladım. Arkadaşın İnternet üzerinde ve FORM da bu kadar bilginin içerisinde bu durumu araştırıp kendi kendine cevabını bulabileceği bir imkana sahip.(iken) Bunları yapmayıp tutumunun, yaptığı yorumlardan art niyetli olduğu, sabote etme amaçlı olduğu açık ve belli... Bu tavırla yaklaşan ve amacının farklı olan birisine, BİREYSEL DÜŞÜNCESİ DAHİLİNDE abartı belirlenen fiyatı açıklamakla uğraşmak (şu an da olduğu gibi...) değerli zamanı boşa harcamaktan başka bir şey değildir. Ayrıca bunun için kimseye hesap verilmesi gereken bir durum söz konusu dahi olamaz. Kişi kendisine nasıl bir üslupla davranılması gerektiğini kendisi seçiyor maalesef. Selamlar saygılar...

Son düzenleme:
Bakın kelepir ilanlar başlığına saygı çerçevesinde ve anlayışla yazdığınız cevabı aynı şekilde saygı çerçevesinde ve anlayışla karşıladım. Arkadaşın İnternet üzerinde ve FORM da bu kadar bilginin içerisinde bu durumu araştırıp kendi kendine cevabını bulabileceği bir imkana sahip.(iken) Bunları yapmayıp tutumunun, yaptığı yorumlardan art niyetli olduğu, sabote etme amaçlı olduğu açık ve belli... Bu tavırla yaklaşan ve amacının farklı olan birisine, BİREYSEL DÜŞÜNCESİ DAHİLİNDE abartı belirlenen fiyatı açıklamakla uğraşmak (şu an da olduğu gibi...) değerli zamanı boşa harcamaktan başka bir şey değildir. Ayrıca bunun için kimseye hesap verilmesi gereken bir durum söz konusu dahi olamaz. Kişi kendisine nasıl bir üslupla davranılması gerektiğini kendisi seçiyor maalesef. Selamlar saygılar...
Benim bunu yapma nedenim sizin herkesi salak yerine koyup kendinizi akıllı zannederek ilanlarınızı her yere atmanız.İnsan gibi ilanı koyup bekleseydiniz belki kelepir ilanlara bile atılabilirdi.

Önce mesajıma kahkaha bırakıp sonra "bakın" ile başlayan ve yazdıklarımla yarı alakalı şeyler yazarak manipülatif davranıyorsunuz.
Mesajımda hiç kimseyi savunacak ya da saldıracak bir ifade de bulunmadım farkındaysanız.
Sizin de söylediğiniz gibi zaman kıymetli ve naçizhane önerilerde bulundum- belki de haddim olmayarak-
Ancak işin etik boyutunu ve buranın da bir forum olduğunu düşününce yazdıklarımda bir kusur görmüyorum.
Bir başkası ile yaptığınız şahsi tartışmalarınız beni hiç ilgilendirmemekle birlikte,19-20 bin TL'ye sattığınız bir enstrümana ulaşmak maddi olarak çok güç değil.
Kedi-ciğer hadisesi "had" sınırlarını aştığını, benzer bir durumu kelepir ilanlar başlığında da yaptığınızı ve ikinci kez hata yaptığınızı anlatmak istedim.
Uzun oldu, zaten gerisi laf-ı güzaf.
Syg...

Geri