Abartı Ilanlar

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...larda-uretilmis-orjinal-japon-196778300/detay

Bu ilanda da 2008-2009 Çin yapımı gitarı Japon diye kakalamasını geçtim, headstock arkasındaki etikette yazan N427'yi nasıl ''ses teknolojisi'' olarak yorumlamış enteresan. Üstelik google'da aratınca bu arkadaş yalnız da değil :)

Sen böyle yazınca Google n427 yazıp arattım çıkan ilk linkteki forumu okudum ilk başta geyik sandım 10 dakikadır gülüyorum cehalet devri 2007 :D

böyle gitar görünce benim gibi yerinde duramayan manyaklarda var tabi :D 300 liraya almıştım ben orası ayrı
dediginiz dogru ama vintage den vintage e de fark oluyor yani :) bir arkadas ingiltereden 1978 model serisini hatirlayamadigim ibanez elektro gitar almisti 50 ingiliz sterlinine. Hayatimda caldigim en guzel gitarlardan biriydi mukemmel dolgun tonlara sahip bi gitardi. Ama bu linkteki bana hic bir umut vaadetmedi :D

'' Lütfen ölü fiyat verenlerden olmayiniz. ''

:D :D yanlış tarafı seçmeyin arkadaşlar aman haaa ...ölü fiyat verenler eninde sonunda gazaba uğrayacaklardır :D

Ben bu adamların psikolojisini çok merak etmiştim bir ara.Şu mudur görmesem de bilmesem de bir enayi var oralarda bir yerde ve 10 liralık ürüne 1000 lira verebilir.Belirsizlik ilkesinin ürün fiyatlandırmasına yansıması falan mı.Bir arkadaş yazmıştı yine zaten amacı satış yapmak olmayan insanların sahip oldukları ürünlerinin fetişin de bulunmak istemeleri diye bu da geçerli bir açıklama tabi.

Since 1971 de çakma parfüm satan dükkan ismi gibi olmuş. Gitarı ve ilanı neresinden tutsan elinde kalıyor. Belki adam 5000 tl deyip no name adı sanı yok nerede yapıldığı belli olmayan gitarına dikkat çekmek için yaptı. Başka bir açıklaması yok harbi.

bide şöyle düşünmek gerek adam ölücülere büyük bi tuzak kurmuş olabilir....ölücü gelip bu gitara 750 tl teklif edicek adamda direk elden çıkarıcak tabi :D :D

Geri