Abartı Ilanlar

Demek ki buraya yazdıklarımız okunuyor ki artık imzalanırken foto koyar olmuşlar. Lakin yine fail, Satriani'nin imzalı gitarini alacak kadar fanı olan adam ibanez gio+ 1o watt ibanez amfi ile çalmaz. %100 emin değilim ama %99 emin olabilirim. Yahu adam gibi gitarları imzalatsanız da millette "adam imzalı gitarı 10 katına ittirmeye çalışıyor yahu" izlenimi oluşturmasanız.. Kim ne yapsın ibanez gio'lu satriani imzalı gitarı yahu ! Bunlar hep cahillik mi piyasada 100 tane olan zaten satılmayacak olan gio'suna ilan doping'i mi bilemedim. Alırsın bir steve vai serisi ibanezi koresu japonu neyse illa 4000 tl lik gitar olmasına gerek yok ya da satriani serisi bir js ile gidersin illa ki uygun fiyatlı olanları da vardır, bunlardan birisi 2. el bulur alır imzalatır mis gibi ilanı açarsın. Hoş, o zaman da jem 555 kore'ye 20.000 tl ister bu kafa.. Herhalde gitara 20.000 tl verecek olmaz diye gio'ları imzalatıp 2500 tl istiyorlar. Tabi, bu daha mantıklı. Aferin kardeş çok iyi düşünmüşsün de burası Türkiye diye bir klişe var hea işte, burada herkes şark kurnazı. Yani, Tilkinin tilkiye kürk satması gibi oluyor çok komik oluyor bu satırları okuyorsan 2 katı fiyatlı ilan aç da bari "he" diyek.

İlandaki arkadaş tamir edildiği takdirde ki yapan da varmış eskisinden daha sağlam oluyormuş. sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
Sağlam oluyorda niye satıyorsun? Yaptırıp niye kullanmıyorsun ? Bu tip ilan verenleri hiç iyi niyetli bulmuyorum. Bu işlere yeni girmiş sabırla para biriktiren arkadaşların kalite bir gitar almak için 'acaba marka olan (dolayısı ile kaliteli olan ) bu gitarı almak suretiyle daha fazla beklemeden hedefime ulaşırmıyım? ' şeklinde düşünenlerini açıkca yanıltmaya yönelik girişimler olarak görüyorum. Bu tiplerin bazılarıda sattığı üst model kırık gitarı aynı model ve marka gitarın alt modelleri ile takas seçeneği de sunarak alacak arkadaşa ayrıca opsiyon (kendince güzellik ) yapıyor.

Son düzenleme:
sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

I+_56dbb5790e1b9d99bf43bfb6cdaee2d7.gif

Geri