Abartı Ilanlar

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...te-alamadigi-elektro-video-lu-213143156/detay

Michael Jackson'un para verip te alamadığı gitar !
Abi bir trilyon verdi vermedim. Ama şimdi namazlı ağzımla para lazım ve 400bla gibi bir fiyata bırakıyorum.
Şu elemandan gına geldi artık. Bu önce Cem Karacanın gitaristinin gitarıydı şimdi Michael Jackson'ın olmuş. Abi ya kafa yapıyor ya da gerçekten pazar esnafı. Allah sonumuzu hayır etsin.

Framusu satan benim bir arkadaşım,gitar 1960 yapımıdır fiyat konusunda BİRAZ abartmış olabilir fakat; :D arkadaşım da(bir arkadaşım gerçekten ben değilim :d) dalgasına koydu ilanı,gomalak cilalı :poop: 55 yaşında bir framus kaç eder a dostlar bilgilendirin?
Hakan abi defansa gel vintage de çok para eder de gözünü seveyim ağabey :vulcan:

Biraz daha bütçeni arttırırsan daha iyi gitarlar mevcut. bu gitar şu an G210 seviyesinde filan. Zamanının en düşük S serilerinden. Tavsiyem bulabilirseniz G270-G280-G290 gibi birşeylere bakmanız olur. G270 daha geçen gün komik bir fiyata satıldı, valla benim bile alasım geldi.

O gitar şu anda bende, çok güzel bir gitar. Çok olağandışı bir ihtiyaç doğmazsa satmayı düşünmüyorum.

Geri