Kanca (Rock) - İzmir

dönenceyi ilk kez dinleme fırsatım oldu.cok beğendim öyle ki tüylerim diken diken oldu hele bi de yiğit alkıs tutmasa ağlıycaktım heralde neyse son anda direkten döndüm :LOL: bi de ıslak ıslak'ı en iyi yorumlayan vokalistlerden biri olduğunu düsünüyorum...

walla çok teşekkür ederiz, sometimes i feel like screaming'i çalmak hakkatten ii fikirmiş.
hatta artık demoya o'nu da koysak mı diye geçiriyorum içimden? tabi ben demoyu, ....mı kaldırıp da gidip söylersem.. :kicsalla
neyse pazar akşamı çok keyifliydi benim için, ilk bölümde yüklü miktarda hardrock :metalhead çaldık, e tabi herkes dayanamıyo...
millet rock bar'a gidip de hard rock dinlemeye alışkın deil :dil
nerdeee eski Rainbow'lar DenizAtı'lar, hatta Beri Blues'lar ...peh peh yaşlandım ben galiba.... :zombi
eskiden rock bara gidildiinde rock dinlenirdi,
eh bizim zamanımızdı tabi o günler, şimdi devir deişti,
nostalji oldu biraz bu galiba, neyse herkes ii baksın kendine soora görüşürüz...
kaçtım ben...

dün ayağımın tozuyla, daha ankara kokusu üstümden çıkmadan geldim beriye. amanın o da ne!!!! repertuar pek bi güzelleşmiş uzunca bi süredir malumunuz gelemiyordum. ağzım açık izledim desem yeri var :D "yok artık bunu da mı eklediniz" oldum defalarca. ayrıca çok da takdir ettim tekrardan. perşembe geri dönüyorum :cry: keşke kalabilsem de izlesem daha fazla neyse artık kader diyoruz... yiğit bey ankaraya yolunuz düşerse haberlerimiz olsun bekliyoruz... cümleten müzikle kalınız. sevgiler saygılar...

:elsallaa :taptim :metal :metalhead :dans :zipla :cigara

demo ya koyun bence güzel seçim olur...
ayrıca ben sizden dream theatre istiyorum..hangi şarkı olduğu çok ta farketmez..klavye olmadığı gözönüne alınırsa siz kendinize uygun bir şarkı bulsanız ve çalsanız çok güzel olur..daha da keyif alırız..
bir de metallica ekleseniz..yine hangi şarkı olduğu farketmez...
bence çok hoş olur :p

MechEng demiş ki:
gidip dinleyen arkadaşlar var mı bilemeyecem (bissürü var :D)
arkadaşlar deep purple sometimes i feel like screaming'i
kanca'dan dinledinizmi?
dinlediyseniz bi orcinalini dinleyin bide kancadan dinleyin!
deep purple'ın bir şarkısını onlardan daha iyi çalıp söylediklerini aralara ne aksiyonlar katıp şarkıyı nasıl manyak yaptıklarını göreceksiniz ;)
buraya takılan kancacılar bana hak verip vermediğinizi yazarsanız sevinirim ;)
görüşürüs kanca :)

pennylane demiş ki:
bu akşam gerçekten de çok keyif aldım sizi dinlemekten...
özellikle -sometimes I feel like screaming- bitmesin istedim..ne güzel bir şarkı o öyle..gitarlarda ağlayası geliyor insanın..ve ne kadar güzel çalıyorsunuz...

demekki demo belli oldu bakınız kanca siz sahnede çaldığınız gibi çalın yeter!

ayrıcaaaa
@pennylane
keşke bende olsaydım orda :D
ben her solodan sonra bağırıp alkış yapmayı adet edindim :)
(sadece gitarda da diil yiğitin çığlıklarından sonrada ;) )
sen bağır alkışla millet ne derse desin biz birbirimizi anlarıs :D

iyiigünler kanca!

tugbaaaa demiş ki:
yico demiş ki:
bekleriz tugbaaaa hanım, sürekli msjlarınızı görüyoruz okuyoruz diğer grupların forumlarında.. 8O
bize de bekleriz efendim dinnemeye.. 8)
bu arada önümüzdeki hafta özgün kardeşimin nöbeti olduundan perşembe günü beride diiliz :( , ama bi aksilik çıkmazsa 15 eylül cuma ve sonrasındaki her cuma FELIX'te olacağız.. :D :D (tabi BERİ'deki programlarımız da devam edicek :!: ;) )
herkesi bekleriz efenim.. ;) :elsalla
Perşembe-Pazar Beri Blues Bar
Cuma Felix (15 Eylülden itibaren)
diyorum, kaçıyorum :elsalla

Geleceğizzz Efendimm... ;) Ben Arkadaşları Toplayıp , Cümbür Cemaat Getireceğim Programınızaa.. :twisted: İzmir de Takip Ettiğimiz 5 Grup Var..
Aslında * Detone * Fun ı yımdır... :LOL: Ama KaNcA da Merak Ettiğim Gruplar Arasındaa ,, Sizi de Biraz Yakın Takibe Alalımm :!: Bakalımm :!: .... :p
En Yakın Zaman da KaNcA da yızzz.. ;)

Evet Kanca' yı çok duyduk... bi türlü gelip dinlemek nasip olmadı :( Yakın zamanda toplanıp gideriz dimi TubaCım :LOL: hele sen bi İzmire dönde.... ;)

minee demiş ki:
tugbaaaa demiş ki:
yico demiş ki:
bekleriz tugbaaaa hanım, sürekli msjlarınızı görüyoruz okuyoruz diğer grupların forumlarında.. 8O
bu arada önümüzdeki hafta özgün kardeşimin nöbeti olduundan perşembe günü beride diiliz :( , ama bi aksilik çıkmazsa 15 eylül cuma ve sonrasındaki her cuma FELIX'te olacağız.. :D :D (tabi BERİ'deki programlarımız da devam edicek :!: ;) )

Geleceğizzz Efendimm... ;) Ben Arkadaşları Toplayıp , Cümbür Cemaat Getireceğim Programınızaa.. :twisted: İzmir de Takip Ettiğimiz 5 Grup Var..
Aslında * Detone * Fun ı yımdır... :LOL: Ama KaNcA da Merak Ettiğim Gruplar Arasındaa ,, Sizi de Biraz Yakın Takibe Alalımm :!: Bakalımm :!: .... :p

Evet Kanca' yı çok duyduk... bi türlü gelip dinlemek nasip olmadı :( Yakın zamanda toplanıp gideriz dimi TubaCım :LOL: hele sen bi İzmire dönde.... ;)

Ya Tubacım bea, gel de bi organize et şu işleri artık :?: :!: :!: bak "kanca"da başlıomuş berideeee :roll: merak ettik yaaaniiii :!: ;) bu arada ""KaNca GruBu" " küçük parkımıza hayırlı olsunnnn :LOL: başarılarrr........... :twisted:

nilloraska demiş ki:
minee demiş ki:
tugbaaaa demiş ki:
yico demiş ki:

Ya Tubacım bea, gel de bi organize et şu işleri artık :?: :!: :!: bak "kanca"da başlıomuş berideeee :roll: merak ettik yaaaniiii :!: ;) bu arada ""KaNca GruBu" " küçük parkımıza hayırlı olsunnnn :LOL: başarılarrr........... :twisted:

aaaaa bizsiz tabii ki olmaz!!! kanca size kancayı takıyoruz artık! eee tugbacım,mnecim, niloş... beri ve felix bizi bekliyor. en kısa zamanda sınırsız eglenceye akıyoruz.

Tamam Kızlar Gelip , Elinizden Tutup Götüreecegim Sizi Kanca ya. :p :p :p Bensiz de Toparlanamazsınız Diii mee :?: ;)
Baksanıza Giden Memnun Dinleyen Memnunn... Tepkiler fazla iyii. :!: :!: :!:
Bende Meraktayım Dogrusuu :roll: . AzZ Kaldı AzZzzzz :!: .. En Yakın Zamanda KaNcA da yızzz... ;) ;) ;)

MechEng demiş ki:
@pennylane
keşke bende olsaydım orda :D
ben her solodan sonra bağırıp alkış yapmayı adet edindim :)
(sadece gitarda da diil yiğitin çığlıklarından sonrada ;) )
sen bağır alkışla millet ne derse desin biz birbirimizi anlarıs :D

:p
ya keşke insanların gerçekten müzik dinledikleri barlar olsaydı bornova da..kızların müzisyenlere asılmadığı,insanların sapıtıp saçmalamadığı,erkeklerin hatun götürmeye çalışmadığı vs..vs....
ama bu şartlar altında ancak bir kaç kişi birbirimizi anlamakla yetinmeye devam edicez...şartlar böyle gösteriyor... :?

yaaaaa evet keske ınsanlar müzik için gelebilse... oysa zavallı kızlar sevgili sandığı insanlar o grubun üyesi diye, sadece program aralarında azıcık yiğisebilmek ve bedava içki içebilmek için geliyorlar. ya da saf saf izleyebilmek için :) aaaaaaa ama ayrılınca ya da umutları kırılınca bir daha gelemiyorlar
, cunku amac baska! ayrıca barda bırıyle tanısıp paraları da ona ödetmek istiyorlar, içki icecek paraları bile yok:( neyse sonuc; müzik eglenmek içindir!!! eglenmek isteyen gelir.

pennylane demiş ki:
:p
ya keşke insanların gerçekten müzik dinledikleri barlar olsaydı bornova da..kızların müzisyenlere asılmadığı,insanların sapıtıp saçmalamadığı,erkeklerin hatun götürmeye çalışmadığı vs..vs....
ama bu şartlar altında ancak bir kaç kişi birbirimizi anlamakla yetinmeye devam edicez...şartlar böyle gösteriyor... :?

Ben yıllardır bunu anlatmaya çalışıyorum da dinleyen Y.O.K. :evil:

NAZLIIIIII demiş ki:
yaaaaa evet keske ınsanlar müzik için gelebilse... oysa zavallı kızlar sevgili sandığı insanlar o grubun üyesi diye, sadece program aralarında azıcık yiğisebilmek ve bedava içki içebilmek için geliyorlar. ya da saf saf izleyebilmek için :) aaaaaaa ama ayrılınca ya da umutları kırılınca bir daha gelemiyorlar
, cunku amac baska! ayrıca barda bırıyle tanısıp paraları da ona ödetmek istiyorlar, içki icecek paraları bile yok:( neyse sonuc; müzik eglenmek içindir!!! eglenmek isteyen gelir.
8O :evil:
bu yazdığın şey ne kadar ayıp..ne kadar kendini bilmezce bir yorum..ve nereye yazmışsın..eminim senin forumlarına mesaj yazdığın tüm gruplardaki müzisyenlerin sevgilileri vardır ya da bir dönem onları bara dinlemeye giden sevgilileri olmuştur..şimdi onların kız arkadaşları bu amaçla mı geliyorlar bara??
insanlar sevgililerini yiyişmek için ya da içki ısmarlatmak için dinlemeye gitmez..
ayrıca sen insanların arasında ki ilişkilerin ne düzeyde olduğunu bilmeden kimin kimi ne sandığı hakkında nasıl yorum yapabilirsin ki?senin saf saf dinlemek ve yiyişmek olarak algıladığın ilişki ciddi boyutta bir ilişki de olabilir..mesela bildiğim kadarıyla kanca grubu vokalisti evli..sen onun eşini görsen bu durumu bilmediğin için onun içinde mi böyle düşüneceksin...
çok yazık ve çok ayıp........bara eğlenmeye gidiyorsan eğer müzisyenlerin kız ark.ları çekiştireceğine arkadaşlarınla müziğini dinle eğlen.. :evil:

benim anlatmaya çalıştığım şeyin yanlış anlaşılması ve böyle saçma konuların dönmesi beni çok üzdü...
oysa ben güzel bir barda,kanca gibi bir grubu-yani iyi müzisyenleri-sadece solo atarlarken de insanların yalan dostum aşk diye bir şey yok derken ki kadar şevkle ve ilgiyle dinlemelerini hayal etmiştim..bass,davul,gitar sololarının bol bol olduğu bir ortam falan....
neyse...sanırım herkes kendi açısından kendi vizyonunca baktığı sürece böyle yanlış anlaşılmaların olması doğal.....
sevgiler......

NAZLIIIIII demiş ki:

ya sorma ben de bikac zavallı hatun gördüm müzisyen arkadasların sevgilileri bardayken fırsat kollayıp sevgilisinin yanında ayrıldığı 5 dakkalık zaman diliminde yüzsüz yüzsüz "merhaba tanısabilir miyiz benim adım hödö hödö hani sizin foruma yazıyorum yaaaaa..." diyen hatta her programda bu zatı muhterem müzisyen arkadasın yanına gelip "ay bu programda bu parcayı calcak mısınız lütfen lütfen lütfen" diyen....bi de nedense bu hatunlar her kelimeyi uzatarak konusuyo....yavsama potansiyelleri dillerine vurmus galiba :LOL: :LOL:

NAZLIIIIII demiş ki:

sevgili sandığı ??? onlar sevgili olduklarını sanıyorlar ama sen doğruyu biliyorsun herhalde...bu öngörü aileden gelen bir yetenek mi??yoksa sonradan barlara giderek ve gözlem yaparak mı edindin????
program aralarında yiyişmek ?? program sırasınca yiyişilirse olay şov boyutu kazanır..ama senin gibiler için aralarda ki sarılmalar da şov oluyor sanırım..gözlerini alamamışsın belli ki :LOL:
bedava içki ye gelince bedava sirke baldan tatlıdır demişler :LOL: hatta inanamazsan müzisyenler bazen sevgililerine yemek bile ısmarlıyorlarmış..enteresan ama gerçek.....
:twisted:
son olarak sen kimin gelip kimin gittiğiyle çok alakalısın anladığım kadarıyla..hani müzik eğlenmek içindi ??? sen gidip gelenleri sayarak daha çok eğleniyorsan o da senin konseptin tabi :twisted:

noluyo ya burda ortam karışmış :D sevgili kanca üyeleri size sesleniyorum :D forumunuza sahip çıkın :D televole programı gibi olmuş burası ya :D allahtan benim sevgilim(phoebus)böyle değil neyse size repertuvarda yeni güzel daha böyle 80 ler saundunda şarkılar dilerim dün akşam bizi yine çok eğlendirdiniz :D öpüyom hepinizi :D

bu kadar bana nıye tepkılısınız anlayamıyorum. bunlar benı rahatsız eden seylerdı barlarda. daha fazla konusmak ıstıyorsanız burası yerı degıl. ozelden msj. atın ve konunun ozunu kavramaya calısın.

Geri