Rol

cknfth demiş ki:
hack- demiş ki:
YaWuSS demiş ki:
Hakan Abi biletlet hazır 8 Mart Çarşamba Telsim.... :)

Kendine iyi bak görüşürüz...

samda gelecek sanırım.. artı rol ve dostları olarak bir fener marşı yollıcaz o gün cimboma :D

heyecen bastı bea :D

beşiktaşa gücü yetmeyen fenerlilerin way haline :)

hahaha burayı polemik alanına çevirecek değilim yem atmayalım lütfen ;)

yani aslında tartışırdım ama aramızdada 20 puan var be..
şaka gibi dimi :D

cok beyendim limondakiler bayaa tavsiye etmisti dinle gel diye bukadarini beklemiyordum seyrettim videoyu gelcem seyretmeye cok iisiniz yakinda galiba bizde limonda basliycaz saygilar ...

hakancım biz limon tayfası ekibi olabildiğine Cim bom ludur. Aklında bulunsun hani yapma böle şeyler sağda solda yarın ne de olsa beraberiz...

YARIN ROL YİNE LİMON DA :))))))))))))))

RoL yapmaya dewam...

Gerçekten bu gecede mükemmeldi tam anlamıyla RoL yaptık diyebilirim.. Kütahyadan gelen samsun lu arkadasım da RoL ü çok begendi ve sözü var yakında tüm Kütahya dumlupınar ünüversitesi ekşide olcak.....

Yakın zaman da görüşmek üzere RoL e ve eKşi tayfasına sevgilerle......

Hakan Abi çarsamba grsz.... Bye Bye.............. :metal

grubun tüm parçalarını akustik (unplagged) dinleme şanşı buldum (hakan çaldı biz dinledik...)
şarkıların hepsi süper ne olacak bu grubun sonu gerçekten çok merak ediyorum....

bu arada harbiden de en az 3 albümlük de şarkı var... ve herbiri birbirinden sağlam...

büssürü büssürü ROL bi de limon...

rol mü?her yönden çok seviyorum..canlarım ;) hiç kompleksleri yok ve başka bişi demeye de gerek yok bence.annatılmaz yaşanır :) rolü bir kere dinneyip hasta olmamak mümkün değil.tedavisi hiç başlamamak hehe.sertan ve samurayı yaklaşık 5 yıl önceden dinliyormusum meger.(hakan da başarılı bi solisttir.herkesi yer mi muse u radiohead i repertuara koymak 8) ).daha çok dinnemek için daha çok ekşideyim.her ctesi orda olmak bana çok keyif veriyor.zaten ordaki elemanlar da çok tatlılar.hepinizi çok seviyorum...

ekşi limon,
mekan sahibi ile işletmecisi salim (kardeşimiz) arasında yaşanan sorunlar nedeni ile
gün itibarı ile kapanmıştır!
eylemlerine pazartesi gününden itibaren kaldığı yerden

salı- band of brothers

çarşamba-eva

perşembe-french kiss

cuma-electirip & lityum

cumartesi-lacrimas & rol

pazar-lacrimas(unplugged)

farklı ve daha bomba bir mekanda
limon adı altında devam edecektir!

detayları bildiricez..
sevgiler

ekşi limon,
mekan sahibi ile işletmecisi salim (kardeşimiz) arasında yaşanan sorunlar nedeni ile
gün itibarı ile kapanmıştır!
eylemlerine pazartesi gününden itibaren kaldığı yerden

salı- band of brothers

çarşamba-eva

perşembe-french kiss

cuma-electirip & lityum

cumartesi-lacrimas & rol

pazar-lacrimas(unplugged)

farklı ve daha bomba bir mekanda
limon adı altında devam edecektir!

detayları bildiricez..
sevgiler

Abi hayırdır yaa noldu...Mekan kapandımı şimdi bu hafta RoL yapamıcazmı yani....tühh yaa cumartesi gününü de iple çekiyoduk ama neyse mekan farklı bi yerde açılıyosa sorun yok...her zaman her yerde RoL yapmaya devam....

EN YAKIN ZAMANDA DAHA BÜYÜK BİR MEKANDA GÖRÜŞECEÐİZ...

ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMEKTE...

AYRICA BU BOKTAN GÜNLERİMİZDE YANIMIZDA SÜREKLİ OLAN SÜPER ARKADAŞLARIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜR...

Geri