Rol

abiiiii klibi denizlide bütün arkadaslara seyrettirdimmm hepsiii coook begendiiii!!!bu arada sertan daha gelmedimi??? ;-)

olabilir haberini fatihden aldım 1 ay önce flm usaktan küçüklükten haniii daha hatırlamazsan ne diyem ;-)) ben denizlide okuyorum!!! hArbiii sarkı süper öbürlerini de sabırsızlıkla bekliyorum!!!sonuna kadar hakettin!! olcay

yaaaaa varya geçirdiğim en kopuk cumartesi idi abi herşey süper di!
6 saat rol dinleyip kafayı sıyırdık hele ispanyollar bizim bar ı basınca millet neye uğradığını şaşırdı! (ispanyollar bile rol un enerjisine teslim olup kendilerini müziğe bıraktılar ki düşünün o sıra rol zaten 5 saattir sahnedeydi!)

sınırsız eğlence die buna derim Bu geceyi kaçıran ark. için çok üzgünüm (böle bişe insanın başına bir kere gelir şahit olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum)

bi de 2 metrelik olan RAHİBE OLMASAYDI ! anlayan anladı!
HADİ BAKALIM LİMON DA HAYAT DEVAM EDİYOR!!!!!!!!!

dirtydrum demiş ki:
olabilir haberini fatihden aldım 1 ay önce flm usaktan küçüklükten haniii daha hatırlamazsan ne diyem ;-)) ben denizlide okuyorum!!! hArbiii sarkı süper öbürlerini de sabırsızlıkla bekliyorum!!!sonuna kadar hakettin!! olcay

vay mutlu olcay hatırlamazmıyım olm :LOL: ben biraz karıştırdım kusura

bakma ;) olm nezamandır görüşemiyoruz ondan ehe fırsatın olunca

gel kardeşim görüşelim eğleniriz :metalhead

abiii son senem bi dönem kaldıı okul bitsin geliriim gecen hafta usaktaymışsın bende gecen hafta geldimm usaktan neyse görüşürüz nasılsa msn ini fatih vermişti ama kaybettim!!!

Geri