Rol

Durmak Yok RoL Yapmaya DevaM.....

Saol Sertan Abi asıl biz size teşekkür ederiz bizi her gelmemizde müthiş eğlendiriyosunuz ayrıca son gelişimizde bizimle çok ilgilendiniz bu bizi çok sevindirdi bunun içinde çok teşekkür ederizz...
RoL Dinlemek Bir Ayrıcalıktır....(RoL'e Sevgilerle)

Ayrıca Can abi video olayı güzel olmuşş saol valla böyle bişe arıyoduk bizde bi kaç tane daha koysan böle iyi olur..Herkes RoL'ü ve Ekşi yi daha iyi tanısın... Kendine iyi Bakk... (Samsun'lu Ekşililer.....)

eyw. sertan abi her zaman biliosun yanii. biz teşekkür ederiz. bu arada can abi sanda teşekkürler video için ellerine sağlık .neyse herzamanki gibi RoL Yapmaya deWaM...

amatör olsa da klip süper olmuş,
yapan arkadaşın elleri dert görmesin ne diyiim,
hele de benim en sevdiğim parça olunca çekilen şarkı
daha da bi mutlu oldum :LOL:
artık açar açar izlerimmm...

izledim videoyu... kaldım ööle...!!!

grubun varlığını biliyodum sadece hiç dinleme,izleme fırsatım olmamıştı ama sertan sağolsun gönderdi 'gelme bana' nın videosunu. gerçekten hepsi çok iyi. hatta ilk izlerken kardeşimin tepkisi 'müzisyen lan bunlar' oldu:) hadi ya dedim :)
yeni çıkan gruplardan pek haz etmedim ,etmiyorum da ama albüm için çok fazla beklememelerini söyledim. şarkıyı da çok beğendim ki bu ilgim ses&görüntü kalitesi çok fazla iyi olmayan bir video üzerine oldu. bu yüzden canlı canlı dinleme isteği oluştu bende :) iyi yerlerde olucaksınız..hadi bakeem :)

yaw bi de ben bu adamların ısmını ılk duydugumda "roll" sanmıstım grubun adını rock'n roll cu fln dıye dusunmustum megerse "rol" mus adamlar tek "L" ile:p dumur oldum rock, metal, core neyse budur hocalar:)

www.rolgrup.com merakla bekliyoruz...

Valla Hakan abi sizin siteyide merakla bekliyoruz önce site ardından albüm iyice sabırsızlanıyoruz....

CuMaRtESi TaKsİm EkŞi LiMoN RoL YaPmAyA DeVaM...

abi yazdıklarınıza biraz geç gözatmaktayız istanbul dışındayız yani

tatildeyiz :LOL: cuma dönüyoruz c.tesi can ın dedii gibi rock'n ROL

yapmak için :metalhead c.tesi ekşi limondayız hadi...

3 kişiyiz hedefimiz 9 kişilik slipknot tan bir şarkı coverlamak 8O

limon tayfasını komple alıcaz sahneye bu şarkıda birde kafalarına birer maske,ordan oraya koşacaklar :D

Geri