Rol

Re: album çıktığında ben askerde olucam ne güzel

hack- demiş ki:
saplama demiş ki:
ben ve askerlik olarak birlikte eğitimlere çıkıp orda amelelik yapıcam ehe
banada kolay gelsin ROL a da ben 15 tane ay askerlik yapıcam ama ROL herzaman var olucak yakın dinleyicisi ve arkadaşı saplama utku :arrow: ;) :idea:

şimdiden hayırlı tezkereler olsun saplama :D

not:getir şu direksiyonu olm burn out revenga oynayamıyoruz bak :D
getiririm 1 ara

Re: album çıktığında ben askerde olucam ne güzel

saplama demiş ki:
hack- demiş ki:
saplama demiş ki:
ben ve askerlik olarak birlikte eğitimlere çıkıp orda amelelik yapıcam ehe
banada kolay gelsin ROL a da ben 15 tane ay askerlik yapıcam ama ROL herzaman var olucak yakın dinleyicisi ve arkadaşı saplama utku :arrow: ;) :idea:

şimdiden hayırlı tezkereler olsun saplama :D

not:getir şu direksiyonu olm burn out revenga oynayamıyoruz bak :D
getiririm 1 ara

ooleyyy :dans

konser01web.jpg

Önceki biraz aceleye geldi, kusura bakmayın :)

Bugün electrip olarak aynı sahneyti paylaştık ekşi limonda ve izleme fırsatım oldu.Birkaç teknik aksaklığa rağmen harika çalıyorlardı.Gerek uyum olsun gerek müzikalite olsun süperdi.Başarılarınızın devamını dilerim=)

mertmertmert demiş ki:
Bugün electrip olarak aynı sahneyti paylaştık ekşi limonda ve izleme fırsatım oldu.Birkaç teknik aksaklığa rağmen harika çalıyorlardı.Gerek uyum olsun gerek müzikalite olsun süperdi.Başarılarınızın devamını dilerim=)

çok sağolun gerçekten ayrıca o minik ama günü kurtaran fender içinse binlerce teşekkür!

Bora demiş ki:
birtürlü izleyemedim :( gelicem kesin biara kusura bakmayın kardeşler ;) bu nasıl kardeşlik demeyin :p yanınızdayız herzaman 8)

e günler çakışıyor normaldir :D
sen gelemedin biz kemancıya gelelim pazartesi dedik pazara geçmişsiniz haftaya pazarda ankaradayız ;)
elbet bir gün buluşacağız :D

gubozi demiş ki:
slmlar.izmirli hemşerilerimizin istanbuldaki başarılarının devamını diliyorum.en yakın zamanda izlemeye gelicez..

ex pacman yeni nefes,jack d.tan beri takip ederiz sizi..izmirde beğendiğimiz yegane gruplardandınız.. şu an aynı kulvarda olmamızda hayatın bi cilvesi olsa gerek ;)
aslında komşu bile sayılırmışız anadolu yakasında bknz:altan :D
sizede çok başarılar :arrow:

cumartesi akşamı yaşanan teknik aksaklık ve

hepimizin hasta olmasından dolayı biraz keyifsizdik

yine de güzel gecti gelen herkese tesekkürler...

sertancskn demiş ki:
cumartesi akşamı yaşanan teknik aksaklık ve

hepimizin hasta olmasından dolayı biraz keyifsizdik

yine de güzel gecti gelen herkese tesekkürler...

aynı evde yaşıyoruz,aynı anda gülüyor,aynı anda ağlıyor,aynı anda hasta oluyoruz.
geçen gün aynı anda counter yaptık pek hoş olmadı..
ha bire furuyo beni keratalar :D

hack- demiş ki:
mertmertmert demiş ki:

çok sağolun gerçekten ayrıca o minik ama günü kurtaran fender içinse binlerce teşekkür!

Keşke imkanımız olsaydı da daha iyisini sunabilseydik.Gerçekten büyük aksilikti ama buna rağmen soundunuz harikaydı.Bi de hasta olmanıza rağmen performans deliydi :LOL: Biz üst katta baya bi boştuk walla çökertoduuk az daha=).

Geri