Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

rockkonseriafi351i.jpg

valla torbalı ufak çaplı bi deprem yaşıyacak galiba 19 mayısta.şu finaller olmasa ne güzel pogo yapardık sizi dinlerken neyse başka bir konsere artık :twisted:
bu arada evoya bolca slm

mrbig demiş ki:
valla torbalı ufak çaplı bi deprem yaşıyacak galiba 19 mayısta.şu finaller olmasa ne güzel pogo yapardık sizi dinlerken neyse başka bir konsere artık :twisted:
bu arada evoya bolca slm

ne Pogo'su ya..metal müzik icra etmiyorlar hala,unuttun sanırım :p

o gün çalışıyor olucam,umarım iyi geçer herşey.

morvedelisi demiş ki:
mrbig demiş ki:
bu arada evoya bolca slm

ne Pogo'su ya..metal müzik icra etmiyorlar hala,unuttun sanırım :p

o gün çalışıyor olucam,umarım iyi geçer herşey.
Evet abi haklısın :D ne pogosu bende okuyunce ne oluyo dedim.Bende orda olmayı çok isterdim gelemiycez gene.Sarsın Torbalı'yı!!!!

ya ben gruptayken bi sertlik vardı ya benim aklım orda kalmış hala.hahaha harbiden pogo alakasız olurdu.neyse umarım konser mükemmel geçmiştir görüşürüz.
:twisted:

selam millet
bilin bakalım ben kimim :)

akşam bol kuzenli bir gündü işte o kuzenlerden biriyim.

Gitaristin kuzeni işte :)

Grup çok iyi hatta beklediğiminde üstünde. Uyum çok iyi baarılar arkadaşlar. görüşmek üzere yeniden

akşam fingerbang bencede çok iidi açıkçası konserden önce grup hakkında hiç bişe bilmiodum ve hiç bişede ummuyodum 2 klasik gitar bi bayan wokal klişeleşmiş haluk levent parçaları bekliodum (yaşadığım mekanın torbalı olduunu hatırlatırsam bunu ummam çok normal genede 17 ohmu atlamiim bu arada) öulesine gittik işte ve kaldık ölece özelliklede 6.caddenin gitinden sonra acayip bi sewgi beslemeye başladım falla:) en başta çok sıcakkanlısınıız ön tayfanın tüm anlamsız dans gösterilerine katlanmanız bile büyük bişe bence bi de ölürüm hasretinle sçlemeseydiniz tam olcaktı:) yasemine ^git^i tekrar istedigimizde bizi kırmadığı için dawulcuyada bagetini istedigimde beni kırmadığı için sonsuz teşekkür saygı selam tebrik takdir.vb. rock potansiyelimiz iirençte olsa gene bekleriz.başarılarr..

gülçincim her sözüne katılıyorum canım... böyle gruplara torbalı gibi bi yerde çok ihtiyacımız var tekrar bekliyorusssss... :D (yğmr)

rock1b.jpg

BELEDİYEMİZİN DÜZENLEDİÐİ ROCK KONSERİNE BÜYÜK İLGİ 19.05.2006
Finger Bang rock müziği grubu Torbalılı gençleri coşturdu

Torbalı Belediye Başkanı İsmail UYGUR’ tarafından düzenlenen ve gençlik haftası nedeniyle Torbalı’ya getirtilen Fınger Bang rock müziği grubu verdiği konserle yaklaşık üç bin kişilik bir gençlik kitlesine coşkulu, zevkli bir gece yaşattı. Ege Bölgesinde yaşayan gençlerin yakından tanıdığı Fınger Bang topluluğu, ilginç saç ve sakal şekilleriyle de gençlerin yoğun ilgisini çekti.

Haberin Devamı: http://www.torbali.bel.tr/index.php

rock2b.jpg

gulcinn demiş ki:
akşam fingerbang bencede çok iidi açıkçası konserden önce grup hakkında hiç bişe bilmiodum ve hiç bişede ummuyodum 2 klasik gitar bi bayan wokal klişeleşmiş haluk levent parçaları bekliodum (yaşadığım mekanın torbalı olduunu hatırlatırsam bunu ummam çok normal genede 17 ohmu atlamiim bu arada) öulesine gittik işte ve kaldık ölece özelliklede 6.caddenin gitinden sonra acayip bi sewgi beslemeye başladım falla:) en başta çok sıcakkanlısınıız ön tayfanın tüm anlamsız dans gösterilerine katlanmanız bile büyük bişe bence bi de ölürüm hasretinle sçlemeseydiniz tam olcaktı:) yasemine ^git^i tekrar istedigimizde bizi kırmadığı için dawulcuyada bagetini istedigimde beni kırmadığı için sonsuz teşekkür saygı selam tebrik takdir.vb. rock potansiyelimiz iirençte olsa gene bekleriz.başarılarr..
Herşey çok güzeldi bunun mimarı oln herkese teşekkür ederiz :)

Geri