Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

release_ demiş ki:
paperdoll demiş ki:
İşte ya hatuna bak sahnede mükemmel görünüyorsun Yasemin çok tatlısın ışığın mükemmel.Sanırım bundan sonra Finger bang'in adı çok gelicek kulağımıza...
Başarılarınızın devamını dilerim.
Çok teşekkür ederim canım o senin ışığın :) ..
Valla bizde çok istiyoruz ismimizin çokça ii işlerle, ii organizasyonlarda anılmasını.Destekleriniz için çok teşekkürler..
:) sağolasan..Yaw gerçekten çok seviyorum sizi bu grup çok sağlam yerlere gelcek sabah pc açık kalmış sizin şarkılar çalıyordu bi garip güzel uyandım güne sizle paylaşmak istedim ne bileyim :D bu günlük bu kadar :p

release_ demiş ki:
paperdoll demiş ki:
İşte ya hatuna bak sahnede mükemmel görünüyorsun Yasemin çok tatlısın ışığın mükemmel.Sanırım bundan sonra Finger bang'in adı çok gelicek kulağımıza...
Valla bizde çok istiyoruz ismimizin çokça ii işlerle, ii organizasyonlarda anılmasını.Destekleriniz için çok teşekkürler..
:) sağolasan..Yaw gerçekten çok seviyorum sizi bu grup çok sağlam yerlere gelicek sabah pc açık kalmış sizin şarkılar çalıyordu bi garip güzel uyandım güne sizle paylaşmak istedim ne bileyim :D bu günlük bu kadar :p

paperdoll demiş ki:
release_ demiş ki:
paperdoll demiş ki:
:) sağolasan..Yaw gerçekten çok seviyorum sizi bu grup çok sağlam yerlere gelicek sabah pc açık kalmış sizin şarkılar çalıyordu bi garip güzel uyandım güne sizle paylaşmak istedim ne bileyim :D bu günlük bu kadar :p
:) o şarkılar yeniden düzenleniyor çok daha mutlu olucana eminim dinlerken tekrar teşekkürler..

ya suan izmir de bir yerde sahne almadığımız için form biraz yavaş ilerliyor yani insanlar daha bizi tam olarak tanımıyor özdere dönüşünde eminim herşey daha sağlam ve devamlı olucak

grafter demiş ki:
arkadaşlar nazara inanmaya başladım özdere işi rötar yaptı ilginize
Allah nazarlardan korusun bilader :D İnan bu grubun başında çok dolanacak daha bunlar :D Yasemin'i okuldan tanıyorum o zamanda bu hatunun grup elemanları hep böle derdi.Olur geçer biz bu grubu seviyoruz siz iyi olun gerisini boşverin takmayın 8) herşey rayına oturur.

BMX demiş ki:
release_ demiş ki:
Anıl ve Ömer hoşgeldiniz :) ..
Hoşgeldiniz arkadaşlar :D afiş çok hoş olmuş
Teşekkürler yine grupta değişiklikler olmaya devam edio bi türlü tam kadroya ulaşamadık ama yakındır.Bu arada Finger Bang eski kadrosuyla Özdere'de 30.06.2006 tarihinde 14 Cafe/Bar'ın açılışsında sahne alıyor gelebilcek arkadaşlarımızı orda görmek çok güzel olur görüşmek üzere :) ..

Geri