Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

walla sıkı sıkı giyiniorum günesli hawa bile bere takıorum kanka ;) soraa studyodaki gibi sarkı konserde de sarkıyı kesip durun burnumu silmem lasım die bagırmayayim :p :twisted:

Bekleriz dostum...tesekkür ederiz.konserde görüsrüz... tekrar hatırlataim Tarih : 26.01.2007 Yer : Fuar lozan kapısı 1.pavyon Saat : kapılar 19:00'da aciLcak.... görüsmek üzere herkesi bekliorus...

Uzun zamandan sonra burdayım fingerbang kadrosu değişmiş,isim değişmiş ve Yasemin güzelim sesi ve inancıyla hala burda.Konseri yakalama şansım olmayacak başarılar diliyorum video görüntüsü olursa izlemek isterim.Tekrar başarılar ve Yasemin seni tekrar tekrar tebrik ediyorum.

BMX demiş ki:
Uzun zamandan sonra burdayım fingerbang kadrosu değişmiş,isim değişmiş ve Yasemin güzelim sesi ve inancıyla hala burda.Konseri yakalama şansım olmayacak başarılar diliyorum video görüntüsü olursa izlemek isterim.Tekrar başarılar ve Yasemin seni tekrar tekrar tebrik ediyorum.
Ve bu an çok güzel bi an bizi ozamandan bu zamana yalnız bırakmadan hep destekledini hissettirdiğin için çok saol iyki varsın. Hatuna selam :) .

afi351.jpg

Gelelim bu konserin içeriğine

Izmir Büyüksehir Belediyesi'nin "Abla-Agabey-Kardes Projesi" kapsaminda, abla-agabeylerin egitimleri 27 Ocak günü basliyor. Ilk "gönüllü egitimi" takvimi, Izmir disinda okuyan gönüllülerin de katilabilmelerini saglamak icin üniversitelerin yariyil tatiline göre düzenlendi.
Egitimler, 5 dersten olusacak. Büyüksehir Belediyesi Ahmet Piristina Esitim Yardim Sandigi Bursu'ndan yararlanan üniversiteli genclerden olusan gönüllüler, verilecek egitimlerin ardindan pilot bölge olarak secilen Buca ve Bornova'da belirlenecek ailelerin cocuklariyla hafta sonlari etüd yapacaklar. Bir erkek-bir kiz üniversiteli gencten olusacak egitmen gruplari, cocuklarin gelisimine de katkida bulunacak.
Gönüllü Egitimi programi Izmir Büyüksehir Belediyesi'nin www.izmir.bel.tr adresli web sitesinde yayinlanacak. Gönüllü hizmet verebilmek için zorunlu olan egitime katilmak isteyen gönüllüler katilacaklari tarih ve egitim basligini web sayfasindan secebilecekler.

Proje kapsamında yapılacak ilk etkinlik 26 Ocak 2007 Cuma günü Kültürpark'ta bulunan Büyüksehir Belediyesi Sosyal Projeler Gönüllü Merkezi'nde düzenlenecek.Saat 19.00'de baslayacak konserde, Ege Üniversitesi ögrencilerinden olusan amatör müzik gruplari "Sopa" ile "Gri ve Yasli" sahne alacaklar.

Geri