Aslı

ccidden ya güzel kız güzel müzik yapıyor ne bu çekememezlik.. hem burnu büyükte olsa sanane sana yargılamak düşmez onu.. sinirlendim ya.. ;(

saldırganlar

tamam kızın müziğine bi şiy dediğimiz yok ama bi sanatçı hem göze hemde kulağa hitap etmelidir.kimse benim yorumuma karışamaz :!:
hiç bi şeydende utancak halim yok.hadinizi bilin :!:hiç kimseyi çekememezlik yapmıyorum kimseyide yargılamıyorum sinirlenirsende sinirlen abi

bende dahil arkadaşlar hadimizi bilelim lütfen babası mafya galiba yada komser yoksa polismi

sen nasıl elestirıyorsan onlarda seni eleştirir
oke
ne nemek hadinizi bilin..............

babam ingilizce öğr.ben onu dalgasına söylemiştim(semra hanımdan)
izliyip izlemiyeceğimi sizden öğrenmem.kimsede beni eleştiremez benim sizi eleştirmediğim gibi yetdi gari:)bende aslıyı seviyorum konserinede gitdim tabi siz şakadan anlamayan insanlarsınız heralde bazılarına haddini bil demediğim halde kendi üstlerine alınıyorlar

arkadaşım niye abzürd abzürd şakalar yapma gereği duyuyorsun. burda aslıyı tartışıyoruz. her söyleneni ciddiye alıyoruzz aaa bu şaka mı falan diye düşünmüyoruz kusura bakma...

mersoy demiş ki:
babam ingilizce öğr.ben onu dalgasına söylemiştim(semra hanımdan)
izliyip izlemiyeceğimi sizden öğrenmem.kimsede beni eleştiremez benim sizi eleştirmediğim gibi yetdi gari:)bende aslıyı seviyorum konserinede gitdim tabi siz şakadan anlamayan insanlarsınız heralde bazılarına haddini bil demediğim halde kendi üstlerine alınıyorlar
ne güzel arkadaş bize şaka yapmış...eğlendin mi arkadaşım...bak sayende forum saçmalıklarla doldu..ne güzel değil mi??? :twisted:

ya arkadaşım bööle yaparak amacın dikkat çekmekse yaptın hemde oldukça iyi.. aslıyıda buna alet ederek.. neden kızdığımız sormuşssun yalan yanlış şeyler sölersen kızarız.. yalan yanlış olan ne ? aslının müziğini bırakıp burda burnundan konuşman.. olabiliğr büyük olabilir herşey olabilir.. bunu yargılayamassın sen müziği hakkkında konuş...bir laf söledin sonrada iyi kıvırdın.. ya da amacın gerçekten şaka yapmaktı ama burası yeri değil.. yanlış yerdesin... insanları tanımadan da saçma olup olmadıklarına karar veremezsin..

Geri