Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

OwaR demiş ki:
FeliX`e Sırf Tarzlarını sevdiğim için Gittiğim Grup ayrica Vocalin Tripleri Ve basscı Kardeşimin Tripleri harika.. Performansları gayet iyi yanlız Gitaristin paso teli kopmasının sebebini o gitarın sapının atık olmasına Bağlıyorum :) Coverlarda Gayet başarılı
Kendilerini tek tek tebrik Eder.. Müzik Hayatında Başarılar dilerim..

bende bu olaydan sikayetciyim ama sebebi ne sap atıklıgı nede sert tuse
bendeki cort studyo modeli oldugu için ince (sivri) bilenmiş bir eşiğe sahip daha guclu bi sustain için. mesela telecasterımda boyle bi problem yok.
artı bide cogu zaman 0.11 lik tel takımı ve 1.5 mm. pena tercih ettiğim için bu kazalar olabiliyor. ama o aletten cıkan ton için bikaç ara vermeyi goze alabilcek bi gurubuz heralde. coverlar için de saol.

her geldiğimde dahada bi eğleniorum her geldiğimde sizi daha eğlendirici görüorum.pek gelme fırsatım olamıyor ancak bugün oldu heralde.süpersiniz..devam ;)

çirkef'e selalamlar.yenilikleri sabırsızlıkla bekliyorum .bu aralar boşladım biraz ama boş duruyo sanmayın benim de birkaç ufak sevimli sürprizim var.studyoda hergün kırık küçük, ucundan kenarından ama sağlam bi şekilde çok hoş tarz ve sound kokan şeyler hazırlıyorum.bildiğim tek şey var ÇİRKEF'i müzik dünya müzik piyasasında bi yerlerde görmezsem gözüm açık gider.

reserved demiş ki:
çirkef'e selalamlar.yenilikleri sabırsızlıkla bekliyorum .bu aralar boşladım biraz ama boş duruyo sanmayın benim de birkaç ufak sevimli sürprizim var.studyoda hergün kırık küçük, ucundan kenarından ama sağlam bi şekilde çok hoş tarz ve sound kokan şeyler hazırlıyorum.bildiğim tek şey var ÇİRKEF'i müzik dünya müzik piyasasında bi yerlerde görmezsem gözüm açık gider.
arkadaşlar ben murat bu arada FELIX'ten.bu kim, noluyo falan demeyesiniz diye belirtiim dedim cümle aleme

reserved demiş ki:

muratım getireceğin şeyleri sabırsızlıkla bekliyoruz.bize gösterdiğin bu özen için çok teşekkürler.hep birlikte el ele daha ilerlere....

wexar demiş ki:
çirkefim siz işini bu piyasada en iyiy yapan nadir guruplardan birisiniz. bozmayın sakın .. dünya müzik piyasası size wızz gelir bea

bu tarz övgüler bizi şımartmıyor değil aslında.çok teşekkürler..bizde buna layık olmaya çalışıyoruz. yeni şarkılar ve coverler en geç 1 ay sonra çalınmaya başlanacak.varsa bi istek bilelim yani.

geçenlerde dinledim ozee da hastnız oldum özellikle basçınıza. ama ona söyliceğim bişey var sadece bakmakla olmuyo.

ya allaım bi insan bu kadar beceriksiz olur..alıntı yapmadan yazıyım dedim yeni başlık açmışım=))itiraf ediorum teknoloji özürlüyüm=)))üstelik yazdıım şey nerde onu bile bulamadımm..neese bi dahakine yazarım artık=))

şimdi geldim felixten sahnede manyakk eelendiniz arkadaşlar gülmekten öldükk valla=))lan emre gülmekten geri vokal yapamadın bea=)))

sadece size diil ama genel olarak bütün gruplara tepkiler var arkadaşlar...gerçekten müzik dinlemek isteyenler artık barlarda bunu bulamadıklarını sölüolar anladın beni emre seN=))ama haklısınız bu repertuarlarla eğlenen kitle çokk daha fazla..şahsen bende eğleniorum ama barda olduğum için sanırım!yani evde otururken bi duman dinliim demiorum hiççç...en azından aldıım duyumlara göre(ajanlık yapıorum çaktırmayın=))) dinleyici farklı şeyler beklio ve bunuda burda belirtioruz zatenn...neese yani farklı şeyler istiolar!aslında yazmama gerek yokk zaten biliosunuzdur tüm bunları ama yinede yazmak istedim...

yaptıınız işi kaliteli yapıosunuz umarım bigün çook daha ii yerlerde olursunuz....

pisibjk demiş ki:
şimdi geldim felixten sahnede manyakk eelendiniz arkadaşlar gülmekten öldükk valla=))lan emre gülmekten geri vokal yapamadın bea=)))

sadece size diil ama genel olarak bütün gruplara tepkiler var arkadaşlar...gerçekten müzik dinlemek isteyenler artık barlarda bunu bulamadıklarını sölüolar anladın beni emre seN=))ama haklısınız bu repertuarlarla eğlenen kitle çokk daha fazla..şahsen bende eğleniorum ama barda olduğum için sanırım!yani evde otururken bi duman dinliim demiorum hiççç...en azından aldıım duyumlara göre(ajanlık yapıorum çaktırmayın=))) dinleyici farklı şeyler beklio ve bunuda burda belirtioruz zatenn...neese yani farklı şeyler istiolar!aslında yazmama gerek yokk zaten biliosunuzdur tüm bunları ama yinede yazmak istedim...

yaptıınız işi kaliteli yapıosunuz umarım bigün çook daha ii yerlerde olursunuz....

senin bizi ve diğer grupları anladığını düşünüyorum çalınan şarkılar konusunda.biz ortalama birşeyler çalmaya çalışıyoruz.her kesime ucundan hitap edecek şarkılarımız var.Fakat şuna açıklık getirelim.gerçekten müzik dinlemek isteyenler demişsin.ben müziğin gerçeği yada sahtesi olduğuna inanmıyorum.beğenirsin yada beğenmessin.
bide burası ortak bir eylence yeri.gönül istemezmi bir sürü bar olsun herkes dinlemek istediği müziği dinlesin.ama malesef yok.o yüzden bu şarkılarda da eylenmeye çalışalım.

bugün çalmışsınız felixte haberim yoktu gelemedim
cuma günü kesin oozedayım doğum günümü kutlucaz arkadaşlarla ve tabii ki sizinle büyük bir sürpriz bekliyorum sizden özellikle senden(o kendini biliyor)

cirkefinbascisi demiş ki:
pisibjk demiş ki:

senin bizi ve diğer grupları anladığını düşünüyorum çalınan şarkılar konusunda.biz ortalama birşeyler çalmaya çalışıyoruz.her kesime ucundan hitap edecek şarkılarımız var.Fakat şuna açıklık getirelim.gerçekten müzik dinlemek isteyenler demişsin.ben müziğin gerçeği yada sahtesi olduğuna inanmıyorum.beğenirsin yada beğenmessin.
bide burası ortak bir eylence yeri.gönül istemezmi bir sürü bar olsun herkes dinlemek istediği müziği dinlesin.ama malesef yok.o yüzden bu şarkılarda da eylenmeye çalışalım.

zaten bizde onu yapıoruz...gerçek müzik dinlemek isteyen derken yanlış anlamış olabilirsin ki yanlış yazmışım farklılıktan bahsediodum cnm...yanlış anlamışsın kızmışsın bide=)) beğenmesem nie dinliim sizi her fırsatta ...buarda felixin sound hala düzelmemiş ya o konuda yapılan bişiler varmı???bütün gruplarda aynı şey sound sıkıntısı......

arkadaslar felix bildigim kadarıyla canlı rock muzige bizimle basladı ve kabul etmeliyiz ki yetersiz ses sistemi, bundan açıkçası en çok ben şikayetçiyim çünkü biz 3. bölüme çıktığımızda ses kontrolü o kadar zorlaşıyor ki benim için sesimin kısıldığını ve "where is my mind" söyleyemediğimi farkedince baya geriliyorum. ama yapıcak bişey şimdilik yok çünkü zaten orada çalışanlar en az bizim kadar bu işi düşünüyor ancak ses sisteminin tamamen değişmesi lazım ve bu biraz pahalı, eminim yeni ses sistemi alıcaklardır zamanı gelince. ki umarım yakında alırlar. bu yüzden dinleyicilerde erken sıkılıyor tabi bizi de olumsuz etkiliyor bu durum, ama yapıcak bişey yok yakın zamanda, herneyse budur

bi ay oldu ya sizi dinlemeyeli.çok özledim walla okul,vize derken baya süre geçti.en kısa zmnda gelicem dinlemeye hele bi de anathema varsa repertuarda pek bi mutlu olucam.yoksa da sağlık olsun sizden muse,placebo dinlemek bile yetio mutlu olmam için=) _without u i'm nothing_

Geri