Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

cirkefinbascisi demiş ki:
terelelli demiş ki:
eheh süpermiş isimee bakk pek bi hitap etti bana :D
yomu demo falan _?

bu iki üç gün içerisinde izmir gruplarını tanıtan bir site açılıyor.gruplarla ilgili bilgiler ve demolar olacak.bizde oraya ooze de kaydettiğimiz bi radiohead şarkısı koyduk.oradan dinleyebilirsiniz.stenin ismi belli değil.belli olunca tekrar yazarım.

eyvallah sağolasın ;)

bugün oozedaki konser nedeniyle felixteyiz, duyurulur, hatta sanırım ooze daki konserler bitene kadar cumaları felixteyiz, bekleriz

bi süre program şööle;

pazartesi felix
çarşamba felix
cuma felix
cumartesi felix

Yaw Emre musicman almışsın hayırlı olsun. Hangi model olduğunu yazarmısın bana. Musicmanlerin tonu taş gibidir süper rock soundu çıkar. Merak ettim şimdi bak iyice..

roxanne demiş ki:
:) ne güzel işte babam bana rockbar açsaydı bu kadar gece sahne alamazdım....

seviliyosunuz.....
:oops:

walla iyi diosun ama yinede hiçbir konserde alt grup çıkmamamız bizi üzdü, emre aslında bunu söylemek istemişti, sonuçta felix'in ses sistemi ortada, 7 günde çalsak yinede "bugün inanılmazdı, ne kadar sorunsuz bir gündü" diyemeyiz, gece eve gidince kulaklarımın uğultusundan 2-3 saat uyuyamak hoş değil(saat 3 gibi evde olduğumu düşünürsen) :)

arkadaşlar teşekkür ederim hepinize tebriklerinizden ötürü. biraz düşeş oldu bu gitar.zaten bi musicman hayalim vardı.model STINGRAY 5.soundu baya güzel tam benlik.fakat felixten çıkacak sound ortada.bilen arkadaşların önerilerini beklerim soundla ilgili.eyvallah

Abi harbiden ses sistemi çok kötü ara ara ciyak ciyak ötüyoda mekan güzel rahat herşey iyi ama ses sistemi atlanmış.Ya bu arada çirkef veya anemi bu felixe ortakmı? böyle bir söylenti vardı sürekli duyuyordum felix açılmasına yakın...

mystical_b demiş ki:
Abi harbiden ses sistemi çok kötü ara ara ciyak ciyak ötüyoda mekan güzel rahat herşey iyi ama ses sistemi atlanmış.Ya bu arada çirkef veya anemi bu felixe ortakmı? böyle bir söylenti vardı sürekli duyuyordum felix açılmasına yakın...

evet bizde ses sisteminden cok sikayet ediyoruz umarım yakın zamanda guclu ve guzel bir ses sistemine sahip oluruz. bide bar ilk acıldıgı zaman yankı ve ugurtan barın işletmeciliğini yapıyorlardı sonradan bıraktılar.

merabalar
öncelikle Yiğitçim teşekkürler katılımcı mesajın için :)
pazar akşamları programınız var mı gelmek isteriz.
eğer var ise bana bi çaldırma olsun bişey olsun haber eder misiniz
bu arada sayfamız hakkında da haklısın. bakalım istiyoruz, uğraşıyoruz site için bişeyler çıkar umarım
öptm herkesi :)

nonsleeper demiş ki:
roxanne demiş ki:
:) ne güzel işte babam bana rockbar açsaydı bu kadar gece sahne alamazdım....

seviliyosunuz.....
:oops:

walla iyi diosun ama yinede hiçbir konserde alt grup çıkmamamız bizi üzdü, emre aslında bunu söylemek istemişti, sonuçta felix'in ses sistemi ortada, 7 günde çalsak yinede "bugün inanılmazdı, ne kadar sorunsuz bir gündü" diyemeyiz, gece eve gidince kulaklarımın uğultusundan 2-3 saat uyuyamak hoş değil(saat 3 gibi evde olduğumu düşünürsen) :)
:( anlayabiliyorum...bizde sizi felix te dinledikten sonra aynı acıları çekiyoruz.....ama gelmekten vazgeçmiş değiliz,bilindiği üzere....o ses sistemini siz değiştireceksiniz bu gidişle...(yani işletmeye kazandırdığınız paradan bahsediyorum..yanlış anlaşılmasın)

Abilerim Guns'n roses Dont Cry repertuarınıza ekleseniz bu arada ilk bölüme sırf radiohead dinlemek için geldim yiğit abi süpersin muse hysteria çalıomusunuz bilmiyorum ama dinlemek isterim

www.therezistans.com

arkadaşlar sizleri çok beklettik biliyorum ama sitemiz 22 şubattan itibaren yayımda paramparça olmuş izmir rock ve metal dünyasını birleştireceğiz inşallah. destek ve çnerilerinize açığız .. www.therezistans.com geciktiğimiz için özürdileriz.....

muse hysteria düşündük bi ara ama çalmadık, time is running out çalıoduk eskiden onuda bıraktık, şimdi muse dan new born çalıoruz ama ondanda yakında vazgeçeriz heralde, don't cry ın da 2 versiyonunuda ezbere bilirim lise yıllarından beri, kısa bi tekrarla söyleyebilirim sanırım, ama bu aralar eklenir mi bilmem, yani söz veremem, still got the blues gibi yalan olabilir :)

Geri