Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

bırakında uyuyalım yani.haftanın 4 günü calıyoruz.okula gidiyoruz sabahın köründe.akşam gel çal sabah tekrar kalk 7 de okula git.herkes yapamaz diye düşünüyorum ben.zaten bende yapamıyorum.zırt pırt hasta oluyorum.nyse o aman daha sık bekleriz programlara

Selam arkadaslar
Grubu sırtında götüren tek bi arkadas var affedin ismini bilmediğim için tarif edicem sarı saçlı elektrocu arkadas...
cok basarılı birisi.Gitarı yalayıp yutan ender insanlardan birisi
tebrik edıyorum
diğer arkadaslar için bişey yazmıcam polemik yaratmak istemıyorum

SAYGILAR...

cirkefinbascisi demiş ki:
bırakında uyuyalım yani.haftanın 4 günü calıyoruz.okula gidiyoruz sabahın köründe.akşam gel çal sabah tekrar kalk 7 de okula git.herkes yapamaz diye düşünüyorum ben.zaten bende yapamıyorum.zırt pırt hasta oluyorum.nyse o aman daha sık bekleriz programlara
ŞŞŞŞŞŞŞ kızdırmayın emreyi bırakın uyusunlar yawww zaten çürüğüz, en ufak bişide hasta oluyooo :p (sanki ben farklıyım)

tazizim demiş ki:
Selam arkadaslar
Grubu sırtında götüren tek bi arkadas var affedin ismini bilmediğim için tarif edicem sarı saçlı elektrocu arkadas...
tebrik edıyorum

SAYGILAR...

emre'yi tek geçerim bu alemde. deep bass çılgınıdır..

sizi felixte dinledim gençler gerçekten çok başarılısınız !!! sanırım sound da bi sorun vardı sanırım yüzünüzden okunuyodu ama moralinizi bozmayın arkadaşlar!!! izmire her geldiğimzde dinleyiciniziz artık!!!

+1.

Program sonrası okul ya da iş olması durumu korkunçtur... Emre'cim bu arada Musicman'in hayırlı olsun. Çok beğendim gitarını. Keşke line-out duymak zorunda kalmasak..

zor olmasmi yaa bende cello konserleri verdigimde ayni sey oluyor ama tabii sizinki daha zor siz haftanin 4 gunu caliyormussunuz aman hasta olmayin daha unlu olcaksiniz siz:D

tazizim demiş ki:
Selam arkadaslar
tebrik edıyorum

SAYGILAR...

öncelikle gitaristimizin adı çağdaş.enstrümanitesi hakkında söylediklerin çok doğru.sound konusunda gitaristimin üstüne tanimam.
ayrıca herhangi birimize gelen bir övgü hepimizi mutlu eder.istersen polemik yaratabilirsin.bizde eleştiriye açığız.bizim grupta 1 doğru 4 yanlışı düzeltir.
övgüler için sağol.sound konusunda da sormak istediğiniz birşey olursa çağdaş her türlü yardım eder....

su kadar ki tanıdııım eniyi kel kafalı gitarist kemaldir.. gercı bundan 1 sene once uzn saclıydı.. ama gıtar calsından herangi bişey eksık deıldı.. emrenınde kısa donlu halini blirim yyitin pis yedli oynayısnıda.. hebsi harbi saglam elemanlardır.. aralarında kendini paralasan polemik olmaz be tazizim (azizim gibi yani)

zannetmiyorum arkadaşın polemik yaratmak isteyeceğini en azında üstüne gidilmezse polemik çıkmaz ;) çirkefe gelince...herpi gerçekten iişini çok iyi yapan arkadaşlar.çağdaş hakkında söylenlere katılıyorum ama diğerleri de sıradan müzisyenler değil sonuçta.bu işe emek ve senelerini vermişler.böylece kestirip atılması hoş değil açıkçası..neyse kendinize dikkat edin sevgili çirkef tayfası. ankaradan hepinize selamlar..

sevgilerle... seyfi...

Geri